Olga Borys łowi ryby z córeczką (FOTO)

przejdź do komentarzy

Na Zawodach Wędkarskich Aktorów imienia Mariana Łącza 2013.

olga borys olga borys/©KAPiF
XVI Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza sprawiły, że nagle wiele gwiazd i gwiazdeczek stało się miłośnikami łowienia ryb.

Byli wśród nich też tacy, którym szło całkiem nieźle.

Do tej ostatniej grupy należy m.in. Olga Borys, która tego dnia bawiła się świetnie razem ze swoją córeczką - siedmioletnią Mirą.

Już wiemy, co Olga najczęściej podaje na obiad.
 


Olga Borys łowi ryby z córeczką (FOTO)

Olga Borys łowi ryby z córeczką (FOTO)

Olga Borys łowi ryby z córeczką (FOTO)

Olga Borys łowi ryby z córeczką (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 22-05-16, 16:51 cytuj
  gość, 10-07-13, 12:52 napisał(a):
  jeszcze ją wygrzebujecie? tą Krysię? żałosne. Ona jest chamska i ma równie pustą siostrę- siostra zoperowana w każdy możliwy sposób- usta, cycki, cała twarz pęka w szwach.

  Sprawa jest bardziej złożona. Anka jest chamska bo jest znużona że faceci lepią się do niej tylko z powodu cycków. Nie kojarzy że ubierając obcisłą różową koszulkę na wypychający biustonosz wysyła dwuznaczne sygnały, jeśli nie jest to plaża w Kalifornii. Dla niej zaś to zapewne tylko inwestycja zawodowa, bo ma taki kretyński zawód że pozuje do zdjęć. mogła zostać ślusarzem... ale się zaparła. Ponieważ w kraju katolickim jak wróci to biust wciąż wystaje, jest za to ciągle krytykowana, na co odpowiada nie wasza sprawa. A ponieważ robi to niemal ciągle, ostatnio doszła do wniosku że mówi 'spie*****jcie' zanim powie dzień dobry, optymalizując w ten sposób przekaz werbalny, nie czekając na reakcję 0.01% społeczeństwa które mogłoby zareagować ze spokojem. Ja osobiście nie wgapiałem się w biust, ale i tak dostałem opiernicz jakbym był erotomanem. Takie zachowanie nie jest niestety odosobnione: w szkołach filmowych jest reguła chwalisz mnie bezkrytycznie albo jesteś piewcą konkurencji - a więc wróg.
  Osama
  Nie masz konta? Zarejestruj się!