Michał Wi¶niewski jest spłukany?

przejdĽ do komentarzy

Jedna porażka goni drug±.

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/© KAPiF
Michał Wi¶niewski od pewnego czasu chyba nie ma dobrego pomysłu na biznes. Albo po prostu jego osoba jako marka straciła na atrakcyjno¶ci. Niemal wszystko, czego się nie dotknie, staje się klap±.

Klub Extravaganza przynosił straty, więc piosenkarz zmuszony był go sprzedać.

- Klub ¶wiecił pustkami, nie pomogły ani wieczory karaoke, ani nawet imprezy organizowane przez firmy. Michał przejechał się na tym interesie. Wiem, że liczył na więcej, bo w końcu wiele lat temu miał knajpę w Łodzi. Ale to były zupełnie inne czasy - mówi informator Życia na gor±co.

Teraz Wi¶nia zajmuje się ubezpieczeniami. Analityk rynku w wypowiedzi dla magazynu nie wróży temu biznesowi ¶wietlanej przyszło¶ci.

- Ludzie, je¶li chc± się ubezpieczyć, id± raczej do agenta, a nie szukaj± czego¶ sygnowanego nazwiskiem Wi¶niewski. Michał popełnił kilka błędów. Mógł skupić się na muzyce i wtedy byłoby mu o wiele łatwiej utrzymać się z grania. Ale koncerty Ich Troje należ± dzi¶ do rzadko¶ci. Wiem, że teraz zespół startuje z now± płyt±. Nie wiem jednak, czy uda mu się cokolwiek na niej zarobić - mówi specjalista.

Michał powinien poszukać na siebie jakiego¶ nowego przepisu z zupełnie innymi przyprawami. Potrawa "Ich Troje" powoli się ludziom przejada.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!