Piotr Kaszubski robi sobie jaja z Policji!

przejdź do komentarzy

Prosi o zmianę zdjęcia w liście gończym.

piotr kaszubski piotr kaszubski/© KAPiF, Facebook
Dziś na stronie Policji ukazało się zdjęcie Piotra Kaszubskiego i wydany za nim list gończy. Milioner uciekinier i naciągacz nie przejął się nim specjalnie.

Wprost przeciwnie na swoim Facebooku robi sobie jaja z organów ścigania. Piotr wstawił swoje zdjęcie opatrzone podpisem:

Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia. Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem.


Cóż mamy wrażenie, że Kaszubski jedynie ułatwi sprawę Policji.

Przypomnijmy, prokuratura postawiła naciągaczowi 6 zarzutów. Miał oszukać byłego kochanka na 60 tysięcy złotych i wielu swoich klientów, którzy zamiast zamawianej pasty wybielającej do zębów otrzymali puste pudełko. Co więcej, produkt reklamowany przez kaszubskiego okazał się być nielegalny.

 


Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia :( Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem.

Posted by Piotr Kaszubski on 17 listopada 2015


Policjanci z mokotowskiej komendy szukają 23-letniego Piotra Kaszubskiego, który ukrywa się przed organami ścigania. Męż...

Posted by Polska Policja on 17 listopada 2015


Piotr Kaszubski robi sobie jaja z Policji!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 18-04-16, 20:15 cytuj
    Witam. Zbieram informacje dotyczące takiej osoby jak Piotr Kaszubski. Gdybyś posiadał/posiadała interesujący temat, czy też nawet drobny epizod, daj znać na personalsourceofinformation@gmail.com. Każda informacja może być istotna. Tak samo zwracam się do Piotra Kaszubskiego, bo prędzej czy później i on znajdzie mój wpis, ciężko jest ukryć fakt, że ma się skłonności do mitomanii? Potraktuj to proszę jako zwykłe pytanie, ale liczę na odpowiedź. Tak samo o jakiej fundacji mówiłeś skoro żadnej nie ma?
    Nie masz konta? Zarejestruj się!