Plotka dodana przez użytkownika lovemarina

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Katy Perry illuminatką, oto dowody

sobota 22-02-14, czytany: 35515 razy       katy perry   illuminaci   diabły   pakt z diabłem   masoni   perry   doda   rihanna   beyonce   cyrus   kim kardashian  

jej oświecenia

Katy PerryKaty Perry / © Fame/Flynet
Amerykańskie "gwiazdy" już dawno przestały się ukrywać i wychodzić z cienia. Katy Perry jest illuminatką i już nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości po jej ostatnich działaniach artystycznych (występ na Grammy, teledyski i teksty do piosenek takich jak: Dark horse czy Unconditionally). Zacznijmy może od tego kim są illuminaci i do czego dążą? W skrócie illuminaci (masoni), czyli z angielskiego osoby "oświecone", należą do nich osoby niezwykle zamożne, wysoko postawione, jak politycy, artyści, którzy nie ukrywajmy mają ogromną siłę przekazu za pomocą teksów, teledysków itd. Ponoć iluminaci działają już od dawna, ich celem jest NWO- Nowy Porządek Świata, tzn. międzyinnymi podporządkowanie sobie całego globu, stworzenie JEDNEGO silnego państwa z jedną polityką, gospodarką, uśmiercenie ponad połowy ludzkości, w celach łatwiejszej zagłady i wiele innych, jeśli kogoś bardzo interesuje ten temat należy poszukać info w internecie, ale nie o tym teraz mówimy. Wróćmy do tematu Katy Perry to jedna z wielu marionetek w rękach masonów, jej zadaniem jest przekazywać pewne treści za pomocą tekstów piosenek, teledysków, wywiadów, ubrań i dodatków. Wiadome jest to, że fanki piosenkarki będą ślepo kopiować stylizacje swojej idolki a fani na całym świecie utożsamiać sie z tekstami mrocznych piosenek i o to własnie chodzi. Katy nigdy nie ukrywała, że czci diabła, jednak teraz tych dowodów mamy coraz więcej, weżmy pod lupę ostatnie projekty Perry np choćby występ na Grammy. Gwiazdka przebrana za wiedźmę wykonuje dziwne tańce na scenie, w pewnym momencie na jej klatce piersiowej na czerwono podświetlony jest krzyż, oczywiście nie jest to zwykły katolicki krzyż, zwróćcie uwagę również na stylizacje i nakrycia głowy (rogi) tancerzy. Dziwne ruchy, przypominające rzucanie zaklęć, następnie ogromny koń, który również nie pojawił się tu przypadkowo, radzę spr w internecie. Tańce przy miotle imitujące tańce na rurze oraz ogień w trakcie sugerujący piekło i różnego rodzaju seanse spirytystyczne. Czarownica, ciemność, magia, ogień, koń? Czy to nie składa się w jedna całość? Zwróćmy uwagę również na tekst piosenki:
"Więc, chcesz się pobawić magią?"Chłopcze, powinieneś wiedzieć na co się decydujesz Kochanie, czy masz odwagę, by to zrobić? Ponieważ ja nadchodzę jak Czarny Koń"- znów widzimy nawiązanie do magii oraz motyw czarnego konia.
"Bo jeśli staniesz się mój, staniesz się tylko mój, To nie ma już odwrotu."- chodzi o to, że kiedy ktoś sprzeda duszę diabłu to nie ma już odwrotu.

Oczywiście przykładów jest znacznie więcej, ale to nie miejsce, aby opisywać tego typu rzeczy, dlatego poniżej zostawiam Wam filmiki, na których wszystko jest dokładnie omówione, więc nie ma sensu tego powielać.
 
lovemarina

Czytaj dalej: Patryk Kumór i jego wersja Wrecking Ball - Hit Miley Cyrus w wykonaniu polskiego Jamesa Arthura

 
  Ostatnio dodane fotki Katy Perry:zobacz całą galerię »
Insta-Stars/Celebr...
Insta-Stars/Celebr...
Romances Stars
Romances Stars
Katy Perry
Katy Perry
Katy Perry
Katy Perry
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (56): sortuj ↓  

gość01-01-17, 01:59   cytuj

Dla wszystkich niedowiarkow: sluchajcie Arona Jasnowidza na youtube i Romana Nachta

gość15-08-16, 12:18   cytuj

oj głupi ludze Mówię do nich w przypowieściach dlatego, że patrząc, nie widzą, a słuchając, nie słyszą ani nie pojmują. 14 Spełnia się na nich to, co mówi proroctwo Izajasza: "Słuchem słuchać będziecie, a nie pojmiecie; i patrząc patrzeć będziecie, a nie zobaczycie

gość19-05-16, 19:36   cytuj

Dobrze się suka ukrywała.

gość19-05-16, 19:34   cytuj

gość, 12-07-15, 23:15 napisał(a):
Zgodzę się z wam... To nie jest pierwsza strona która o tym napisała, a co gorsza są na to, że jest iluminatką są dość mocne dowody...

gość03-02-16, 13:10   cytuj

Przyznaje że ten teledysk Dark Horse Grammys był dziwny, ale to nie jest od razu powód żeby mówić takie rzeczy o Katy. I powiedz mi od kiedy to Illuminati jest związane z szatanem? ;-; No więc? I wiesz, po co by jej był tatuaż z napisem Jezus?

gość01-01-16, 08:02   cytuj

gość, 23-08-14, 13:45 napisał(a):

odpierdol się od mojej ukochanej Katy!!! Zamiast pisać takie głupoty idź do psyhiatryka. Katy Perry pochodzi z chrześcijańskiej rodziny, została nauczona przez swoich rodziców, że trzeba kochać Boga, więc czemu miałaby czczić szatana? Już nawet nie wspomnę, że w swojej wczesnej karierze nagrywała muzykę GOSPEL i specjalnie zrobiła sobie tatuaż z napisem ,,Jezus''. A co do ogólnego illuminati to zakon z średniowiecza, nie z wpółczesności i on wcale nie czcził szatana. Radzę najpierw przeczytać sobie o tym na wikipedii, a nie oskarżać normalną piosenkarkę, która wiedziała jak się sprzedać, ty jebany trollu!

gość31-10-15, 19:39   cytuj

gość, 05-12-14, 12:31 napisał(a):

MARIONETKA SZATANA - MARIONETKA CYROGRAF PODPISAŁA
da jej sławę i pieniądze oraz wieczne potępienie...pozostało się modlić o nawrócenie tej pani.

gość24-08-15, 18:58   cytuj

gość, 09-06-14, 18:09 napisał(a):

,,Katy nigdy nie ukrywała, że czci diabła,,

Słucham?

Z tego co wiem to pochodzi z rodziny bardzo mocno wierzącej w Boga i nie jedno krotnie słyszałam gdy mówi o Bogu w dobry sposób (jej biografia).

Kozaczku proszę więc o podanie mi jej wypowiedzi, w których jest zawarta wiara w diabła Katy.
zgadzam się. Też poproszę takż informacje. Następnym razem upewnij się co ona ma do powiedzenia na ten temat. To co zostało zawarte w tym artykule jest totalną plotką, bo Katy zawsze podkreśla ze ważny jest dla niej Bóg. Polecam przesłuchanie piosenki BY DE GRACE OF GOD

gość24-08-15, 18:54   cytuj

gość, 02-08-14, 15:03 napisał(a):

A tatuaż "JESUS" zrobiła sobie jeszcze śpiewając dla Boga w Gospel
Ale by ku*wa usunęła ten tastuaź gdyby nie wierzyła. Kasy ma w hu* . Ogar, jpdl, żal... Masakra. Jak można wierzyć w takie rzeczy? Lol

gość29-07-15, 16:58   cytuj

te symbole związane są z okultyzmem czyli również z szatanem

gość12-07-15, 23:15   cytuj

Co mają Iluminaci do diabła, kurwa? Niech ktoś z kom niżej mi to pokaże!!!

gość12-07-15, 23:09   cytuj

CZY WAS POPIERDOLIŁO? OKO to symbol horusa, rogi? To są kurwa uszy Anubisa, boga egipskiego na maskach. A tekst to seksualna aluzja. Iluminaci? Oni już nie istnieją, a gdy istnieli to czcili naukę i byli ateistami! Czarna magia? Jprdl... a co kurwa oznacza waszym zdaniem czarny koń? Diabła? Chyba kozioł, idioci. Skoro Katy Perry jest iluminatką satanistką, to czemu ma na ręce tatuaż z imieniem Jezusa?

gość06-07-15, 13:57   cytuj

Widać wy wszyscy schodzicie na psy. Nie rozumiecie, że to jest poważny problem?

gość02-07-15, 16:21   cytuj

Stado baranow i tak nic nie zrozumie. Szkoda, bo to tylko swiadczy o waszej glupocie.

gość26-06-15, 20:30   cytuj

Widzę że ładnie sie wam nudzi skoro pociskacie takie pierdoły. A od Kat sie odwalcie...

gość25-04-15, 21:19   cytuj

dlaczego nazywacie to illuminati zamaist po prostu showbiznes>?

gość13-02-15, 20:22   cytuj

gość, 19-01-15, 23:00 napisał(a):

Przecież wszystkie gwiazdy robią takie rzeczy by zwrócić na siebie uwagę. Katy zaczynała od muzyki gospel. Poza tym... Nawet jeśli czci kogoś innego niż Jezusa to przecież ma prawo, nie? To nie znaczy że jest gorsza, i nie znaczy, że powinna być gorzej traktowana. Gdybyście byli sławni, zapewniam iż też byście chcieli zwrócić na siebie uwagę.- Człowieku. One zwracają na siebie uwagę w dwóch przypadkach.
1. Jeśli Iluminaci chcą, żeby muzyka tego artysty dotarła do większej pobliki, by mieć większy wpływ na ludzi.

2. Artyści robią to, ponieważ szukają pomocy w walce z Iluminatami, którzy przytłoczyli ich swoimi działaniami, sponiewierali ich, nadzorują ich życia, obserwują ich i trzymają ich w garści. Robią głupie rzeczy, żeby większa liczba ludzi zauważyła, że coś dzieje się nie tak. Że potrzebuje pomocy.

Te gwiazdy i tak kończą w psychiatrykach, kończą za sprawą narkotyków lub popełniają samobójstwa.

gość12-02-15, 19:18   cytuj

gość, 02-10-14, 11:38 napisał(a):

gdyby ktos madry pisal ten artykul i mial jakiekolwiek pojecie o iluminati, nie nazywal by poszczegolnych osob (w tym przypadku katy perry) "iluminatka"

Ha ! Dokładnie

gość12-02-15, 19:17   cytuj

Czarny koń - przen. ktoś, kto nieoczekiwanie zwycięża lub odgrywa wielką rolę w jakichś wydarzeniach, choć nikt się tego nie spodziewał.
GOOGLOWANIE NIE BOLI BEETCHES;)

gość12-02-15, 19:15   cytuj

Czarny koń - przen. ktoś, kto nieoczekiwanie zwycięża lub odgrywa wielką rolę w jakichś wydarzeniach, choć nikt się tego nie spodziewał.


GOOGLOWANIE NIE BOLI.

gość19-01-15, 23:00   cytuj

Przecież wszystkie gwiazdy robią takie rzeczy by zwrócić na siebie uwagę. Katy zaczynała od muzyki gospel. Poza tym... Nawet jeśli czci kogoś innego niż Jezusa to przecież ma prawo, nie? To nie znaczy że jest gorsza, i nie znaczy, że powinna być gorzej traktowana. Gdybyście byli sławni, zapewniam iż też byście chcieli zwrócić na siebie uwagę.

gość05-12-14, 12:31   cytuj

MARIONETKA SZATANA - MARIONETKA CYROGRAF PODPISAŁA

gość02-10-14, 11:38   cytuj

gdyby ktos madry pisal ten artykul i mial jakiekolwiek pojecie o iluminati, nie nazywal by poszczegolnych osob (w tym przypadku katy perry) "iluminatka"

gość23-08-14, 13:50   cytuj

Illuminati pochodziło w średniowieczu, jakieś 300 lat temu! Teraz głupim trollom się nudzi i piszą, że zwyczajne gwiazdeczki pop czcią diabła. Hahaha, gorszej głupoty w życiu nie słyszałam... XD

gość23-08-14, 13:45   cytuj

odpierdol się od mojej ukochanej Katy!!! Zamiast pisać takie głupoty idź do psyhiatryka. Katy Perry pochodzi z chrześcijańskiej rodziny, została nauczona przez swoich rodziców, że trzeba kochać Boga, więc czemu miałaby czczić szatana? Już nawet nie wspomnę, że w swojej wczesnej karierze nagrywała muzykę GOSPEL i specjalnie zrobiła sobie tatuaż z napisem ,,Jezus''. A co do ogólnego illuminati to zakon z średniowiecza, nie z wpółczesności i on wcale nie czcził szatana. Radzę najpierw przeczytać sobie o tym na wikipedii, a nie oskarżać normalną piosenkarkę, która wiedziała jak się sprzedać, ty jebany trollu!

strony
1 2 3
 

następna strona »

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida