Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk są PRZERAŻAJĄCE

przejdź do komentarzy

Wniosek ekspertów jest jednoznaczny.

magdalena żuk magdalena żuk/Facebook: Magdalena Żuk
Zagadkowa śmierć Magdaleny Żuk poruszyła Internautów. 27-letnia piękna kobieta zmarła w wyniku ciężkich obrażeń w jednym z egipskich szpitali.

Zobacz też: Rodzice Magdaleny Żuk udzielili dramatycznego wywiadu:Te ch*** ją zniszczyli!

Polska prokuratura na tę chwilę zakwalifikowała tę sprawę jako zabójstwo. Może się to jednak zmienić w zależności od poczynionych ustaleń.

Więcej światła zdradzają eksperci, którzy nie mają wątpliwości, jak zginęła Magda.

Jak donosi Fakt.pl, kobieta miała poważne obrażenia jedynie po lewej stronie. Z dokumentu medycznego wynika, że denatka miała:

Pogruchotaną w trzech miejscach lewą nogę, przebite żebrami lewe płuco oraz obrażenia głowy z lewej strony.


Źródło tabloidu twierdzi, że to całkowicie zaprzecza informacjom o rzekomym samobójstwie.

Informator w rozmowie z gazetą przekazał, że:

To nie są obrażenia, które mogły powstać wskutek świadomego wyskoczenia przez okno. Magdalena musiała być nieprzytomna w momencie uderzenia o ziemię. Sama nie wypadła ani tym bardziej nie wyskoczyła przez okno, bo po prostu nie miała sił.


Zobacz też: Super Express dotarł do wstrząsających nagrań z Magdaleną Ż. ze szpitala

Co więcej, kobieta miała stracić przytomność pięć godzin przed śmiercią.

To powoduje przypuszczenie, że sama nie wyskoczyła z pierwszego piętra, a doprowadziły do tego osoby trzecie.

Niestety denatka nie była pierwszą tego typu ofiarą w Egipcie.

Jak twierdzi Krzysztof Rutkowski, do podobnej sytuacji doszło ponad 2 lata temu. W rozmowie z NaTemat.pl powiedział, że:

Ci ludzie się boją, zachowują się tak, jakby myśleli, że znowu im się uda. Podobna, szablonowa sytuacja miała miejsce w tym samym szpitalu 2,5 roku temu. Kobieta została określona jako chora psychicznie i popełniła samobójstwo. Nawiązała ze mną kontakt siostra tej dziewczyny, to mieszkanka Gniezna, na razie prosiła o nieujawnianie się.


To nie wszystko.

Gdzie przebywała Magdalena Żuk w Egipcie?

Kobieta była zakwaterowana w hotelu Three Corners w Marsa Alam. Nawet mieszkańcy tego miasta twierdzą, że ktoś mógł jej dosypać czegoś do drinka i brutalnie zgwałcić.

Zobacz też: SZOKUJĄCE WYZNANIE OPRAWCY: "TO KOBIETA JEST BARDZIEJ ODPOWIEDZIALNA ZA GWAŁT"

Czy zatem doczekamy się sprawiedliwości?


Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk są PRZERAŻAJĄCE

Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk są PRZERAŻAJĄCE

Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk są PRZERAŻAJĄCE

Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk są PRZERAŻAJĄCE

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (51): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 23-05-17, 05:02 cytuj
  Pikio to lamusy i dali sie zastraszyc i kazdy artykul o M.Zuk gdzie tresc wskazuje na morderstwo zostal zablokowany, jest za to destepne niewiele artykulow ktore propaguja psychoze... kupa smiechu :D prawdy nie zniszczycie szuje! Mam nadzieje ze ci co sprzedali te dziewczyne beda cweleni dniami i nocmai
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 22-05-17, 00:16 cytuj
  Tak to jest jak Gosc pisze tylko Magda sama nie wyskoczyla przez okno po prostu zostala wyrzucona tak mi sie to tez w calosc sklada a ta sprawe to juz mieli omowione w Polsce co maja zrobic po przylocie do Egiptu
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 22-05-17, 00:09 cytuj
  Tak to jest tak jak jest tu napissne
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 21-05-17, 14:11 cytuj
  Czyli araby ja wyrzucili przez okno ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: UB ecka Mafia dział 17-05-17, 00:43 cytuj
  .Słuchajcie uważnie jak działa ta bandycka UB ecka mafia, co im kilka tysięcy emerytury mało i nie dajcie sobie wcisnąć kitu. Następujący przypadek: Mała dziewczynka została rozjechana przez auto gdy wychodząc ze szkoły podstawowej. Jezdnia na odcinku przed szkołą, była oznakowana znakami UWAGA DZIECI. Uderzenie było tak silne że maska i szyba auta zostały wgniecione, dziewczynka miała wstrząśnienie mózgu, złamaną rękę i nogę w kilku miejscach, zdartą skórę z pleców, obrażenia wewnętrzne, cudem przeżyła. Teraz posłuchajcie jak sprawa została potraktowana przez nasze bandyckie służby!! Milicja sporządziła protokół niezgodny z prawdą że to dziewczynka wbiegła pod auto w niedozwolonym miejscy i spowodowała wypadek a świadkom nakazała szybko odjechać z miejsca wypadku, nie spisując żadnych zeznań. W mediach ogłoszono tą wersję. Sędzina napisała wyrok że przyczyną wypadku było zdemoralizowanie dziewczynki. Dziewczynkę przewieziono karetką do szpitala, gdzie stwierdzono wstrząśnienie mózgu i złamanie, więc została wypisana z tego szpitala i przewieziona do innego w innym województwie 100km dalej. W tym szpitalu, stwierdzono że dziewczynka nie doznała żadnych obrażeń a jej stan jest bardzo dobry, leczenie polegało wyłącznie na podawaniu dużych dawek Paracetamolu, oraz chciano ja wypisać przed terminem 7miu dni. Sprawca wypadku został całkowicie oczyszczony z winy i odjechał z miejsca wypadku. Wszystko działo się bardzo szybko i sprawnie, tak jakby było dobrze przygotowane. Okazało się że sprawca wypadku pochodzi z żydowskiej rodziny radnych, sołtysów i wójtów, stąd taki bieg sprawy, oraz zaangażowanie wszystkich możliwych służb (policja, prokuratura, prawnicy, szpitale i media) żeby uniewinnić sprawcę a winą obarczyć ofiarę. To zdarzenie miałom miejsce na zadupiu, a dziewczynka, podobnie jak Magda Żuk, była niebieskooką blondynką, lecz schemat postępowania zawsze jest podobny. Takich spraw jest mnóstwo i zawsze są tak samo zamiatane pod dywan przez SB cką mafię..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: llllll 15-05-17, 18:57 cytuj
  gość, 11-05-17, 12:20 napisał(a):
  Moim zdanien było tak ten jej markus znał w hotelu ludzi dogadał sie znimi co i jak sprzedał dziewczyne ładna zgrabna poczym stwierdził niewarzny paszpor pojechała sama do hotelu obsuga miala jej zdiecia numer pokoju dali jej klucze kierownik przyjechał zblizył sue wieczur opsuga gała jej napuj a wnim tabletki usneła poczym 3 neszczyzn wraz z opiekunem zgwałcili ja ta była puł przytomna ogarneła sie po kilku godzinach zaczeła dzwonic do markusa i usiłowała mu powiedziec ze ja zgwałcili lecz bała sie bo 3 meszczyzn słowo jej m stal przyniej wiec powiedzała zadzwonie z swojego a kolega nagle muwi markus to nic nie da zadzwonie do ambasady sciema po rozłoczeniu dzwoni kamil a markus muwi cos sie tam odje**ło powiedzał tak bo zboku koło niego ktos siedzał słychac to na nagraniu potem dziewczyna znow poszła do hotelu dostała łomot od 3 facetow i znow ja zgwałcili dostała tabletki az wylodowała w szpitalu faceci sie bali ze ich wyda wiec udali sie do szpitala pilnowac w krok na kro magde i muwic jej nie wyjdziesz z tond jestes nasza ftrafisz di burdel dlatego kobieta uciekała poczym meszczyzni byli wkurzeni tym skopali ja i uderzali ja czyms po nerkach itp i dawali tabletki by ja dobic kobieta nie wytrzymała i skoczyła z okna mysle ze tak mogło to byc sorki za błendy


  Następnym razem przetłumacz to w google translate na język polski, proszę cię.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 15-05-17, 16:11 cytuj
  Dokladnie ,same gwiazdy , jest niezle powiedzenie szukasz guza to go masz !!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 15-05-17, 16:10 cytuj
  Niech to bedzie przestroga dla takich gwiazd od siedmiu bolesci jak ona I ta kaczorowska !!! Bo to juz sie staje polska domena ,proznosc I glupota I cwaniactwo
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-05-17, 19:54 cytuj
  Straszna historia i dzienwe to wszystko ona szukała pomocy a nikt jej nie pomógł doszło do tragedii .Tam coś musiało się wydrzyć ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-05-17, 18:51 cytuj
  Ona nie wyskoczyła tylko pewnie próbowała uciec oknem a roztrzęsiona osaczona spadła . Była tak blisko powrotu do domu, była już na lotnisku . Straszny żal bo moza było zapobiec tej śmierci .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-05-17, 14:34 cytuj
  Nie tylko blondynki brunetki tak samo Polki są najpiękniejsze ale po co latają tam do tego Egiptu ? Piramidy itd piasek. . To im się podoba ? A jak je gwalca i mordują to też im się podoba ? Dobrze wiemy że tam jest niebezpiecznie to po co tam latać? Bilet w jedną stronę bo spowrotem wrócisz w trumnie podwójnej. . . Niech spi w spokoju Magda ale tak naprawdę to tylko ona wie co się stało i jak zginęła i zabrała tajemnice do grobu.. [*]
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 11-05-17, 12:20 cytuj
  Moim zdanien było tak ten jej markus znał w hotelu ludzi dogadał sie znimi co i jak sprzedał dziewczyne ładna zgrabna poczym stwierdził niewarzny paszpor pojechała sama do hotelu obsuga miala jej zdiecia numer pokoju dali jej klucze kierownik przyjechał zblizył sue wieczur opsuga gała jej napuj a wnim tabletki usneła poczym 3 neszczyzn wraz z opiekunem zgwałcili ja ta była puł przytomna ogarneła sie po kilku godzinach zaczeła dzwonic do markusa i usiłowała mu powiedziec ze ja zgwałcili lecz bała sie bo 3 meszczyzn słowo jej m stal przyniej wiec powiedzała zadzwonie z swojego a kolega nagle muwi markus to nic nie da zadzwonie do ambasady sciema po rozłoczeniu dzwoni kamil a markus muwi cos sie tam odje**ło powiedzał tak bo zboku koło niego ktos siedzał słychac to na nagraniu potem dziewczyna znow poszła do hotelu dostała łomot od 3 facetow i znow ja zgwałcili dostała tabletki az wylodowała w szpitalu faceci sie bali ze ich wyda wiec udali sie do szpitala pilnowac w krok na kro magde i muwic jej nie wyjdziesz z tond jestes nasza ftrafisz di burdel dlatego kobieta uciekała poczym meszczyzni byli wkurzeni tym skopali ja i uderzali ja czyms po nerkach itp i dawali tabletki by ja dobic kobieta nie wytrzymała i skoczyła z okna mysle ze tak mogło to byc sorki za błendy
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-05-17, 22:07 cytuj
  gość, 10-05-17, 17:22 napisał(a):
  Bardzo jest mi żal tej dziewczyny. Ileż Ona musiała się wycierpieć. Ile jest w niej bólu i strachu na nagraniach. Mój syn był w Egipcie że swoją dziewczyną, też jest bardzo piękną blondynką i miał ogromne kłopoty gdyż nawet gaszono Mu światło w sklepie hotelowym. Dobrze, że był tam również mój mąż z kolegą. Po tej sytuacji zawsze musieli chodzić wszędzie razem z ojcem i jego kolegą.


  chyba trochę was ponosi z tymi "pieknymi blondynkami" idźcie do okulisty
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: PYTAM 10-05-17, 19:28 cytuj
  >>> GDZIE byli inni Polacy z tej wycieczki i na lotnisku przy powrocie ?? Nie znam innego kraju , gdzie naród jest tak bardzo patriotyczny , potrafimy się łączyć w sprawie ( co pokazuję nasza historia ) . Czy my będziemy w stanie obronić naród przed tymi zwyrodnialcami ( islamu ) którzy najadą na Europę ? Zapamiętajcie , nie ma miejsca na ten ustrój polityczny jakim jest islam ( bo to nie religia ) w Polsce nie będzie na to pozwolenia .
  Hejterzy nawet niech nie odpowiadają, bo tekst od samotnych koniobijców bez pracy , przed kompami którzy boją się wyjść ze świata wirtualnego , mnie nie interesuje .
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-05-17, 17:22 cytuj
  Bardzo jest mi żal tej dziewczyny. Ileż Ona musiała się wycierpieć. Ile jest w niej bólu i strachu na nagraniach. Mój syn był w Egipcie że swoją dziewczyną, też jest bardzo piękną blondynką i miał ogromne kłopoty gdyż nawet gaszono Mu światło w sklepie hotelowym. Dobrze, że był tam również mój mąż z kolegą. Po tej sytuacji zawsze musieli chodzić wszędzie razem z ojcem i jego kolegą.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-05-17, 15:39 cytuj
  Powinno to samo spotkac tych zwyrodnialcow a w Polsce gnoje nie powinni swobodnie oddychac tylko tepic ciapatych
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-05-17, 14:16 cytuj
  Momi zdaniem. .rzeczywiscie dziwny uklad palcow jakby pokazywala Ze ktos wojskowy jest...zobaczciena palce nad glowa.dziewczyna bardo madra byla. .moim zdaniem duzo znakow daje rekami bo niemoze mowic bo jest Ten gnoj Co ja pilnuje i rozumie polski. ..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 10-05-17, 07:40 cytuj
  W Katowicach została zgwalcona? Skoro juz tam na lotnisku sie dziwnie zachowywała, a po przylocie na miejsce rezydent powiadomił rodzine juz pierwszego dnia?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 09-05-17, 23:54 cytuj
  Dziewczyna została napewno tam zgwałcona i już los sam się potoczyl... myślę że podejmowali tam próbę kolejnego gwałtu... tylko dlaczego żaden Polak będący tam w hotelu jej nie pomógł a autokaru napewno kogoś musiała zapamiętać
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 09-05-17, 22:41 cytuj
  Dziwny jest układ jej dloni na głowie. Jakby sugerowala ze ktoś ma broń.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!