Plotka dodana przez użytkownika pussy_with_honey

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Wariatka pisze do Czerwonego

wtorek 15-05-07, czytany: 4150 razy       michał wiśniewski  

Trafił swój na swego...

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
Najsławniejszy i najbardziej lubiany obecnie blogowicz IV RP znany jako Czerwony, lub rzadziej jako Michał Wiśniewski opublikował na swojej stronie kolejny pasjonujący materiał.
Pisownia jest rzekomo oryginalna, ale notabene przywodzi na myśl notki pisane przez Michała osobiście. Poniżej wspomniany "materiał" w postaci listu od... Kogo? Fanki? :

"mam na imię kasia i jestem dziewczyną kuby Wiśniewskiego! wiem od niego od kuby!, że jest ciągle prześladowany przez ochroniarza Michała Wiśniewskiego bardzo proszę aby mój chłopak nie był prześladowany przez ochronę Michała Wiśniewskiego - bartka Pawłoskiego i zostawił mnie i kubę w spokoju".

"my też mamy prawo być szczęśliwi, a od pewnego już czasu niestety nie możemy być szczęśliwi, ponieważ Bartek Pawłoski Nam w tym przeszkadza! Ja też jestem nie raz prześladowana przez niego ostatnim razem było to tydzień przed świętami wielkanocnymi! bo ja naprawdę mam tego dość! Kuba nie może nigdzie się ruszyć nawet do mnie napisać, bo Bartek Pawłoski ma taki kaprys i za nim ciągle łazi, śledzi i notuje , gdzie jest. on też ma tego dosyć!"

"Ja teraz do kuby przyjdę na koncert, który będzie w czerwcu w Warszawie i mam nadzieję, że będę bezpieczna, bo ostatnio Bartek Pawłoski miał czelność mnie prawie pobić. tylko dlatego, bym nie załatwiła tej sprawy otóż:

Michał wiśniewski w listopadzie do czego się nie przyznaje, bo po co? zadłużył się na leki, gdy jego żona ania i eti leżały w szpitalu. bardzo proszę , aby Państwo coś zrobili z Michałem, by te pieniądze mogłabym wpłacić do banku mojego i spłacić tą pożyczkę, którą Michał u mnie zaciągnął! Michał jest mi winien za leki 2 tys. na pożyczkę, a oprócz tego Michał "zabrał mi" kasę na zrobienie płyty 10 tys. zł.(moja wypłata) teraz chcę podpisać umowę z nim, a nie mogę, bo nie widziałam na oczy tej umowy, ani kontrahenta ! bardzo proszę o wyciągnięcie poważnych konsekwencji z Michała i jego ochroniarza Bartka Pawłoskiego, bo jeśli tej kasy za pożyczkę i za płytę nie otrzymam będę zmuszona tą sprawę skierować do sądu, a wolałabym tego uniknąć! "

"Bardzo proszę Państwa o pilną i poważną rozmowę ze mną i z Michałem w 4 oczy! 510 731 XXX Jak ja jeszcze raz usłyszę, że nie mogę tych spraw załatwić, kogoś odwiedzić i w końcu, że Kubę mojego prześladuje Bartek Pawłoski bo coś..., bo tak... to normalnie komuś kto to robi wytłumaczę inaczej niż po elegancku".

"nie będzie mi tych osób żal, bo za dużo sobie pozwolił Bartek bym to zostawiła teraz te sprawy ot tak. Michał jest bardzo nieodpowiedzialny, bo obiecał mi pracę i nic w tej sprawie nie zrobił, nawet palcem nie kiwnął, oprócz tego, że na płytę poszły moje oszczędności z renty i z dodatku socjalnego!".

Komentarz Michała był krótki i treściwy, a jednak niepozbawiony charakterystycznych dla tego pana smaczków stylistyczno-fleksyjnych i podtekstów filozoficzno-egzystencjalnych:

" I JAK TU QWA ŻYĆ NORMALNIE Z KUPą WARIATÓW ! :-)"

P.S. Proszę wybaczyć mi ironię, jakoś nie mogłam się powstrzymać.

pussy_with_honey

Czytaj dalej: Konkurs na najseksowniejszego! - Jake Gyllenhaal, Orlando Bloom, Lee Ryan, Duncan James..

 
  Ostatnio dodane fotki Michał Wiśniewski:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (4): sortuj ↓  

agiya23-05-07, 20:04   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Powieś się, to będzie o jednego wariata mniej

badelambabad16-05-07, 00:08   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Przyganial kociol garnkowi;D

Kotek w Butkach15-05-07, 14:02   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

a cholera wie czy to nie prawda
:P

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Amy Winehouse NIE ŻYJE

gość15-05-07, 13:08   cytuj

ciekawe o co babce chodzi

strony
1

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida