Oskar przynosi nieszczęście w miłości!

przejdź do komentarzy

Aktorki, które go dostały, zostawały same...

oskary oskary/ © PR Photos
Po internecie krąży ciekawa teoria... Nieco naciągana, ale fakt jest faktem: dużo aktorek miało niepowodzenie w miłości po tym, jak dostało Oskara.

Oczywiście w świecie Hollywood rozstania są nad wyraz częste, ale spójrzmy, co zauważyli autorzy tezy, że złota statuetka przynosi pecha w związku:


Julia Roberts i Benjamin Bratt rozstali się trzy miesiące po tym, jak aktorka otrzymała Oskara za rolę w Erin Brockovich. Skończyło się jednak nie najgorzej: on ożenił się z Talisą Soto, ona została żoną Danny'ego Modera, z którym ma troje dzieci.

Halle Berry w 2002 roku dostała statuetkę za rolę w Monster's Ball. Aktorka była wówczas w wieloletnim już związku z Erickiem Benetem. Krótko po ceremonii okazało się, że piosenkarz ją zdradza i udał się na terapię, która miała pomóc mu walczyć z uzależnieniem od seksu.

Hilary Swank i Chad Lowe uchodzili za bardzo udany związek. Podczas odbierania pierwszego Oskara aktorka zapomniała jednak podziękować mężowi. Nadrobiła to lata później, będąc nagrodzoną za rolę w Million Dollar Baby. Chad jednak nie mógł znieść faktu, że on był mało znanym aktorem, a żona - wielką gwiazdą. Rozstali się rok później.Uroczy związek Reese Witherspoon i Ryana Philippe'a rozpadł zaledwie osiem miesięcy się po tym, jak aktorka otrzymała statuetkę za Spacer po linie.

Nicole Kidman i Tom Cruise ogłosili, że rozwodzą się, zaledwie parę miesięcy po jej Oskarze za rolę Virginii Wolf w filmie Godziny.

Zeszłoroczna laureatka, Kate Winslet, właśnie ogłosiła, że rozstaje się z mężem Samem Mendesem.

A Sandra Bullock, która w tym roku cieszyła się Oskarem, spakowała manatki i zostawiła Jesse Jamesa, po tym, jak okazało się, że zdradził ją z modelką tatuaży...


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!