Plotka dodana przez użytkownika kwiatekmisia

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Hirek Wrona o Michaelu Jacksonie

środa 17-09-08, czytany: 10150 razy       michael jackson   hirek wrona   opinia   ikona   bóg   popkultura  

porównuje go do Boga

Michael JacksonMichael Jackson / Poster
Z okazji 50 urodzin serwis Infomuzyka przeprowadził wywiad z Hirkiem Wroną, cenionym dziennikarzem muzycznym, producentem i reżyserem eventów oraz koncertów.

źródło

http://www.infomuzyka.pl....pl
 
1.Michael Jackson to Bóg popkultury


2.Czy Michael ma szansę jeszcze powrócić na szczyt?
3.utwory na 50-te urodziny Michaela Jacksonakwiatekmisia

 
  Ostatnio dodane fotki Michael Jackson:zobacz całą galerię »
Michael
Michael
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (20): sortuj ↓  

gość17-11-10, 20:46   cytuj

Tak...MJ jest Bogiem popkultury...

gość01-06-09, 20:53   cytuj

ta wypowiedz tego reportera z bravo jest zwruszjaca przeczytajcie wszystkie a zobaczycie ile on w dziecinstwie cierpiał.

gość01-06-09, 20:34   cytuj

dobrze powiedziane michael powruci i to z wielkim kżykiem on pokaże naco go stać michael wracaj szybko i stwórz coś takiego jak Bili Jan

MartaMJ05-05-09, 19:58   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Sama prawda. Hirek jesteś mądrym człowiekiem ^^ ja osobiście uwielbiam 'Dirty Diana' chociaż ulubionej piosenki nie mam, bo wszystkie są boskie ;)

gość30-12-08, 18:44   cytuj

Ten pan bardzo mądrze powiedział....ale ja tam najabardziej z utworów Michaela lubię They don't care about us....sper pisoenka.....i jaki fajny teledysk:) Cudo!:)

gość29-09-08, 17:27   cytuj

Wspaniale, wzruszające i piękne słowa te pana Hirka i te z Bravo. Kocham Cię Michael !

gość27-09-08, 20:16   cytuj

coś pięknego.

gość26-09-08, 12:02   cytuj

O Jezuuu dziękuję KwiatekMisia za przytoczenie tutaj tego artykułu. Wzruszyłam się do łez.

KwiatekMisia26-09-08, 00:34   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

c.d.3

....Później MJ mówi w ramach protestu: „Jestem jak Piotruś Pan- nie chcę nigdy dorosnąć”. On będzie zmieniał swój wygląd extremalnie operacjami plastycznymi i kupi sobie jako dom rancho Neverland z karuzelami, kinem i prywatnym ZOO.
Michael chciałby nadrobić stracone dzieciństwo, dzieci zostają jego przyjaciółmi. Czas ucieka! Bukareszt/ Rumunia, 1996. Sierociniec, St. Ecaterina. Żyją tutaj chore, samotne dzieci. Fotografowie tłoczą się przed wejściem. Syreny wyją. Eskorta z małych busów. Potem ukazuje się on- Michael Jackson. W dniu HIStory-show Król Popu znalazł czas dla najbiedniejszych z biednych. Dla sierot, które zostały odtrącone przez swoich rodziców ,które nigdy nie mogły zaznać ciepła gniazda rodzinnego ,miłości, bezpieczeństwa. Ja- reporter Bravo, znam MJa już od 3 lat. Mogłem mu, jako jedyny, towarzyszyć w domu, widziałem jaki on jest (bez maski na twarzy) dla dzieci, jak sadza na ziemi, daje im zabawki, przytula je i pozwala sobie nawet wsadzać cukierki do ust. Jest szczęśliwy, spogląda na mnie. Widzę uśmiechniętego Michaela. I jego uśmiech jest prawdziwy. .... "

TAK TO WYGLĄDA

tłumaczenie Ana EOK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Kontrowersyjne nagie portrety Michaela Jacksona

KwiatekMisia25-09-08, 23:07   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

a.d 2.

...Ojciec zostaje ich menadżerem, pędzi ich bez zmiłowania ku najwyższym osiągnięciom. W tym samym roku rodzina Jacksonów beznadziejne/ bez perspektyw Gary i przeprowadza się do błyszczącej metropolii Hollywood. Z takimi hitami jak „ I want you back”, „ABC” czy „ I’ll be there” J5 staje się jednym z najpopularniejszych zespołów wszech czasów. Michael w 1971 rozpoczyna – w wieku 13 lat- solową karierę. Gdziekolwiek by nie poszedł będzie okrzykiwany przez fanki.
Przecież sława ma też ciemne strony. Michael promienieje. Lecz to tylko pozory. W głębi duszy wygląda inaczej. Jest smutny. Ponieważ nie miał nigdy najważniejszego: beztroskiego, pogodnego dzieciństwa. Michael żyje od dawna w świecie dorosłych. Musi ciężko pracować, poświęcić wszystko dla kariery. „Do późnych wieczorów śpiewałem w studio”- przypomina sobie. „Kiedy nie trafiłem natychmiast w dźwięk, ojciec mnie bił. Nigdy tego nie zapomnę” Michael często stał w studiu przy oknie i wyglądał na plac zabaw, gdzie bawili się jego rówieśnicy. Nigdy nie mógł w tym uczestniczyć. Urodziny i święta Bożego Narodzenia nie były obchodzone. Matka należała do świadków Jehowy, oni tak mają. ...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Kontrowersyjne nagie portrety Michaela Jacksona

KwiatekMisia25-09-08, 23:06   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

c. d. 1

"Michael Joseph Jackson urodził się 29.08.1958r. jako siódme z dziewiątki dzieci w Gady/ Indiana. Rodzina jest uboga. Ojciec Joseph („Joe”), z zamiłowania gitarzysta, pracuje jako suwnicowy w fabryce stali. Matka Katherine, którą Michael ubóstwia, musi dorabiać jako sprzedawczyni w domu towarowym Sears. 11 osób mieszka w malutkim domu z dwoma pokojami. Adres: 2300 Jackson Street, nazwa ulicy od Andrew Jacksona, siódmego prezydenta USA. Joe Jackson jest bardzo ambitny, szczególnie jeśli chodzi o jego dzieci. Po nim odziedziczyli (obok Michaela m.in. Jermaine i Janet) muzyczny talent. To on chciał wykorzystać okazję posyłając ich na konkursy talentów. Z synów Jackiego, Tito, Jermaine’a, Marlona i najmłodszego Michaela, stworzył zespół chłopięcy Jackson 5. Do późnych wieczorów kazał im występować z piosenkami R’n’B w zadymionych klubach. To, ze Michael ma dopiero 5 lat i od dawna powinien być w łóżku jest mu obojętne. Chce na swoich chłopcach zarobić, jedynie to się liczy. Od drugiej klasy zabierał on Michaela na konkursy talentów, nawet prosto ze szkoły. Miał on obowiązek koncentrować się tylko na muzycznej karierze. Rzeczywiście: plan powiódł się! W 1969 roku zespół Jackson 5 otrzymał (podpisał?) od Berry’ego Gordy umowę płytową w legendarnej wytwórni Motown."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Kontrowersyjne nagie portrety Michaela Jacksona

KwiatekMisia25-09-08, 22:31   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Fragment z niemieckiego "Bravo" z okazji 50 urodzin Króla


"...Szkoła podstawowa w ponurym stalowym mieście Gary w stanie Indiana, połowa lat 60. Przy tablicy stoi mały chłopiec. Z głębi duszy, dźwięcznym głosem śpiewa siedmioletni „Climb Ev’ry Mountain” z musicalu „The Sound Of Music”. Klasa i nauczyciel przysłuchują mu się w skupieniu. Niektórzy są bliscy płaczu. Chłopiec przy tablicy- to Michael Jackson. Właśnie tu da się spostrzec, co cechuje późniejszą megagwiazdę: niewiarygodny talent poruszania ludzi. Przecież wtedy jeszcze nikt nie mógł przypuszczać, że ten chłopiec zmieni świat.... "


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Kontrowersyjne nagie portrety Michaela Jacksona

gość23-09-08, 17:43   cytuj

Jackson rzadzi...... zawsze!!!!!
KING OF POP!!!!!!!

gość19-09-08, 22:57   cytuj

Michael Jackson The KIng of Pop !!!! ja juz szaleje xD :)

melissa19-09-08, 21:06   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

zgadzam sie z goscmi podemna ! Michael musi wrocic :D:D::D

gość19-09-08, 19:02   cytuj

Michael powróci. Tak jak Hirek Wrona mówi. Powróci w tak niespodziewanym momencie, z taka energią, że świat po prostu oszalaje po raz kolejny na jego punkcie.!!

gość18-09-08, 20:34   cytuj

Każdy szanujący sie człowiek ma takie zdanie. Inne mają tylko jołopy, czytacze brukowców i ignoranci.

gość18-09-08, 18:31   cytuj

no no :D:D MJ king

gość18-09-08, 15:43   cytuj

aż się wzruszyłam , prawda co ten Pan powiedział . Fani są i czekają na Michaela Jacksona . Ja czekam ...

gość17-09-08, 17:09   cytuj

Hirek Wrona wspomina tu wypowiedź Will I Am'a który mówi ,ze od Michaela Jacksona on nie che żadnych pieniedzy, on dla niego płytę moze wyprodukować za darmo, bo to jest dla niego Bog. I nie zapomnę tego w jaki podły sposób przekręciły tą wypowiedź media. Otóz napisali tytuł "Michael Jackson jest tak biedny ,że Will I Am będzie zmuszony zrobić jego płytę za darmo" Czy to nie obłuda?

strony
1

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida