Rutowicz o Wojewódzkim: Może ma problemy z męskością

przejdź do komentarzy

"Mimo swojego wieku nie ma potomka i być może ma z tym trudności."

jolanta rutowicz jolanta rutowicz/© Kapif
Jola Rutowicz znana jest z tego, że lubi mówić i mówi dużo, a jeśli ktoś publicznie wypowie się mało pochlebnie na jej temat, nie przepuści.

Na słowa Kuby Wojewódzkiego również nie pozostała obojętna. Przypomnijmy, kilka dni temu Wojewódzki na łamach Polityki skomentował fakt, że Rutowicz spodziewa się dziecka.

Jolanta Rutowicz ogłosiła, że jeśli ona wszystko dobrze rozumie, to na bank będzie mamą. Cywilizacja wymyśliła dawno temu zapis prawny, karzący za umyślne pozbawienie życia. Może niektórzy powinni być karani za nieumyślne spowodowanie życia? - napisał.

Jola stawiła czoła showmanowi i nie pozostała mu dłużna. Na swoim Facebooku odpowiedziała Wojewódzkiemu:

Dziwne, iz Szanowny Pan Kuba Wojewodzki, mimo swojego wieku nie ma potomka i byc moze ma z tym trudnosci bo zadna dziewczyna nie zostaje z nim dluzej, wiec moze ma problemy z meskoscia i piszczy z zazdrosci. (pisownia oryginalna)

Myślicie, że poszło mu w pięty?


Rutowicz odpowiada na ostre słowa Wojewódzkiego

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 26-04-16, 20:19 cytuj
    no to może on musi po prostu zacząć brać jakiś lek na problemy z męskością. mogę mu polecić Maxigrę Go. Mi pomogła doskonale i teraz żadna kobieta mi się nie oprze. Wszystkie są zadowolone z moich poczynań miłosnych.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!