Mikołaj Krawczyk: Nie trwajcie w plotkach! (FOTO)

przejdź do komentarzy

"Tak bardzo teraz pusto.. i smutek."

mikołaj krawczyk mikołaj krawczyk/©KAPiF, Facebook
Ostatni wpis Mikołaja Krawczyka na jego Facebooku, w którym ubolewał nad tym, że Aneta Zając uniemożliwiła mu kontakt z synami podczas świąt, wywołał lawinę komentarzy. Wiele osób zarzucało aktorowi, że wykorzystuje dzieci (gwiazdor dołączył ich zdjęcie) do ocieplania swojego wizerunku. Jaka była jego reakcja?

Krawczyk postanowił wybrnąć z niezręcznej sytuacji i zamieścił kolejną notkę. Tym razem przestrzega przed trwaniem w plotkach i jałowymi dyskusjami (oryginalna pisownia):

Na naszych fanpage'ach chcemy mieć z Wami kontakt i informować Was o rzeczach, których szczegółów nie znacie. O rzeczach trudnych i niejasnych. Piszemy po to, żeby coś wyjaśniać i po to, żebyście nie trwali w martwym punkcie wykreowanym przez plotki. Wybaczcie, nie o wszystkim będziemy mówić. Nie będziemy Was też przekonywać za wszelką cenę.
Ewentualne polemiki i dywagacje na tematy poruszane w naszych postach są dopuszczane do komentowania. Ale jeżeli dyskusja przekształca się w ośli pęd, ma znamiona wścibstwa, krótkowzroczności i zwykłego dyletanctwa, wybaczcie, ale w takim wypadku rozmowa zostaje zakończona.


Zaraz po tym pojawiła się fotografia Mikołaja z kotem, pod którą informuje o daremnych próbach walki o jego powrót do zdrowia:

Tak bardzo teraz pusto.. i smutek. Tyle sensu w myślach, a w słowach taki bezsens. Charliku, będziemy za Tobą tęsknić;(


Współczujemy....
 


Mikołaj Krawczyk: Nie trwacje w plotkach!

Mikołaj Krawczyk: Nie trwacje w plotkach!

Mikołaj Krawczyk: Nie trwacje w plotkach!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!