Wi¶niewski zagra Violettę Villas - to nie żart!

przejdĽ do komentarzy

"Nie to, że jestem pierwszym reproduktorem IV RP..."

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/© KAPiF
Michał Wi¶niewski zaskakiwał nas już niejednokrotnie. Tym razem postanowił wzi±ć się bardziej za aktorstwo, a jego pierwszym zadaniem będzie... zagranie Violetty Villas.

Kolejn± notkę na swoim blogu zaczyna politycznymi dygresjami (pisownia oryginalna):

żadnych wrogich zamiarów Państwo Kaczyńscy ... ani Panie Donaldzie :-)

cieszę się, że Polacy podchodz± z humorem zarówno do IV jak i Rzeczypospolitej DOnalda Tuska. ¦wiadczy to o tym, że był to ¶wiadomy wybór i teraz obywatele nie będ± ograniczani w słowie lub pi¶mie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Pan Tusk sam się z tego ¶mieje i rozumie, że tak wolno :-)


Wyja¶nia też, dlaczego zagłosował na PO:

ano wła¶nie dlatego, że nie ma takich polityków jak dt. czy p.p. zaangażowanych politycznie od a do z. jak widać na zdjęciach.

nie to, że jestem pierwszym reproduktorem IV RP - ale stwierdzam, że te dzieciaki mog± już mieć lepiej ! ten facet co¶ osi±gn±ł !


Na koniec najważniejsze, czyli krótka wzmianka o nietypowej roli (swoj± drog± jeste¶my bardzo ciekawi wyników pracy charakteryzatorów):

w fimie mojego przyjaciela zagram z pewn± przyjemno¶ci± i z przyzwoleniem mojej żony rolę: violetty villas. moja żona - Ania - będzie mi kibicować ... uda się ten epizod albo i nie ... chcesz ? chcę ! kocham cię moje słoneczko ! KOCHAM WAS ICH TROJOWIANIE !

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!