Olga O. przeprasza za kradzież biżuterii w opublikowanym filmie! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

W jaki sposób chce wytłumaczyć całe zajście?

olga o. olga o./Policja.pl, youtube
Olga O., aktorka znana między innymi z Ojca Mateusza oraz Przyjaciółek tłumaczy się z kradzieży biżuterii wartej 50 tysięcy złotych. Po tym, jak wydała oficjalne oświadczenie, w którym stwierdziła, że klejnoty wyglądały jak "zwykłe świecidełka", zdecydowała się na nagranie wideo, w którym tłumaczy całe zajście.

Zobacz też: Olga O. podejrzana o kradzież biżuterii broni się

Na filmie żali się, że ta sprawa niszczy jej karierę i nie zdawała sobie sprawy z wartości przedmiotów. Na filmie tłumaczy się mówiąc, że:

W lutym br. poszłam na siłownię, z której stale korzystam, ponieważ mam karnet odkąd ją otwarto, czyli przeszło dwa lata. Będąc na ogólnodostęnej sali boksu znalazłam dwa pierścionki. Nie wiedziałam, do kogo one należą, ani nie znałam ich wartości materialnej. Zdaję sobie sprawę, że mogłam postąpić inaczej i zwrócić pierścionki na recepcję lub na policję. Nie zrobiłam tego. Czego nie mogą sobie wybaczyć do dnia dzisiejszego.

Nie chciałam nikogo skrzywdzić i nie podejrzewałam, że pierścionki pozostawione na parapecie w siłowni mogą mieć jakąkolwiek wartość. Po tym, jak zgłosiła się do mnie policja, natychmiast zwróciłam pierścionki, powiedziałam, że je mam dobrowolnie je oddałam i nigdy ich nie założyłam nawet.


Zobacz też: Aktorka z Ojca Mateusza i Przyjaciółek przyłapana na kradzieży!

Aktora powiedziała również, że ta sytuacja bardzo źle wpływa na całe jej dorobek artystyczny. Dodatkowo medialna wrzawa, która rozpętała się po tym zdarzeniu, niszczy jej plany zawodowe oraz rujnuje zdrowie psychiczne. Z tego powodu prosi o przebaczenie i żałuje całej tej sytuacji.

Cała ta sytuacja z zatrzymaniem mnie w miejscu pracy i zeznanie było dla mnie naprawdę ogromnym szokiem. Zwłaszcza, że dopiero od policji dowiedziałam się o wartości tej biżuterii. Te wydarzenia z ostatniego tygodnia są dotkliwa kara za moje czyny. I chciałabym prosić, żeby awantura medialna dookoła mojej osoby ustala. Tyle lat żyłam uczciwie, i to że jestem aktorką nie powinno być powodem do tego, żeby wszczynać ataki na taką skalę dookoła mojej osoby.


Olga O. zaznaczyła również, że każdego dnia musi walczyć o spełnienie swoich ambicji. Dodatkowo przeprosiła kobietę, której wzięła biżuterię.

Także to, że jestem znaną osobą, jest również nieprawdą, ponieważ każdego dnia muszę walczyć o swoje marzenia. A moimi marzeniami jest grać na scenie i być przed kamerą. Sytuacja, która w tej chwili zaistniała całkowicie rujnuje moje życie zawodowe i moje zdrowie. Na koniec chciałabym przeprosić właścicielkę biżuterii, której nie chciałam wyradzając żadnej krzywdy, ani w żadne sposób jej zaszkodzić i sprawić jakąś przykrość. Przepraszam.


Zobacz też: Zatrzymano konwojenta podejrzanego o kradzież 8 mln zł

Czy aktorka może liczyć na łaskę?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (52): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 10-05-16, 01:14 cytuj
  gość, 08-05-16, 09:49 napisał(a): Jesli myślała, ze sa bezwartościowe, to... co z tego? Czy to ja usprawiedliwia? Czy prawo pozwala kraść biednym tanie rzeczy? No i trzeba byc kretynem, zeby wierzyć, ze ktos mogl o prawdziwych kamieniach w złocie myslec, ze to plastik. Zupełnie inna waga, faktura, inne dźwięki przy obijaniu sie o siebie, o stół, o szkło, gdy bierze sie szklankę do ręki. Trzymała je tyle miesięcy i ani razu nie założyła? Lol
  z prwnoscia sprawdzala jakie dzwieki wydaja pierscionki przy odbijaniu sie od siebie lub od stolu 😂 Ale co racja to racja, wstyd, ze to ukradla i do tego nie moge zrozumiec jak mozna byc tak malo inteligentnym, zeby robic to na silowni! A z drugiej strony kto i po co zostawia takie przedmioty w takim miejscu?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 21:04 cytuj
  gość, 08-05-16, 16:49 napisał(a): Znalezione, nie kradzione
  Co ostatnio znalazłaś na ulicy złodziejko? Zaparkowany samochód? Zaparkowany rower?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 16:49 cytuj
  Znalezione, nie kradzione
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 14:48 cytuj
  Życzę jej, żeby otrzymała maksymalną karę. Nie widać skruchy, mimo gry aktorskiej. Jeszcze robi z siebie ofiarę. Oczywiście! Najlepiej skazać właścicielkę, że zmusiła biedną złodziejkę do skorzystania z okazji.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 11:49 cytuj
  Po co piszecie ze to aktorka Ojca mateusza i Przyjaciolek, skoro grala tam tylko epizody i nikt jej nie zna z tych seriali!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 11:46 cytuj
  Tanie świecidełka! Hahahaha! Były pokazane zdjęcia tych pierścionków - nawet dziecko nie pomyliłoby ich z tandetnymi pierścioneczkami. Ta Pani ma chyba ludzi za idiotów! Mamy uwierzyć, że myślała, że pierścionki za 50 tysięcy to pewnie podobne do tych, co je kiedyś sprzedawali z gumami do żucia :D Zresztą, nawet gdyby to była biżuteria za przysłowiową złotówkę - powinna oddać ją obsłudze siłowni. Okazja czyni złodzieja, droga Pani! I te tłumaczenia, że "...Po tym, jak zgłosiła się do mnie policja, natychmiast zwróciłam pierścionki, powiedziałam, że je mam dobrowolnie je oddałam..." - hahahaha, dziwne gdyby ich nie oddała policji, skoro mieli nagrania z monitoringu :D Dobrowolnie oddała, hahahaha.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 10:12 cytuj
  każdy popełnia błędy, czasem zrobi coś głupiego pod wpływem chwili bez zastanawiania, ale po tym nagraniu odnoszę wrażenie, że tej pani nie jest żal tego że postąpiła nieuczciwie a tego, że, wybuchła z tego afera. Jeśli jej marzeniem jest by występować, to niech liczy się z tym, że ludzie mają prawo ją oceniać. Po każdym upadku można się podnieść, ale robienie z siebie ofiary hejtu jest teraz niesmaczne.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 09:49 cytuj
  Jesli myślała, ze sa bezwartościowe, to... co z tego? Czy to ja usprawiedliwia? Czy prawo pozwala kraść biednym tanie rzeczy? No i trzeba byc kretynem, zeby wierzyć, ze ktos mogl o prawdziwych kamieniach w złocie myslec, ze to plastik. Zupełnie inna waga, faktura, inne dźwięki przy obijaniu sie o siebie, o stół, o szkło, gdy bierze sie szklankę do ręki. Trzymała je tyle miesięcy i ani razu nie założyła? Lol
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 09:49 cytuj
  Straszne brednie, na filmie z monitoringu widać, że się skrada do tej biżuterii jak lis do kurnika, a potem, przed samym zabraniem sprawdza, czy nikt jej nie obserwuje... I jeszcze to tłumaczenie, że myślała, że to bazarowa tandeta. Chciałabym namiary na sklep z takim pewterkiem, czy innym metalowym szajsem co wygląda jak luksusowa biżuteria za 50K... Powinna po prostu przeprosić, a resztę pozostawić do załatwienia swojemu prawnikowi.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 09:38 cytuj
  gość, 08-05-16, 08:35 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a):
  Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)

  Znalezione nie kradzione działało na podwórku... W sądzie czy na policji już nie zadziała. Poczytajcie jakie nas obowiązuje prawo, bo z ignorancji będziecie mieć problemy.

  Prawdę mówiąc niezupełnie. Jeśli wartość przedmiotu jest poniżej bodaj 400 zł to kradzież jest zaledwie wykroczeniem, a jak znajdziesz pierścionek na jezdni albo na ławce w parku to też nie przyjdzie ci na myśl wzywać policję. Fakt kobieta postąpiła źle, ale sytuacja została też moim zdaniem źle przedstawiona przez media, które przedstawiły ją jako cwaną złodziejkę, gdy tymczasem podejrzewam, że faktycznie ta druga kobieta lekkomyślnie zapomniała o tak dużo wartej biżuterii, a ta ją po prostu znalazła. Powinna oddać do recepcji, ale wielkiej złodziejki bym z niej nie robiła. (Normalni ludzie - nie bogaci - jak nie mają dowodu, że coś im skradziono, a nie że sami zgubili to muszą się błagać na policji, żeby choćby ich wysłuchali).
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 09:27 cytuj
  To tym bardziej skoro jak twierdzi myślała, że to tanie błyskotki po co brała? Wiedziała ile to warte, i nie powinno jej to dziwić ,bo siłownia pewnie nie jest byle jaka. W jej sytuacji najlepiej by było przeprosić, a nie debilnie się tłumaczy. Obrączek ludzie szukają zawsze, ktoś może machnąć ręką na kolczyka, coś niedrogiego, drobną sumę pieniędzy, ale pozostałe rzeczy ludzie zgłaszają. Gdyby jeezcze znalazła to na ulicy, i to byla naprawdę tania błyskotka. A ona znalazła coś bardzo drogiego, w miejscu, w którym łatwo można znaleźć właściciela. Kretynka. Przeproś Olga i się nie tłumacz!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 09:08 cytuj
  gość, 07-05-16, 23:30 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a): Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)
  Samochód na ulicy tez w sumie nie wiesz, do kogo należy? PATOLOGIA
  Do tej pory sie dziwie, ze nas wzięli do Europy, z tych ko.mentarzy wynika, ze co drugi Polak to złodziej :(
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 08:35 cytuj
  gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a): Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)
  Znalezione nie kradzione działało na podwórku... W sądzie czy na policji już nie zadziała. Poczytajcie jakie nas obowiązuje prawo, bo z ignorancji będziecie mieć problemy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 02:12 cytuj
  gość, 08-05-16, 01:31 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 23:50 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
  Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię
  Doświadczone złodziejki, widzę, się odezwały.
  Jadą po utrzymankach- celebrytkach, a same nie tylko by kasę brały, ale i kradły.
  I jak tu nie wierzyć stereotypom o Polakach.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 02:02 cytuj
  gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 21:04 napisał(a):
  Tez trzeba mieć łeb, zeby obrączkę i pierścionek zaręczynowy (juz nieważne o jakiej wartości pieniężnej) położyć na parapecie na siłowni! Takich rzeczy raczej sie nie ściąga, a juz na pewno nie kładzie bez opieki w ogólnodostępnym miejscu.. Jednak Olga bardzo głupio postąpiła, tym bardziej, ze jest osoba publiczna i powinna dbać o swój wizerunek.. Szkoda, ze w przypadku wielu kradzieży w Polsce monitoringi i Policja nie działają.

  No dokładnie!


  Ciekawe, żeby dostało się poszkodowanemu a nie złodziejowi. Ma prawo położyć te pierścionki w dowolnym miejscu. To są jej pierścionki i koniec! Każdy kto bierze cudzą rzecz jest ZŁODZIEJEM!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 08-05-16, 01:31 cytuj
  gość, 07-05-16, 23:50 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
  Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię
  Doświadczone złodziejki, widzę, się odezwały.
  Jadą po utrzymankach- celebrytkach, a same nie tylko by kasę brały, ale i kradły.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-16, 23:50 cytuj
  gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
  gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
  Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię
  Doświadczone złodziejki, widzę, się odezwały.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-16, 23:32 cytuj
  gość, 07-05-16, 20:06 napisał(a): Wlascicielka tego pierscionka, ciekawe czyja jest corka lub kogo zona? Hehe, trafila kosa na kamin.
  A co to ma do rzeczy? U mnie szefowa labu (doktor farmacji) sama zarabia na siebie, na męża i na dziecko. I bez znajomosci. Jako doktorantka zasuwala w labie w Czechosłowacji (takie były czasy) i tam sie wybiła.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-16, 23:30 cytuj
  gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a): Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)
  Samochód na ulicy tez w sumie nie wiesz, do kogo należy? PATOLOGIA
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 07-05-16, 22:30 cytuj
  Sama sobie winna. Najpierw ukradła biżuterię, a teraz pieprzy, że nie chciała nikomu zrobić krzywdy. Żałosne. Celebryta tez złodziej. A ogólnie to nie znam tej aktorki, pewnie w filmach robi za statystkę.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!