TO zdjęcie Anny Kalczyńskiej wywołało lawinę komentarzy Inst

przejdź do komentarzy

Zrobiła je w drodze do pracy.

anna kalczyńska anna kalczyńska/KAPiF, Instagram
Nie podlega wątpliwości, że praca przed kamerą jest stresująca. Jeśli na dodatek program jest emitowany na żywo, zdenerwowanie się podwaja. Jeśli do tego startujemy bardzo wcześnie rano, może się zacząć "jazda bez trzymanki".

Dziennikarze i prezenterzy często opowiadają, że zdarzyło im się spóźnić do pracy. Dorota Gardias kilka tygodni temu w panice wstała z łóżka, ubrała się i wsiadła do samochodu. Pośpiech był zbędny - tego dnia to nie ona miała dyżur jako pogodynka.

Ostatnio na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawiło się intrygujące foto. Prowadząca DDTVN pokazała, jak jedzie do pracy z ręcznikiem na głowie. Komentujący zaczęli martwić się o zdrowie gwiazdy TVN-u.

Mamy nadzieję, że nie skończyło się katarem.

 


Kto jechał do pracy w ręczniku na głowie, ręka do góry! #comnieniezabijetomniewzmocni #hart #ducha #czasuniema #na #suszenie #praca

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)
TO zdjęcie Anny Kalczyńskiej wywołało lawinę komentarzy Inst

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 14-09-16, 09:48 cytuj
    Kalczyńska dużo lepiej wygląda "bardziej" ubrana, niż wtedy, gdy odsłania swoje "wdzięki". Szczupłe nogi - to nie to samo co zgrabne nogi. I to właśnie dotyczy moim zdaniem Kalczyńskiej. To młoda jeszcze kobieta, ale rysy twarzy postarzają ja. Jest bardzo zadbana, owszem, ale w moim odczuciu nie jest żadną osobowością i jakoś jej nie lubię...
    Nie masz konta? Zarejestruj się!