Szybka pożyczka na wakacje!

przejdź do komentarzy

Czy warto brać pożyczkę na wakacje? Na pytanie - Czy Polacy pożyczają na wakacje? - odpowiadają eksperci z pozyczkaportal.pl i Aasapolska.pl

szybkapożyczka szybkapożyczka/
W kwestii opłacania wycieczek społeczeństwo polskie jest podzielone. Z badań statystycznych wynika, że aż 42 proc. Polaków nie stać na sfinalizowanie wyjazdu, 44 proc. respondentów boi się, że wycieczka będzie kosztowała więcej, niż to sobie zaplanowali, a 20 proc. zastanawia się, czy nie zrezygnować z wakacji całkowicie. Co ciekawe, 37 proc. ankietowanych deklaruje, że pożyczka pozabankowa jest dobrym sposobem na opłacenie wakacyjnego wyjazdu.

Co roku tysiące Polaków dwoi się i troi, żeby znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę wycieczki zagranicznej. Wszystko, tak naprawdę, zależy od zasobności naszego portfela. Ciekawe jest, że coraz częściej Polacy korzystają z pożyczek online, żeby zrealizować swoje wakacyjne plany. Okazuje się, że co 10 Polak już skorzystał z chwilówki, zaś 60 proc. respondentów zapowiada, że skorzysta z tego źródła dofinansowania jeszcze raz. Jest to wygodna forma pobrania gotówki, szybka, a przede wszystkim bezpieczna. Jeżeli ktoś chce upewnić się, co do pożyczki, którą planuje wziąć, może ją sprawdzić na specjalistycznych porównywarkach pożyczkowych, gdzie eksperci na bieżąco analizują dostępne produkty na rynku pozabankowym-mówi Tymon Zastrzeżyński, ekspert z pozyczkaportal.pl

Szybka pożyczka na wakacje!

Eksperci z pozyczkaportal.pl i aasapolska.ploceniają, że ruch na rynku wzrasta w okresie wakacyjny o kilkanaście procent. Około 26 proc. ankietowanych, deklaruje, że zamierza wziąć pożyczkę pozabankową.

Najważniejsze jest, żeby ocenić swoją zdolność finansową, zanim weźmie się jakąkolwiek pożyczkę. Musimy sprawdzić nasze zbliżające się wydatki i wziąć pod uwagę domowy budżet, żeby później nie mieć problemów ze spłatą kolejnej raty. Chociaż z badań statystycznych wynika, że aż 81 proc. Polaków spłaca raty w terminie pożyczki zaciągnięte na cele wakacyjne-dodaje Bartłomiej Ciastek, Marketing Manager Aasa Polska.

Polacy za cel swoich wakacyjnych podróży chętnie obierają Stary Kontynent (52proc.) i Polskę (40proc.). Poza Europę wybiera się tylko 8 proc. Polaków. Na taki wyjazd decydują się młodzi i energiczni ludzie pomiędzy 25. a 34. rokiem życia. Co trzeci badany decyduję się na skorzystanie z ofert biur podróży, a blisko 70 proc. planuje wyjazdy indywidualnie. Przeszło 76 proc. badanych planuje wycieczki z 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli chodzi o częstotliwość wyjazdów to dane statystyczne pokazują, że ponad 40 proc. uczestników badania wyjeżdża na urlop raz w roku, 21 proc. co 6 miesięcy, natomiast 4 proc. nie opuszcza Polski w celach podróżniczych.

Artykuł we współpracy z pozyczkaportal.pl


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj
 • avatar kozaczek
  oewonga 27-07-16, 13:53 cytuj
  Witam! Gość, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Pożyczając w wonga. com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga. com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga. com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=kozaczek.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga. com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
  Zobacz moje komentarze i profil
 • avatar kozaczek
  gość 11-07-16, 11:03 cytuj
  Ja miałam sporo odłożone, ale do wymarzonego wyjazdu nna Teneryfę brakowało mi 600zł. Dlatego też złożyłam wniosek w wonga. Pieniądze miałam na koncie w 20 minut po akceptacji wniuosku. Za tydzień ruszam i liczę na wakacje życia!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 30-06-16, 14:43 cytuj
  my nie planowaliśmy pożyczki, ale mieliśmy zaklepany wyjazd i zabrakło nam trochę kasy. wzięliśmy na szybko w ferratum banku, żeby dopłacić sobie za wakacje. poszło szybko, sprawnie, i mało formalności. poza tym to bank, więc bezpiecznie :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 30-06-16, 13:48 cytuj
  gość, 29-06-16, 14:17 napisał(a):
  Po co brać pożyczki na wakacje...? Wystarczy tak wszystko zorganizować żeby nie wydać majątku. Ja zawsze przez cały rok sobie odkładam i później szukam w miarę tanich noclegów na bookapart do tego jakieś loty i są wakacje.

  Przecież to ordynarna reklama lichwiarzy typu prowident...
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 29-06-16, 14:17 cytuj
  Po co brać pożyczki na wakacje...? Wystarczy tak wszystko zorganizować żeby nie wydać majątku. Ja zawsze przez cały rok sobie odkładam i później szukam w miarę tanich noclegów na bookapart do tego jakieś loty i są wakacje.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!