Rafał Jonkisz opowiedział o trudnym czasie w swoim życiu

przejdź do komentarzy

"Nagle zabrakło taty, kiedy najbardziej potrzebowałem takiego męskiego wsparcia."

rafał jonkisz rafał jonkisz/© KAPiF
Rafał Jonkisz (18 l.) ma swoje pięć minut. Być może nigdy nie spodziewał się, że jako 18-latek zostanie misterem, będzie udzielał wywiadów i rozdawał autografy, a dziewczyny będą się ustawiać w kolejkach do selfie z Rafałem.

Jeszcze niedawno chłopak miał na swoich barkach duży ciężar. Zmarł jego ojciec.

Czytaj też: Rafał Jonkisz ostro uciął dyskusje na temat swej partnerki

- Nagle zabrakło taty, kiedy najbardziej potrzebowałem takiego wsparcia męskiego w domu - opowiadał Rafał w Dzień Dobry TVN.


- Mama została sama mając czwórkę dzieci, starałem się być takim oparciem dla niej, jak były gorsze chwile... Widziałem, że mama była w ciężkim stanie w pewnym momencie, ciężko przeżywała to wszystko, nie wiedziałem jak sobie poradzi... Mimo że byłem młody, niewiele mogłem wtedy, po części spadły na mnie obowiązki, które przejąłem po tacie - wspomina chłopak.


Rafał mówi, że przygoda z konkursami piękności nie była planowana:

- Misterem zostałem przez przypadek. Pracowałem w branży budowlanej przez całe wakacje. Dostałem propozycję wzięcia udziału w konkursie na mistera wakacji, gdzie nagrodą był wyjazd za granicę - opowiada Jonkisz.


Po tym konkursie był konkurs na mistera Polski. Rafał wygrał. Jego wychowawczyni mówi, że wygrana w konkursie sprawiła, że chłopak stał się bardziej pewny siebie i dojrzał.

Podkreśla też, że Rafał zawsze miał szalone powodzenie u dziewczyn:

- Zawsze miał duże powodzenie. Jak mieliśmy wigilię klasową, to musieliśmy zamknąć drzwi na klucz praktycznie, bo fanki stały ustawione sznurkiem do sali po autografy i przede wszystkim selfie z Rafałem - to jest na wagę złota - opowiada nauczycielka Rafała.


Cały materiał obejrzycie tutaj.Rafał Jonkisz opowiedział o śmierci ojca

Rafał Jonkisz opowiedział o śmierci ojca

Rafał Jonkisz opowiedział o śmierci ojca

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 14-06-16, 11:47 cytuj
  omn jest brzydki i popier**lony
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-06-16, 11:41 cytuj
  dupę to masz ty i twoja stara ja mam tyłeczek, a on niema żadnych walorów jest brzydki no dobra ciało maa ale to o niczym nie świadczy, i jeszcze raz to powiem on jest przydki
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-06-16, 11:39 cytuj
  Nie zgadzam się z tym. Rozumiem masz swoje zdanie. Lecz nie masz prawa dyskryminować zajebistego faceta tylko dlatego że jesteś zazdrosny :) Uważam że Nasz kochany Mister *-* ma wiele walorów. Także uważam że takich ludzi powinno być więcej. Tak więc ogarnij swą dupę i się zamknij
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-06-16, 11:35 cytuj
  Moim zdaniem Rafał jest brzydki, dlatego zastanawiam sie jakim cudem został misterem polski, chyba w jury musieli być sami ślepi poje**ńcy on jest taki brzydki że mi słów zabrakło, no i nie tylko ja tak uważam wiele osób tak mówi jak jak ja.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-06-16, 11:31 cytuj
  Moim zdaniem Rafał ma przepiękną duszę, a jego powalająca uroda to przepiękny dodatek. Rafał jest pełnowartościowym mężczyzną mimo tak młodego wieku... Nie rozumiem po co te hejty....
  Nie masz konta? Zarejestruj się!