Plotka dodana przez użytkownika ellis

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Mieszko przemawia

czwartek 06-09-07, czytany: 6285 razy       miszko   doda  

Raczej odpowiada na atak Dody

MiszkoMiszko / © Photorazzi
wysoki sądzie...

Objaśnienia
Otrzymałem dzisiaj pocztą pismo z Sądu Okręgowego w Warszawie, informujące mnie, że pani Dorota Rabczewska-Majdan wnosi przeciwko mnie pozew o ochronę dóbr osobistych. Osoba ta, powszechnie znana jako Doda, poczuła że naruszyłem jej dobra osobiste w postaci jej dobrego imienia i czci. Miało dojść do tego naruszenia poprzez skierowania do jej męża, Radosława Majdana, listu otwartego, w którym zasugerowałem, że zdradził żonę, ponieważ skończyła mu się cierpliwość do niej i w którym to liście pogratulowałem mu tego zachowania. Drugim powodem pozwania mnie jest piosenka Grupy Operacyjnej, pt. "Podobne przypadki". Utwór ten to specjalny prezent dla Państwa Majdanów, z okazji rozwodu, którego koniec końców nigdy miało nie być. Ale o tym za chwilę...

Doda życzy sobie, żebym za straty jakie rzekomo poniosło jej dobre imię zapłacił jej 20 tysięcy złotych oraz przeprosił ją na łamach Onet.pl.
Z całą pewnością stawię się w sądzie i wyłumaczę z każdego z 19 sformułowań jakie mi wypomina Doda. Każde z nich podtrzymuje.

Głównym zarzutem jaki stawia mi Doda jest nazwanie ją "blacharą". Jej prawnik pisze o tym tak:

"Słowo "blachara", skrócone również do "blacha", oznacza potoczne określenie młodej kobiety, o znikomych oporach natury moralnej, która interesuje się mężczyznami ze względu na samochód lub pieniądze (...) i uprawia z nimi seks."

Czy ten wizerunek jest daleki do wizerunku kreowanego celowo przez Dodę?

Zadecyduje sąd, ale zastanówcie się nad tym sami...

Teraz uwaga!
Doda chce, aby dowodem w sprawie był... tekst piosenki zespołu Nagły Atak Spawacza, pt. "Blachary" :)
heheheheheheheheehhe :)
No cóż, Nagły Atak Spawacza jest na pewno wspaniałym autorytetem...

Zachęcam wszystkich do wyrobienia sobie własnej opinii na temat tego idiotycznego pozwu. Przesłuchajcie piosenkę, przeczytajcie w necie list do Majdana i zastanówcie się co z powiedzianych przez mnie rzeczy ujmuje dobrego imienia Dodzie. Oczywiście tego dobrego imienia, którego ona sama sie wcześniej nie pozbawiła, robiąc to co robi.

Oficjalny blog Mieszka:http://mieszko-grupaopera...pl/

ellis

 
  Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (19): sortuj ↓  

ola23404-04-08, 18:47   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Ona robi wokól siebie tyle szumu przez afery bo inaczej nie umie!Juz sie nia wiekszosc znudzila i zwrocila uwage na inne gwiazdy :) a tej wiecznie mało...Of course trzymam z Mieszkiem i GO :* to co ona wyprawia to jest smieszne...nie moze sie uroda popisac to skandale tworzy! :) zal pl :)

gość06-09-07, 22:00   cytuj

gość06-09-07, 17:31
Po pierwsze: on zdaje sie spiewa "stary zostaw blachary. To jest masakra" - czyli nie ma tu zadnego nazwania wprost dody blachara. Po drugie: Jesli ona pieniadze z wygranej chce przeznaczyc na (niezidentyfikowane jeszcze) cele dobroczynne moim zdaniem jezeli polski sad przyzna jej racje to najlepszym celem bedzie naprawa sadownictwa :)

dokładnie, a po trzecie, jesli przyjać, ze blachara jest to laska lecąca na samochody - to czy nazwanie kogos blachara narusza jego dobra osobiste?? ale definicja blachary podana przez pana prawnika to jego własna interpretacja (tudziez interpretacja n.a.spawacza)! owszem, słowo blachara kojarzy sie z pustą, tandetną laską, ale definicja "...która interesuje się mężczyznami ze względu na samochód lub pieniądze (...) i uprawia z nimi seks" to juz pewne naciąganie..

gość06-09-07, 19:37   cytuj

suka sie nazywa a za blachare pozywa??
poj****a ona jakas jest

gość06-09-07, 17:53   cytuj

DLA MNIE NAWET NIE CHODZI O DODE BO JEJ NIE LUBIE ...ALE TEN ZAŁOSNY RAPERZYNA MA SAME PIOSENKI , W KTORYCH OBRAZA INNYCH !! NP.KONONOWICZA ... SPOKO KONOWICZ JEST GŁUPIA PAŁA , ALE NIE DAJE MU TO PRAWA DO K R E O W A N A WIZERUNKU W TEN SPOSÓB !!! CHCESZ ZROBĆ REKLAME SOBIE - BLUZGAJ INNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OT, POLSKA MENTALOSC

gość06-09-07, 17:31   cytuj

Po pierwsze: on zdaje sie spiewa "stary zostaw blachary. To jest masakra" - czyli nie ma tu zadnego nazwania wprost dody blachara. Po drugie: Jesli ona pieniadze z wygranej chce przeznaczyc na (niezidentyfikowane jeszcze) cele dobroczynne moim zdaniem jezeli polski sad przyzna jej racje to najlepszym celem bedzie naprawa sadownictwa :)

gość06-09-07, 17:23   cytuj

Sama w ktoryms wywiadzie uzyla w stosunku do swojej osoby slowo SUKA a fochy napier**** o blachare?!

gość06-09-07, 16:54   cytuj

tylko mieszko nie wspomnial ze doda wznosi o 20 000 zl przeznaczonych na chore dzieci, nie dla niej

Susie06-09-07, 16:54   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Ale komedia!

gość06-09-07, 16:50   cytuj

c.d 16:38 juz widze postanowienie sądu: "Powołując sie na dowód rzeczowy w sprawie - piosenkę ''Blachary'- sąd zauważa, że uzyta definicja blachary odnosi sie do osób młodocianych ("Po ulicach chodzą młode blachary ..prawie każda małolata a już ma bachora " - to fragment tekstu piosenki) dlatego też nie mogła ona zostać uzyta w stosunku do powódki dody, gdyż powódka jest juz osobą pełnolentnią. w związku z powyższym sąd odzuca pozew i zamyka rozprawę..

gość06-09-07, 16:50   cytuj

tak, mieszko ja obrazil i obraza majestatu ojoooooooooooj:D ona jedzie i obraza wszystkich w kolo, bo co, bo ona jest doda i jej wolno? dlaczego niby ona ma jakies specjalne przywileje??? doda przeszla juz sama siebie... czy ona wie wogole co to granice dobrego smaku i dobre wychowanie??????

gość06-09-07, 16:38   cytuj

ale farsa! proponuję, aby członków N.A.S. powołać na biegłych sądowych! niech przeprowadzą ekspertyzę, czy powódka doda podpada pod definicję blachary, czy nie..
po prostu śmiech na sali

gość06-09-07, 16:36   cytuj

Tak mieszko! Jesteś baeczelny. I dobrze że Doda nie siedzi cicho jak mysz pod miotłą! Zapłącisz za to!

gość06-09-07, 16:20   cytuj

Mieszko oby tak dalej....Dokop tej pustej silikonowej lalce, niech w końcu zrozumie ze jest niczym...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gość06-09-07, 15:57   cytuj

wydaje mi się, że doda nie ma szansy na wygranie sprawy z powodu mało przekonywujących dowodów.
"Słowo "blachara", skrócone również do "blacha", oznacza potoczne określenie młodej kobiety..." - jak widać, słowo blachara nie jest do końca zdefiniowane, można jedynie powiedzieć, że "oznacza potocznie.." - nie ma go w słowniku języka polskiego, więc na jakie źródło zamierza powołac się adwokat dody?? zaprosi kilku blokersów, którzy potwierdzą jego znaczenie?? moim zdaniem linia ataku jest zdecydowanie za cienka na wygranie sprawy..
"która interesuje się mężczyznami ze względu na samochód lub pieniądze (...) i uprawia z nimi seks." - definicja trochę naciągana, równie dobrze mozna jeszcze dodac "..uprawia z nimi seks i wciąga kokę na tylnym siedzeniu, do czego równiez namawia swoje nieletnie kolezanki, jak również jest skłonna zając sie dystrybucja tego narkotyku..":))


gość06-09-07, 15:46   cytuj

CHOWAJ DUPE mieszko

DODA NAJLEPSZA

POZDRO DLA FANÓW DODY

pussy_with_honey06-09-07, 15:43   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

mieszko tak trzymaj !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: MC Guru nie żyje!

gość06-09-07, 15:42   cytuj

ale on jest głupi

DODA LOL ;))

gość06-09-07, 15:27   cytuj

Mieszko Swieta prawda!!!!!!!!!!!!!trzymaj sie i zniszcz ta glupia bladz

girl06-09-07, 15:25   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Hm. No i jak najbardziej jestem za Mieszkiem. Doda myśli, że może wszystko, co mnie doprowadza do szewskiej pasji [jak to mówią] :/ przereklamowana jest i tyle.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Szczerze, kobieco i seksownie

strony
1

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida