Plotka dodana przez użytkownika hollywood

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Britney Spears

wtorek 21-06-11, czytany: 7687 razy       britney spears  

Ruszyła w trasę - zdjęcia + video

Britney SpearsBritney Spears / © PR Photos
Trasa promująca siódmy album księżniczki pop rozpoczęła się 17 czerwca w Sacramento . Tym razem wokalistka zrezygnowała z całkowitego playbacku na rzecz śpiewu na żywo . Całe show składa się z trzech części podczas których będzie nam dane zajrzeć do Starożytnego Egiptu oraz Chin . Motywem przewodnim jest historia Maty Hari , legendarnej Femme Fatale skazanej na śmierć przez rozstrzelanie .

Oto set lista oraz krótki opis występów z każdą piosenką :

Klip otwierający show: video rozpoczyna się słowami: "Zabawa w kotka i myszkę". Britney obserwuje jakiś mężczyzna z monitorów dla ochrony. Zachowuje się jak natręt. Próbuje ją uchwycić. Tymczasem Britney ucieka przed gliniarzami. Ma na sobie nieziemski trykot. Jej włosy prezentują się wspaniale, jak za dawnych lat. Britney ma broń. Zostaje uchwycona [na monitorze], rozpoczyna się...

Hold It Against Me: otwiera się środkowy ekran. Powraca krzesło elektryczne, jednak naprawdę pasuje do tematu występu. Mały podnośnik zabiera Britney ze szczytu ekranu na scenę główną. Choreografia przypomina tę z wcześniejszych występów promocyjnych, jest jednak bardziej płynna i bezbłędna. Otwarcie koncertu jest bardzo energetyzujące.

Up N’ Down: Britney jest w zamknięciu. Podczas swojego seksownego tańca w klatce sprawia, że policjant sam zakuwa się w kajdanki. Występ pełen znakomitej zabawy, również świetnie powiązany z tematyką show - uciekającej Britney. Pod koniec piosenki następuje seksowne przejście na scenę B. Tam Britney zapytuje publiczność "Jak się macie?". Rozpoczyna się piosenka "3".

3: nowa choreografia w płaszczach i kapeluszach. Cały występ odbywa się na scenie B. Nie zrobił na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia, gdyż uważam, że było wiele lepszych momentów. Uważam jednak mimo wszystko "3" za bardzo przyjemny występ.

Piece Of Me: Britney zdejmuje płaszcz i zakłada maskę podobną do tej z występu z piosenką "Freakshow" z trasy "Circus". Wykonywana jest mała część tej piosenki. Na scenie B pojawia się mały przenośnik. Britney wraca na scenę główną i znika na zmianę kostiumu.

My Prerogative Interludium: szczerze mówiąc, niewiele pamiętam, jeśli chodzi o ten wizualny przerywnik, poza tym, ze zawierał ujęcia z wyżej wspomnianym natrętem.

Big Fat Bass: występ podobny do tych znanych wcześniej, jednak bardziej energiczny. Jak występ promujący u Jimmy'ego Kimmela razy 10. Na scenie pojawiają się głośniki. Britney wychodzi z jednego z nich, ustawionego na środku. Ma na sobie różową kurteczkę zakrywającą trykot. Pod koniec występu zdejmuje kurtkę. Mocny przeskok. Jeden z moich ulubionych występów. W całości wykonywany na scenie głównej.

How I Roll: kolejny z moich ulubionych występów. Przyjemna dla oka choreografia, ze sporą dawką energii. Britney i tancerze nie mieli (widzianego wcześniej na filmach) różowego samochodu. Britney i tancerze chodzą po scenie jak po wybiegu. Na koniec piosenki Britney mówi: "Przepraszam za brak rekwizytu. Najwidoczniej moi współpracownicy nie wiedzą jak postawić rekwizyty na scenie. Czy ktoś [z tancerzy] pomoże mi wybrać kogoś z publiczności, kto pomoże mi z rekwizytami?". Następnie, Britney prowadzi rozmowę z jedną z tancerek na temat kogoś z widowni. Przypomina mi to sytuację podczas trasy "Onyx Hotel Tour", kiedy Britney mówiła: "Mogłabym poślubić ciebie" i wybierała faceta z widowni.

Lace and Leather: podczas tego występu wybrany fan siada, a Britney przed nim tańczy. Występ lepszy niż "Breathe On Me" z trasy "Circus", bo dłuższy. Poza tym, taniec jest seksowniejszy, bardziej energiczny i zdecydowany. Wykonywana jest tylko część tej piosenki - nie pełna wersja. Cały numer wykonywany jest na scenie B.

If U Seek Amy (Cabaret Remix): ***Gwóźdź programu*** Piosenka została zremiksowana w stylu kabaretowym. Ciężko to wyjaśnić [i opisać]. Britney ma na sobie sukienkę Marilyn Monroe. Tancerze mają na sobie pokolorowane garnitury. Kiedy Britney wykonuje swoją piosenkę stojąc na platformie, podmuch wiatru podwiewa jej sukienkę, a zesząd błyska mnóstwo fleszy. Brit wygląda zjawiskowo. Cały występ wykonywany jest na scenie głównej.

Wyświetlane video: w tej części video powracamy do naszego prześladowcy opowiadającego historię femme fatale i stwierdzającego, iż Britney Spears jest jego nowym celem. Potem opowiada o Egipcie i mieszkającej tam kobiecie uwodzącej ludzi. Ukazuje się sceneria rodem z Egiptu...

Gimme More (Get Naked / Egyptian Remix): ***Gwóźdź programu*** Zebrany tłum szaleje z oczywistych powodów - remix jest nieziemski! Wygląda na to, że użyto instrumentalnej wersji "Get Naked". WSZYSTKO ocieka złotem. Jest błyskotliwie i wizualnie wprost zachwycająco. Na główną scenę wypychana jest łódź. Będąc szczerym, podczas tego występu choreografia jest bardzo zminimalizowana. Tutaj chodzi przede wszystkim o wrażenia wizualno - teatralne. Britney wchodzi po schodach na boku sceny i wchodzi na szczyt ekranu. Ma na sobie złotą kurtkę, którą zdejmuje w trakcie występu. Otaczają ją kolorowe fajerwerki. Wszystko dzieje się na scenie głównej.

Drop Dead (Beautiful): jeden z seksowniejszych momentów podczas koncertu. Britney tańczy w otoczeniu ram obrazów, które zostają podświetlone w chwili, kiedy na ekranach pojawiają się... gołe tyłki tancerzy. Super faceci. Mimo wszystko, taki obraz bardzo pasuje do piosenki. W swojej części utworu, na scenie B pojawia się Sabi. Uroczy moment. Britney ze sceny głównej udaje się na scenę B, gdzie czeka na nią buduar i purpurowy płaszcz.

He About To Lose Me: ***Gwóźdź programu*** Występ w całości wykonywany na scenie B. Brit ma na sobie ów purpurowy płaszcz. Po obu stronach pojawiają się tancerze, wykonujący prawdziwą akrobatykę nad Brit, podczas gdy ona sama tańczy seksownie w płaszczyku. Taniec przypomina choreografie piosenek "Touch Of My Hand" i "Breathe On Me". Przez większość występu daje się słyszeć głos Britney, szczególnie w refrenie. To prosty, elegancki występ.

Boys (Arabian Remix): tutaj Britney jest zaklinaczem węży. Zamiast węży jednak, na scenie pojawiają się tancerze poruszający się w iście wężowym stylu. Występ bardzo teatralny - niezmiernie przypadł mi do gustu. Wykonywany w całości na scenie głównej.

Don't Let Me Be The Last To Know: ***Gwóźdź programu*** Britney wykonuje ten numer na małej, metalowej huśtawce. Towarzyszy jej tancerz Adrien Galo. To jeden z ulubionych występów publiczności - taki nieoczekiwany utwór. Miła odskocznia od kawałka "Everytime". Zapiera dech w piersiach. Wykonywany na scenie głównej.

Wyświetlane video: klip ukazuje Britney w pokoju hotelowym, przebiera się. Zmienia styl na bardziej luzacki. Wygląda przepięknie. Idealny makijaż i włosy. Jej prześladowca obserwuje ją na monitorach. Wydaje się, że jest coraz bliżej, by ją odnaleźć...

Baby, One More Time (Rock Remix): elektryzujący występ! W całości wykonywany na scenie głównej. Na scenie pojawiają się motocykle, wiele motocykli. Britney wygląda na pewną siebie tańcząc na jednym z nich. Wykonuje też super choreografię ze swoimi tancerzami. Wykonywana jest tylko część tej piosenki. Potem następuje przejście do utworu "S&M".

S&M (Remix): to przedłużenie występu z "...Baby One More Time". Wiele energii i barw. Występ zaczyna się od słów Britney: "Just one night full of sin" (Tylko jedna noc pełna grzechu). To jedyny numer, gdzie słyszymy tylko podkład z taśmy, ale to zrozumiałe. Publice jednak bardzo się spodobał. Wykonywany na scenie głównej.

Trouble For Me: kolejny powabny występ. Scenę rozświetlają kolorowe światła laserowe. Britney tańczy na scenie B. Tancerki mierzą się swymi możliwościami z tancerzami. Britney porusza się seksownie w towarzystwie męskich tancerzy. Następnie wraca na scenę główną.

I’m A Slave 4 U: ***Gwóźdź programu*** Tańczyłem choreografię stojąc bardzo blisko Britney. Tak właściwie, piosenka nie została ponownie zmiksowana na potrzeby show, jednak to dobrze. Ten utwór jest idealny w swojej oryginalnej wersji. W całości wykonywany na scenie głównej z niemal oryginalną choreografią, łącznie z ostatnim refrenem, którego nie słyszeliśmy chyba od występów w 2004 roku. Uważam, że to jeden z najlepszych występów tego wieczoru.

Burning Up: przyjemny występ. Britney wykonuje go siedząc na ogromnej gitarze. To kolejny utwór, gdzie wyraźnie słyszałem prawdziwy głos Britney.

I Wanna Go: podczas tego występu Britney zaprasza na scenę fanów. Nie ma zbyt wiele choreografii, jednak jest zabawny. Britney przechodzi do prawej części sceny, gdzie pojawia się pięciu fanów. Skacze razem z nimi do refrenu. Potem krzyczy: "Brawa dla nich! Gratuluję występu, kochani!". Następnie odchodzi na lewą stronę sceny głównej, gdzie również czeka na nią pięciu fanów, mających z nią zatańczyć. Potem Brit przechodzi na scenę B i tańczy ze wszystkimi. To tego występu brano przeważnie fanów stojących tuż pod sceną.

Womanizer (Electro/Trance Remix): ***Gwóźdź programu*** ładna choreografia. Britney tańczy praktycznie jak za dawnych lat. Może kroki nie są skomplikowane, jednak Britney tryska energią i pewnością siebie. Zaczyna występ od ramion wzniesionych do góry. Publika szaleje. Naprawdę można delektować się tą chwilą. Podczas prawdziwego show fani prawdopodobnie dostaną obłędu, ponieważ Brit będzie tak stała przez dłuższą chwilę. Potem do akcji wkraczają tancerze przebrani za policjantów, nie jest to jednak obrazek podobny to tego w trasy "Circus". Występ wykonywany jest na scenie B.

Bis - Przerywnik Scary: W chwili, kiedy pierwsze dźwięki "Scary" wydobywają się z głośników, widzimy [na video] Britney ubraną w kimono. Skrada się za swoim prześladowcą, w czasie, kiedy ten patrzy na monitory dla ochrony. Przykłada mu gazę do ust i mówi: "Dopadłam cię". Bardzo niegrzecznie...

Toxic: tancerze przebrani za wojowkików ninja, tancerki ubrane w komona. Dobry taniec i przyjemna choreografia. Występ odbywa się na scenie głównej. W międzyczasie Britney schodzi po wybiegu "uderza" w tancerza i "wygrywa". Szybko pozbywa się kimona, spod którego wyłania się błyszczący strój.

Till the World Ends: rozpoczyna się na scenie B. Początkowo słyszymy wersję piosenki z albumu. Występ podobny jest do występów promujących, jednak bardziej energiczny. Efektowny i barwny. W pewnym momencie Britney powraca na scenę główną, mówiąc "Reeeeemix" i utwór zmienia się w wersję remixową z raperką Nicki Minaj, której oblicze pojawia się na ekranach. Britney wchodzi po schodach, udaje się na miejsce, gdzie czekają na nią ogromne, anielskie skrzydła. Pod koniec piosenki ląduje na scenie B. Na koniec Britney dziękuje pobliczności, powraca na senę główną i machając znika pod sceną. Zostaje tylko logo "Femme Fatale", które znika z ostatnimi dźwiękami muzyki...


Zdjęcia :

http://britneypix.net/dis...e=1
http://britneypix.net/dis...e=1
http://britneypix.net/dis...e=1
http://britneypix.net/dis...e=1
http://britneypix.net/dis...e=1
 
Don't let me be the last to knowBoysHe about to lose me

hollywood

Czytaj dalej: Karolina Baszak nowa twarz - nowy glos, przyszła gwiazda?

 
  Ostatnio dodane fotki Britney Spears:zobacz całą galerię »
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (6): sortuj ↓  

gość24-06-11, 14:12   cytuj

Do gościa 22-06-11, 15:35

Sama jesteś dziecko ! Połowa piosenek na koncercie Britney to playback połowa nie...
Pozdrawiam " anty fankę Britney Spears "

gość22-06-11, 15:35   cytuj

gość, 21-06-11, 20:45 napisał(a):

gość, 21-06-11, 19:41 napisał(a):hahahah najlepsze zdanie " tym razem wokalistka zrezygnowała z całkowitego playbacku na rzecz śpiewu na żywo" ta jasne w to napewno nie uwierze tymbardziej że na filmikach któe widziałam jest playback :)
Sama jesteś playback porównaj występy a później się wymądrzaj


nie mam czego porównać gimme more jest z playbackiem jak jej inne piosenki :) nie wciskaj ludziom ciemnoty dziecko :) haha

lukzel198821-06-11, 21:39   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Trasa zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Powodzenia Brit

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Britney inspiruje pisarza Jeana Rolina!

gość21-06-11, 20:45   cytuj

gość, 21-06-11, 19:41 napisał(a):

hahahah najlepsze zdanie " tym razem wokalistka zrezygnowała z całkowitego playbacku na rzecz śpiewu na żywo" ta jasne w to napewno nie uwierze tymbardziej że na filmikach któe widziałam jest playback :)


Sama jesteś playback porównaj występy a później się wymądrzaj

gość21-06-11, 19:41   cytuj

hahahah najlepsze zdanie " tym razem wokalistka zrezygnowała z całkowitego playbacku na rzecz śpiewu na żywo" ta jasne w to napewno nie uwierze tymbardziej że na filmikach któe widziałam jest playback :)

gość21-06-11, 18:36   cytuj

Trasa jest świetna, Britney wróciła do formy nareszcie:)

strony
1

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida