Wi¶niewski obraził Dodę

przejdĽ do komentarzy

Dlaczego mówi tylko jedno z nich?

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/ © KAPiF

Michał Wi¶niewski niedawno pokłócił się z Dod±, chociaż ona póki co nie pu¶ciła pary z ust.

Piosenkarz pisze na swoim blogu:

to trudne ... ale prawdziwe. do błędów trza się przyznawać - po tym rozpoznaje się prawdziwego mężczyznę. Miałem o tym nie pisać bo i Doda o tym nie napisała. Ale muszę. Po koncercie we Wrocławiu - ona w jednym miejscu, my w innym - zadzwoniła z propozycj± spotkania integracyjnego czyli wizyty jak kto woli.

przyszła ze ¶wit±, która szczególnie mojej Ani jest znana z innych projektów. Zajebi¶ci ludzie. Grali¶my w pokera. Doł±czyła się. Było extra. Gadka. Nie wiem czy z jej czy z mojej strony - however (choć swoje zdanie mam) - rozpoczęła się niepotrzebna nikomu dyskusja.

Dorota, sorki, że zakończyła się w ten sposób. Podała¶ rękę - ja zareagowałem jak zareagowałem - przepraszam. Bez względu na to, kto miał rację - sorry. Zachowałem się jak cham. Nie mylić z prezydentem. Z całego serca jest mi przykro, mam nadzieję, że naprawimy ten bł±d - ja nie boję się podać ręki i powiedzieć słowa przepraszam choć nie uwarzam, że miała¶ rację. Nie istotne. Miałem ale tym razem wyszedłem na ćwoka. Raz jeszcze PRZEPRASZAM !

Się nie powtórzy. Milczenie jest złotem, za każdym razem. Bez względu na ...


Ciekawe tylko, dlaczego Dorota nie pochwaliła się konfliktem? Przecież do tej pory udowadniała, że kocha takie starcia. Czyżby jaka¶ wstydliwa sprawa?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!