Styliści ostro skrytykowali kolekcję Nataszy Urbańskiej

przejdź do komentarzy

"Kolekcja jest żadna... ubrania są toporne i brakuje im lekkości"

natasza urbańska natasza urbańska/© Kapif
Kilkanaście dni temu odbył się pierwszy pokaz kolekcji Nataszy Urbańskiej.(news o pokazie znajdziecie tutaj) Niestety na widowni zabrakło gwiazd i celebrytów, którzy zazwyczaj tłumnie pojawiają się na tego typu imprezach.

Pojawili się za to styliści, ale projektami Urbańskiej nie byli zachwyceni i na łamach Faktu ostro skrytykowali jej kolekcję:

- Królował chaos. Dla każdego coś miłego, czyli dla nikogo nic konkretnego. Nie wiadomo, do kogo skierowana jest ta kolekcja. I jeszcze te spodnie, które zniekształcały sylwetkę - powiedział o kolekcji Muses stylista Jarosław Szado.

- Widziałam gorsze pokazy. Nie ma tu kiczu czy tandety, ale za to, niestety, widzę banał. Kolekcja jest żadna, choć widać zacięcie w kierunku bycia jakąś i silenie się na oryginalność. Największym grzechem jest kompletny brak wyczucia proporcji. Ubrania są toporne i brakuje im lekkości. Źle skrojone kamizelki i spodnie, rękawy źle podcięte, źle wykrojone klapy, spódnice o złej długości. Dobre pomysły zostały zabite przez brak talentu konstruktorskiego - tak stylistka Magdalena Makarewicz wypowiedziała się o projektach Nataszy.

Natasza miała w planach stworzenie kolejnych kolekcji - ciekawe czy po takich opiniach nadal będzie miała na nie ochotę.Styliści ostro skrytykowali kolekcję Nataszy Urbańskiej

Styliści ostro skrytykowali kolekcję Nataszy Urbańskiej

TUTAJ znajdziecie więcej projektów z pierwszego pokazu Nataszy Urbańskiej.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 17-08-16, 22:34 cytuj
  gość, 17-08-16, 22:33 napisał(a): To jeszcze nic.W Niemodlinie mieszka cwel Paweł Gajzler, tak samo jak Szado się porusza i też ma taki głos, Paweł Gajzler z Ul Mickiewicza w Niemodlinie jest cwelem i lubi ten sport, a co ciekawe wszystkie pedryle mają dziwny głos, jak by gęgali.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 17-08-16, 22:33 cytuj
  To jeszcze nic.W Niemodlinie mieszka cwel Paweł Gajzler, tak samo jak Szado się porusza i też ma taki głos, Paweł Gajzler z Ul Mickiewicza w Niemodlinie jest cwelem i lubi ten sport, a co ciekawe wszystkie pedryle mają dziwny głos, jak by gęgali.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!