(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Szczęśliwy dzień azarenki

niedziela 27-01-13, czytany: 12657 razy       victoria azarenka   australian open   redfoo   stefan gordy   lmfao   sloane stephens   gra   tenis

z wpadkami...

Victoria AzarenkaVictoria Azarenka / © PR Photos
Zwyciężczyni tegorocznego Australian Open, Victoria Azarenka nigdy nie była specjalnie lubianą tenisistką, ale po meczu półfinałowym Australian Open z rewelacyjną 19-latką Sloane Stephens stała się wrogiem publicznym numer 1 wśród kibiców. Wszystko przez niesportowe zachowanie w końcówce drugiego seta. Białorusinka, przy stanie 5:3, miała aż pięć piłek meczowych. Jakimś cudem jednak gema przegrała, a w kolejnym poprosiła o pomoc medyczną i na 10 minut zniknęła z kortu. Paul Abrams, dziennikarz "Huffington Post", nie ma wątpliwości, że symulowała, aby wybić rywalkę z rytmu. Na tym nie koniec "nieszczęścia" w szczęśliwym dniu wygranej - na podstawie pucharu organizatorzy zaraz po zakończeniu wygrawerowali dane triumfatorki. Wszystko wyglądało profesjonalnie poza... ujętym w nawiasy skrótem kraju laureatki - BEl. Niestety skrót Bel odnosi się do Belgii, nie do Białorusi (BLR), z której pochodzi sportsmenka;) Gwiazda kortów zdaje się jednak nie przejmować ani literówka w grawerunku ani zarzutami wobec jej gry. Dzień po swoim finałowym meczu znów wybrała się z nowym chłopakiem na korty, ale tym razem tylko w roli widza na meczu finałowym mężczyzn. Zdjęcia poniżej. http://adf.ly/I3XsF http://bit.ly/XEGsw3...sw3 http://bit.ly/Yxpzdo...zdo http://adf.ly/I3XWi http://adf.ly/I3Xo5 http://adf.ly/I3Xlb http://bit.ly/Whf4rA...4rA