Rolnik szuka żony 3: poznaj wszystkich uczestników! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Kto Wam najbardziej przypadł do gustu?

rolnik szuka żony 3 rolnik szuka żony 3/Materiały prasowe, Facebook
Poznaliśmy uczestników trzeciego sezonu programu Rolnik szuka żony! Program rusza już od września, a tymczasem odbyła się premiera odcinka specjalnego w którym przedstawiono widzom ośmiu mężczyzn i dwie kobiety, którzy biorą udział w nowej edycji.

Zobacz więcej: Rolnik szuka żony 3 - kogo zobaczymy w programie?

Pierwszym i jednocześnie najmłodszym uczestnikiem programu jest 25-letni Paweł, który pochodzi z Wielkopolski. Jego największym marzeniem jest założenie rodziny, aby wspólnie zajmować się gospodarstwem.

Do tej pory nie spotkałem kogoś takiego z kim chciałbym spędzić życie


Paweł jest 25-letnim kawalerem z Wielkopolski, prowadzącym dziedziczone od pokoleń gospodarstwo. Marzy o założeniu rodziny i wspólnym rozwijaniu gospodarstwa. Jest osobą bardzo energiczną, rozsądną i pracowitą. Potrafi się dogadać z innymi, ale nie wstydzi się własnego zdania i potrafi postawić na swoim, jeśli zajdzie taka trzeba. Miłośnik jazdy konnej, majsterkowania, weekendowych wypadów i spotkań ze znajomymi. W programie poszukuje kobiety z którą mógłby związać się na całe życie. Uważa, że najważniejszy jest charakter, choć wygląd też ma znaczenia. Szuka kobiety średniego wzrosty (do 165 cm), która gotowa będzie dzielić z nim blaski i cienie wiejskiego życia.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Paweł z Rolnik szuka żonyNastępną uczestniczką programu jest trzydziestosześcioletnia Katarzyna, która wraz z rodziną zajmuje się dużą firmą produkującą warzywa i owoce. W programie poszukuje mężczyzny, który pomoże jej w życiu i czeka na listy. Nie ukrywa przy tym, że zwraca uwagę na wygląd partnera.

Chciałabym spotkać takiego faceta, który lubiłby wstawać rano i ma pasje do życia. Potrzebuje silnego mężczyzny, który zapanuje nad moim temperamentem. Zwracam uwagę na to, czy jest konkretny, pewny siebie i zna swoją wartość.


Katarzyna ma lat 36, z wykształcenia jest inżynierem ochrony środowiska. Razem z rodzicami i rodzeństwem zarządza dużą rodzinną firmą produkującą owoce i warzywa. Prywatnie jest mamą czterolatki. Katarzyna urodziła się i wychowała pod Warszawą, 8 lat przepracowała jako inżynier w firmie farmaceutycznej. Przygodę z rolnictwem rozpoczęła kiedy jej rodzice zdecydowali się kupić opuszczony mazurski PGR i zamienić go w dochodowe przedsiębiorstwo. Katarzyna jest kobietą silną i niezależną, która doskonale wie czego chce i nie pozwoli sobą pomiatać. Nie uważa się za romantyczkę, choć zdarza się jej uronić łzę na komediach romantycznych. Nie jest też miłośniczką górskich wycieczek i spacerów po lesie, bo uważa, że prowadząc gospodarstwo ma wystarczający kontakt z naturą. Wolny czas i urlop najchętniej spędzałaby w SPA, czy w mieście, które zresztą często odwiedza i lubi. Katarzyna należy do osób konsekwentnych i metodycznie realizuje swoje marzenia. W programie "Rolnik szuka żony" poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby iść przez życie, przy czym nie ukrywa, że przeglądając listy będzie zwracać uwagę na wygląd autora.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Katarzyna z Rolnik szuka żonyTrzecim uczestnikiem programu jest 29-letni Damian, który swoim gospodarstwem zajmuje się od dwóch lat. Jego największym pragnieniem jest odnaleźć swoją drugą połówkę. Jakiej szuka kobiety?

Kobieta powinna być radosna, uśmiechnięta. Powinna generalnie wiedzieć, czego chce od życia.


Chciałby przy tym zbudować związek na mocnych fundamentach. Nie jest dla niego ważne, czy jego partnerką będzie brunetką, czy blondynką. Ważne jednak, aby była od niego... niższa.

Damian ma 29 lat, pochodzi z Mazowsza i zajmuje się uprawą warzyw, głównie dyń, kabaczków i cukinii, które następnie sprzedaje na podwarszawskich targowiskach. Swoje gospodarstwo Damian samodzielnie prowadzi od dwóch lat. Od czasu do czasu korzysta z pomocy dwóch starszych braci, którzy, pomimo, że wybrali inny niż rolnictwo styl życia, zawsze gotowi są mu pomóc. W wolnym czasie Damian najbardziej lubi się bawić, choć nie do samego rana, bo praca sama się nie zrobi. Czasem chodzi na basen, do kina, na kręgle, a jak padnie propozycja, to chętnie zagra również w hokeja. Poszukuje życiowej partnerki, która przyciągnęłaby go wyglądem i zatrzymała charakterem.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Damian z Rolnik szuka żonyKolejnym uczestnikiem programu jest Krzysztof, którego siedem lat temu opuściła żona, zostawiając go z dwójką dzieci. Do programu zgłosił go syn. Mimo, że w życiu dużo przeszedł, to twierdzi, że "każda pora wieku jest dobra na miłość".

Wygląd ma mniejsze znaczenie, ważne aby była pewna siebie i wiedziała, że chce mieszkać na wsi.


Panu Krzysztofowi trudno opowiadać o sobie. Jego historia nie jest jakaś bardzo skomplikowana i wyróżniająca go spośród innych. Gospodarstwo odziedziczył po rodzicach, nieco je powiększył dokupując grunt, a że na wsi czuje się najlepiej, nigdy nie myślał o zmianie trybu życia. 7 lat po ślubie żona wyjechała za granicę i już nie wróciła. Dzieci zostały z nim. Teraz mieszkają już osobno, pan Krzysztof zaś na górze domu rodzinnego. Dół zajmują jego rodzice.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Krzysztof z Rolnik szuka żonyNastępnym uczestnikiem programu jest 29-letni Szymon, który z zawodu jest leśnikiem. Jego pasją jest rolnictwo i ornitologia, a głównym marzeniem jest założenie rodziny. Jest głęboko wierzącym i praktykującym katolikiem. Poszukuje kobiety skromnej, która będzie dla niego opoką. Powiedział, że:

Pragnę komuś oddać całe swoje życie. Nie sposób być romantycznym, mieszkając w tak romantycznym miejscu.


Szymon to 29 letni kawaler z województwa zachodniopomorskiego. Z wykształcenia mgr inż. Leśnictwa, ze specjalizacją ochrony leśnej i środowiska. Z zamiłowania i zawodu rolnik, właściciel sporego gospodarstwa, które zresztą uważa za najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Szymon jest głęboko wierzącym i praktykującym katolikiem, uważającym, że naturalnym rozwinięciem każdego związku jest założenie rodziny. W programie nasz bohater poszukuje kobiety wrażliwej i inteligentnej, gotowej żyć w zgodzie z Bogiem i naturą. Wygląd zewnętrzny nie jest mu obojętny, aczkolwiek nie jest w stanie określić swojego typu kobiety. Twierdzi, że w praktyce wychodzi tak, jak powie serce. Ma tylko cichą nadzieję, że serce nie wskaże mu kobiety wyższej niż 175 cm.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Szymon z Rolnik szuka żonyKolejnym uczestnikiem programu jest 44-letni Marek. Rozwodnik, który nigdy w życiu się nie poddaje. Na swoim gospodarstwie mieszka wraz z synem i córką. Najważniejsza dla niego jest rodzina. Na gospodarstwie brakuje jednak "kobiecej ręki". Powiedział, że:

Istotne jest, żeby moja przyszła partnerka zaakceptowała moje dzieci i była mądra. Na tym mi najbardziej zależy.


Marek ma 44 lata, jest rozwodnikiem i prowadzi duże gospodarstwo hodowlane w sercu Warmii i Mazur. Razem ze swoimi dziećmi - 22-letnią Karoliną i 21-letnim Adamem - hoduje gęsi, konie, owce, strusie i egzotyczne ptactwo. Po bankructwie rodzinnego gospodarstwa, dwa lata uprawiał we Włoszech winogrona, rok przepracował w Anglii, następnie prowadził własną firmę związaną z produkcją owoców i warzyw. Był też prezesem okolicznego zrzeszenia producentów owoców i warzyw. Zapytany o swoje wady odpowiada przekornie – „Kiedyś pewien mądry człowiek powiedział mi, że o sobie źle się nie mówi.” Miłośnik koni i bryczek, entuzjasta komputerów i specjalista od niewygodnych pytań. U kobiet poszukuje przede wszystkim zrozumienia i partnerstwa. Jak uczciwie zaznacza, lubi zgrabne i zadbane panie, jednak życie nauczyło go, że zarówno wygląd jak i wiek są sprawą drugorzędną...

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Marek z Rolnik szuka żonyJednym z najmłodszych uczestników tej edycji jest 27-letni Adam. Szuka osoby towarzyskiej, a najbardziej podobają mu się brunetki. Nie ukrywa jednak, że przeżył zawód miłosny, przez co teraz czuje dystans do nowo poznanych osób.

Chodzi mi przede wszystkim o ciepło rodzinne


Adam ma 27 lat, 187 cm wzrostu i wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo położone w malowniczym województwie podlaskim. Mieszka na wsi od urodzenia i z wsią wiąże swoją przyszłość i plany. Z reguły jest osobą spokojną i rozważną, ale zdarza mu się wybuchnąć, co uważa za swoją wadę. Miłośnik majsterkowania i amator imprez ze znajomymi. Urodzony romantyk. U kobiet najpierw zwraca uwagę na wygląd, potem na charakter. Najbardziej czeka na listy od umiarkowanie upartych, niebieskookich brunetek, o wzroście 170-180 cm.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Adam z Rolnik szuka żonyZobacz więcej: CZY KOBIETA MA SZANSE W BIZNESIE ROLNICZYM?

Kolejną uczestniczką programu jest 31-letnia Monika, której największą pasją są konie. Zajmuje się również agroturystyką. Jest bardzo uparta, co uwaza za swoją wadę. Przyznała, że szuka silnego mężczyzny, dla którego zwierzęta będą równie ważne.

Mój partner musi kochać zwierzęta oraz być energicznym człowiekiem. Wszędzie mnie pełno, uwielbiam wychodzić na kręgle, do pubu, itd.


Pochodząca z Dolnego Śląska Monika ma 31 lat to hodowca i trenerka półszlachetnych wierzchowców. Jest również entuzjastką i zawodniczką WKKW- Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Marzeniem Moniki jest wyhodować prawdziwego championa i zdobyć z nim medal olimpijski. Monika uprawia żyto i owies, a także prowadzi salon piękności dla zwierząt domowych. Jest osobą rozważną i pracowitą, ale potrafi też znaleźć czas na rozrywkę. Twierdzi, że jest uparta, co uważa za swoją wadę. Znajomi, których ma sporo, widzą w niej bardzo sympatyczną, pracowita, zdolną, sumienną i rzetelną osobę. W programie poszukuje mężczyzny z pasją, pracowitego, ambitnego, o wzroście co najmniej 170 cm.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Monika z Rolnik szuka żonyNastępnym uczestnikiem programu jest 57-letni Zbigniew, który posiada 100 hektarowe gospodarstwo. Pięć lat temu został wdowcem, a jego żona odchodząc powiedziała mu:

Jestem wdowcem. Kiedy moja żona odchodziła powiedziała, żebym znalazł sobie kogoś kto mnie pokocha.


Chciałby, aby jego wybranka:

Chciałbym, żeby zajęła się domem, ponieważ ja słabo się w tym odnajduje. Dobrze by było, żeby polubiła moje dzieci i obdarzyła je troskliwością.


57 letni wdowiec, Zbigniew jest z wykształcenia leśnikiem oraz drogowcem, a z zawodu i zamiłowania rolnikiem i pszczelarzem. Przez długi czas pracował z sukcesami w wyuczonym zawodzie, by w końcu wrócić do rodzinnej wsi na Lubelszczyźnie. Tu urodziły się jego dzieci i tu znalazł wszystko, czego mu było trzeba do szczęścia. Przez 30 lat był szczęśliwym mężem i ojcem. Niestety 5 lat temu jego żona zmarła i od tego czasu Zbigniew samotnie gospodaruje na 100 hektarach. Poszukuje kobiety pełnej ciepła i humoru, osoby do tańca i do różańca, z którą mógłby spędzić resztę swojego życia.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Zbigniew z Rolnik szuka żonyOstatnim uczestnikiem programu jest 31-letni Łukasz, który z zamiłowania jest podróżnikiem. Odwiedził ponad 30 krajów na świecie! Kocha również motocykle. Nie ukrywa również, że jego ideałem jest piękna kobieta, która będzie pewna siebie. Nie jest także dla niego przeszkodą, aby kobieta rozwijała się zawodowo:

Bardzo ważna jest dla mnie twarz u kobiety oraz to, żeby była pozytywnie zakręcona. Jeśli spotkałbym taką osobę, to po naszym ślubie zabrałbym swoją wybrankę w podróż dookoła świata


Łukasz ma 31 lat i od dzieciństwa przygotowywał się do bycia rolnikiem. Ukończył ogrodnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie rozpoczął też studia doktoranckie. Spędził 7 miesięcy w USA na programie wymiany z Ohio State University, zaliczył 1 semestr studiów na wydziale rolniczym w Walencji i przez miesiąc pracował na farmie w Teksasie. Dziś swoje doświadczenia wykorzystuje współprowadząc z rodzicami niemal 100 hektarowe gospodarstwo rolne. W wolnych chwilach realizuje swoją podróżniczą pasję. Odwiedził już ponad 30 krajów i zdobył najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro. Łukasz jest osobą spontaniczną i otwartą, w związku raczej dominuje. Poszukuje dziewczyny ambitnej, bystrej, otwartej, czułej, dobrej i co najważniejsze - inteligentnej.

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP na 27 marca 2016

Łukasz z Rolnik szuka żonyTo już wszyscy uczestnicy tej edycji. Kto Wam najbardziej się spodobał?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (45): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 17-04-16, 13:48 cytuj
  wiesniaki maja niedomyte fujary i brud za paznokciami i nie swiezy oddech fuuujjjjj
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 30-03-16, 00:13 cytuj
  gość, 29-03-16, 22:37 napisał(a): Bo ludzie na wsi mają inne piorytetem w życiu niż pindrzenie się przed lusterkiem. Oni żyją swoją ziemią, zwierzyną i ciężką pracą. Miałam chłopaka ze wsi, gdy go poznałam miał 28 lat a wyglądał na conajmniej 10 lat więcej.
  Dobrze powiedziane! polać jej !!! ;)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-03-16, 22:37 cytuj
  Bo ludzie na wsi mają inne piorytetem w życiu niż pindrzenie się przed lusterkiem. Oni żyją swoją ziemią, zwierzyną i ciężką pracą. Miałam chłopaka ze wsi, gdy go poznałam miał 28 lat a wyglądał na conajmniej 10 lat więcej.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-03-16, 17:30 cytuj
  a gdzie rolnik/rolniczka homo? xD nie ma w pl chyba takich :) tak samo jak wśród górali nie ma :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-03-16, 11:25 cytuj
  gość, 28-03-16, 19:09 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 14:57 napisał(a): Wymagania z kosmosu a sami mogą zaproponować jedynie przejażdżkę ciągnikiem
  ...Nie tylko ,bo szukaja baby do roboty w polu,przy krowach,swiniach i do łozka ! Ciagnikiem do w niedziele do koscioła ! A wymagania maja faktycznie z kosmosu szkoda ze rownie kosmicznie nie wygladaja haha!
  Większym wieśniakiem jesteś Ty-umysłowym
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-03-16, 01:44 cytuj
  Nie znam zbyt wielu ludzi ze wsi ale chyba jest w tym troche prawdy,bo ludzie pokazani w tym programie niestety wygladaja na ladnych pare lat wiecej niz maja np ta Monika,ladna kobieta ale bylam pewna ze blizej jej do 40(tak z 38 lat)a tu prosze zaledwie 31,jakis inny pan z kolei 40pare lat a wyglad50parolatka,moze to wynik ciezkiej pracy,no ale mimo wszystko o ile 30paroletni facet czy kobieta sa oczywiscie mlodzi to akurat w kontekscie 17-19latki mozna takiego 32latka nazwac starym kawalerem,bo dla takich dziewczyn juz 25 latek jest sporo starszy na tym etapie zycia..ale juz dla takiej 26-27letniej dziewczyny 32 latek to wciaz jak najbardziej mlody mezczyzna
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-03-16, 01:02 cytuj
  Sympatyczni, mili ludzie. Fajny program!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-03-16, 00:04 cytuj
  Co to za gowniany program????
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 23:50 cytuj
  Ta Monika przypomina mi mnie, super ma życie
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 23:09 cytuj
  gość, 28-03-16, 23:03 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 22:58 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:06 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:05 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:00 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 18:09 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 17:06 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 16:45 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 16:24 napisał(a): jezu, 25 lat i juz chce poznać kogoś na całe zycie? Ludzie wyluzujcie
  Takie ma priorytety i myślę, że nie ma to wiele wspólnego z brakiem luzu.
  Priorytety w wieku 25 lat? Nigdzie nie był, nic nie widział, tylko zonę i dzieci chce mieć. Masakra
  Na wsi jest zupełnie inaczej, tam ludzie mają inne priorytety, poglądy. Często dziewczyna mając 17 lat jest zaręczona a po 20-stce ma już dwójkę dzieci.
  I co potem? Czy to juz wzystko z życia?
  U nich najwyrażniej tak.Po 20stce dwoje dzieci mąz...przerypane!
  Straszne zycie. Nie dziwie sie ze po 30 to juz dla nich starość. Jak w średniowieczu
  zauwazylem ze ostatnio takie mlode dziewczyny (okolo 17-19 lat) biorą sobie starych kawalerów po 30 lat, ktorzy czesto nie mają nic do zaoferowania- piwko i przed telewizor. dziwie sie bo przeciez są i tacy mlodzi, fajni chlopacy ;)
  Stary kawaler po 30? Matko bosko gdzie ty żyjesz? Ja rozumiem pozna 40? Ale 30? To początek życia
  Na wsi gdy ktoś nie ozeni sie do 30 lat mówi sie "stary kawaler" albo "stara panna". Ludzie na wsi wyglądaja nieco inaczej niż Ci z miasta. Wiem co mówie, mam szwagra który ma 32 lata oraz sąsiada w tym samym wieku. W życiu nie powiedziałbym że mają po tyle samo lat.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 23:04 cytuj
  gość, 28-03-16, 22:37 napisał(a): PIS maczal juz łapy w tym programie nagle sami katolicy szukający skromnych dziewczyn rodzących jedno za drugim żal pl.
  Sami sa równie skromni;) potem + 500 beda ambasadorami. Ps kto to w ogóle ogląda?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 23:03 cytuj
  gość, 28-03-16, 22:58 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:06 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:05 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:00 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 18:09 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 17:06 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 16:45 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 16:24 napisał(a): jezu, 25 lat i juz chce poznać kogoś na całe zycie? Ludzie wyluzujcie
  Takie ma priorytety i myślę, że nie ma to wiele wspólnego z brakiem luzu.
  Priorytety w wieku 25 lat? Nigdzie nie był, nic nie widział, tylko zonę i dzieci chce mieć. Masakra
  Na wsi jest zupełnie inaczej, tam ludzie mają inne priorytety, poglądy. Często dziewczyna mając 17 lat jest zaręczona a po 20-stce ma już dwójkę dzieci.
  I co potem? Czy to juz wzystko z życia?
  U nich najwyrażniej tak.Po 20stce dwoje dzieci mąz...przerypane!
  Straszne zycie. Nie dziwie sie ze po 30 to juz dla nich starość. Jak w średniowieczu
  zauwazylem ze ostatnio takie mlode dziewczyny (okolo 17-19 lat) biorą sobie starych kawalerów po 30 lat, ktorzy czesto nie mają nic do zaoferowania- piwko i przed telewizor. dziwie sie bo przeciez są i tacy mlodzi, fajni chlopacy ;)
  Stary kawaler po 30? Matko bosko gdzie ty żyjesz? Ja rozumiem pozna 40? Ale 30? To początek życia
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 22:58 cytuj
  gość, 28-03-16, 19:06 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:05 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:00 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 18:09 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 17:06 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 16:45 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 16:24 napisał(a): jezu, 25 lat i juz chce poznać kogoś na całe zycie? Ludzie wyluzujcie
  Takie ma priorytety i myślę, że nie ma to wiele wspólnego z brakiem luzu.
  Priorytety w wieku 25 lat? Nigdzie nie był, nic nie widział, tylko zonę i dzieci chce mieć. Masakra
  Na wsi jest zupełnie inaczej, tam ludzie mają inne priorytety, poglądy. Często dziewczyna mając 17 lat jest zaręczona a po 20-stce ma już dwójkę dzieci.
  I co potem? Czy to juz wzystko z życia?
  U nich najwyrażniej tak.Po 20stce dwoje dzieci mąz...przerypane!
  Straszne zycie. Nie dziwie sie ze po 30 to juz dla nich starość. Jak w średniowieczu
  zauwazylem ze ostatnio takie mlode dziewczyny (okolo 17-19 lat) biorą sobie starych kawalerów po 30 lat, ktorzy czesto nie mają nic do zaoferowania- piwko i przed telewizor. dziwie sie bo przeciez są i tacy mlodzi, fajni chlopacy ;)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 22:37 cytuj
  PIS maczal juz łapy w tym programie nagle sami katolicy szukający skromnych dziewczyn rodzących jedno za drugim żal pl.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 21:02 cytuj
  gość, 28-03-16, 20:46 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:32 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:17 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 18:52 napisał(a): Super jest ten Łukasz napisałabym ale jednak nie chcę być w Tv :)
  Tez tak uważam, jestem mloda i ladna, może napisze do niego na priv , haha
  A w remizie nikogo nie poderwałam dotąd?
  Ne wiem czy poderwalas , czy nie, i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to
  Miało byc poderwałas
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 20:56 cytuj
  Przynajmniej troje z nich nie szuka miłości tylko rozgłosu i darmowej pomocy w gospodarstwie, chociaż na czas kręcenia programu. Pewnie będą kręcić latem gdy wypadają żniwa i siano kosy. Normalny rolnik w tym okresie wychodzi z domu bladym świtem i wraca ciemną nocą wiec nie w głowie mu romanse
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 20:46 cytuj
  gość, 28-03-16, 19:32 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 19:17 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 18:52 napisał(a):
  Super jest ten Łukasz napisałabym ale jednak nie chcę być w Tv :)

  Tez tak uważam, jestem mloda i ladna, może napisze do niego na priv , haha

  A w remizie nikogo nie poderwałam dotąd?


  Ne wiem czy poderwalas , czy nie, i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 20:13 cytuj
  Ale ofiary losu z nich są matko jak można się tak ośmieszać szukając drugiej połówki w telewizji...przecież ludzie ten program oglądają żeby się ponabijać.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 20:10 cytuj
  MONIKA super dziewczyna;) napiszę a co, fajnie wygląda jej życie w tv
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 28-03-16, 19:32 cytuj
  gość, 28-03-16, 19:17 napisał(a):
  gość, 28-03-16, 18:52 napisał(a): Super jest ten Łukasz napisałabym ale jednak nie chcę być w Tv :)
  Tez tak uważam, jestem mloda i ladna, może napisze do niego na priv , haha
  A w remizie nikogo nie poderwałam dotąd?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!