Plotka dodana przez użytkownika domiskuuk

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Kobiety na falach.

piątek 26-10-07, czytany: 13699 razy       aborcja   woman   fale  

Legalne morderstwo...

AborcjaAborcja /
W calej Polsce trwa burzliwa dyskusja na temat kontrowersyjnej i niemoralnej organizacji "Woman on waves"(Kobiety na falach),promujacej aborcje.Zabieg wykonywany jest na pokladzie statku na pelnym morzu,gdzie obowiazuje prawo holenderskie.A w Holandii aborcja,jak i wiele u nas nielegalnych uzywek,jest calkowicie zgodna z prawem.

Organizacja "Kobiety na falach" bez skrepowania umieszcza swoje reklamy w sieci,propagujac wolna aborcje.Ponizej wpis z oficjalnej strony stowarzyszenia;

"W Twoim kraju aborcja nie jest dozwolona. Women on Waves (Kobiety na falach) udostępnią Ci ją legalnie i bezpiecznie. Na pokładzie statku holenderskiego na pełnym morzu obowiązuje prawo holenderskie. Na jego mocy Women on Waves (Kobiety na Falach) wolno jest wydać Ci preparaty wywołujące aborcję medyczną (farmakologiczną), o ile przewidywana miesiączka jest spóźniona o najwyżej 16 dni. Usługi te są wykonywane według holenderskich standartów medycznych, włącznie z ich poufnym charakterem."


Polskie wladze nie moga nic na to zaradzic,wszystko odbywa sie legalnie w swietle holenderskiego prawa.


http://www.womenonwaves.o...tml

Przepraszam za brak polskich liter.
 

domiskuuk

Czytaj dalej: FEEL PO RAZ DRUGI - PIĘKNIE

 
  Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (58): sortuj ↓  

gość31-10-07, 09:53   cytuj

DOMISUUK AUTORKO TEGO ARTYKUŁU. JAK CZYTAM TWOJE KOMENTARZE TO NASUWA MI SIĘ JEDNA MYŚL. CZEMU CIĘ KURWA NIKT NIE WYSKROBAŁ JAK BYŁAŚ PŁODEM. TAK GŁUPIEJ DZIEWUCHY DAWNO NIE SPOTKAŁEM.

gość28-10-07, 18:04   cytuj

Idąc Twoim tokiem myślenia:czyli wychodzisz z założenia, że trzeba tolerować, nazistów, pedofili, morderców, psychopatów bo nikt nie ma prawa im narzucać jakiegokolwiek zakazu i odbierać wyboru bo oni maja jakies tam inne przekonania?
Albo, że można zabić człowieka np. z porażeniem mózgowych czy ostrym zespołem downa bo nie jesteśmy w stanie stwierdzić co czują? Czy się boją czy nie, czy rozumieją??

gość28-10-07, 15:41   cytuj

ps : te teksty z gatunku wysterylizuj się, jesteś potworem, naplułabym ci w twarz... jedna z was napisała, że nie można oceniać człowieka po jednym zdaniu.... można. ręce mi opadły

gość28-10-07, 15:40   cytuj

przeglądam tą dyskusję jaka wywiązała się miedzy osobami będącymi za zalegalizowaniem aborcji a ludźmi, który są przeciw, uderza mnie zdecydowanie jedna rzecz. nie wiem, czy zauważyliście, ale ludzie będący za zalegalizowaniem aborcji nie narzucają nikomu swoich poglądów i nie każą przyjąć ich za własne - w odróżnieniu od ich przeciwników. czy nie uważacie, że nikt z nas nie ma prawa odbierać kobiecie wyboru? czy sądzicie, że ktoś dał wam podstawy do tego, żeby uważać własne- moralne czy religijne przekonania jako prawdziwe dla ogółu? uważam, że wszystkie poglądy powinny być tolerowane i akceptowane.
sądzicie, że aborcja jest zabijaniem życia - jest to jedynie wasze spojrzenie i wasze odczucie w tej kwestii, ponieważ wiele razy zostały przytoczone tutaj argumenty naukowe i biologiczne, które mogą być przedstawiane jako fakty, a fakty jak wiadomo nie są podważalne.
jest wg mnie okrucieństwem stawianie dobra nienarodzonego zlepku komórek nad dobro myślącej, świadomej i odczuwającej kobiety. nie jesteście w stanie stwierdzić, czy płód ma świadomość swojego istnienia i czy odczuwa rzeczy w sposób emocjonalny - boi się itd.
myślę, że przeciwnicy aborcji nie chcą przyjąć do wiadomości innego punktu widzenia, uważają za słuszny jedynie własny. my nie narzucamy nikomu swoich poglądów - nie zmuszamy kobiet do aborcji, chcemy jedynie możliwości decydowania w pełni o swoim życiu.
myślę, że każda młoda kobieta powinna poznać zarówno jeden jak i drugi punkt widzenia, a w momencie, w którym jest w stanie stwierdzić, że podpisuje się pod którymś z nich - być w stanie wprowadzić go w życie.
a mówienie o tym, że usunąć- nie, a skazać niechciane dziecko na życie z myślą, że urodziło się z przymusu i jest niekochane, niechciane przez swoją mamę, a kobietę skazywać na podejmowanie takiej decyzji i takie dylematy moralne oraz życie z poczuciem, że popełniła straszny błąd, który owocuje nie tylko ze szkodą dla niej - jest to według mnie wielka niekonsekwencja.

gość28-10-07, 12:09   cytuj

dziecka wcale nie trzeba wychowywać nie wiem dlaczego to do niektórych tak ciężko dociera... Jasne, nie osądzajmy nikogo bo tak najłatwiej i najprzyjemniej. Co to mnie tam obchodzi, że kogoś zabili nie? Jego sprawa i nie wolno się go czepiac;]

pijany_kot28-10-07, 11:33   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

gdyby sytuacja w Polsce była porównywalna do warunków w Wielkiej Brytanii, to obecna nagonka na aborcję w ogóle nie miałaby miejsca. bo tam dziewczyna, która urodzi dziecko dostaje zapomogę od państwa, np. w postaci mieszkania i sprawa jest prosta. u nas urodzenie dziecka wiąże się z odpowiedzialnością i ogromnym problemem, po prostu tragedia życiowa. nie ma warunków żeby je wychować - i TO jest największy problem. ale sytuacjia na pewno się nie zmieni i nielegalne zabiegi nadal będą się odbywać. a wasze sprzeciwy, poglądy, krytyka? możecie wsadzić sobie w buty, dopóki państwo nie zapewni takim ludziom odpowiedniego standardu.

i niektórym odradzam krytykę, bo to nie do was należy osądzanie innych. każdy kiedyś rozliczy się ze swoich decyzji.

gość28-10-07, 09:40   cytuj

no kurcze ile ludzi tyle poglądów? Nie przemawia do mnie to. Państwo powinno się oczywiście wtrącać w to bo to jest morderstwo i nie obchodzi mnie, że ktoś ma takie poglądy i tak myślał po prostu - zabił(a) i powinna ponieść konsekwencje.

PijanaPowietrzem28-10-07, 08:58   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

użytkownik pode mną dobrze napisał-ile ludzi tylko poglądów.

nie ma co się wykłócać, bo przez internet i tak trudno jest przeprowadzić konkretną rozmowę.

tak czy owak, ja przeciw aborcji jestem.
jeśli dziecko jest z gwałtu lub nie chciane, zawsze można oddać go do adopcji i inna rodzina bardzo się ucieszy.
zawsze jest lepsze rozwiązanie od aborcji.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Nieprzytomna Lily.

pijany_kot28-10-07, 02:46   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

ile ludzi, tyle poglądów.
moim zdaniem obecny zapis w konstytucji nie powinien ulegać zmianie i to tyle na ten temat. kwestia tylko - dobrze go egzekwować.

wszystkie inne kwestie w tej materii nie powinny być poruszane, bo o sprawie odpowiedzialności każdy wie (szkoda tylko, że nie zawsze zależy od człowieka fakt "wpadki", np. zawodne tabletki)

gość28-10-07, 02:29   cytuj

Jeszcze chciałam dodać, że to, że aborcja powinna byc legalna bo to kwestia sumienia i i tak jak ktos bedzie chciał to to zrobi to nie są absolutnie żadne argumenty. Czyli jak ja będe chciała to i tak sobie kogoś zabije bo to zalezy od mojego sumienia, a nikomu nic do tego bo to moje zycie i moja wola? Nie czujecie tu żadnego absurdu? W chwili aborcji odbierane jest życie - to nie ulega wątpliwości, a komu? Chyba nie słoniowi ani żyrafie?

gość28-10-07, 02:22   cytuj

Szkoda czytać po prostu... Szkoda, że potencjalnie inteligentne osoby pogrążają się takimi głupotami. Wyjaśnijmy sobie: w momencie zapłodnienia tworzy się CZłOWIEK z pełnym materiałem genetycznym czyli CZłOWIEK w pierwszym stadium swojego istnienia. Ja czy Ty składamy się z komórek, każdy organizm składa się z komórek, my jako "dorosłe" okazy mamy ich ok. 50 000 000. Też mogłabym Cię określić jako zlepek 50 000 000 komórek i co to pozwala mi rozgnieść ci głowę, oderwać ręce i nogi i wyrzucić do śmietnika?

skara27-10-07, 19:44   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

> glupia dziewucha,szkoda,ze ciebie na strzepy matka po kawalku nie porozrywala

i vice versa
domiskuuk27-10-07, 19:34   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

nie ma wytlumaczenia na znieczulice...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Jordan na Eurowizji 2005.

Scarlett27-10-07, 19:14   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Cóż Skara, współczuje, bo cokolwiek doprowadziło Cię do takiej a nie innej decyzji musiało być trudne.
Swoich poglądów z tej przyczyny jednak nie zmienię, choć łatwiej mi zrozumieć, dlaczego tak zaciekle bronisz kwestii aborcji. Zostawia ona na psychice ślad i łatwiej myśleć o zlepku komórek, niż o tym, co rzeczywiście miało miejsce.
Cóż, życzę więcej szczęścia w przyszłości.
Nie sądzę, aby jedną wypowiedzią można wystawić całej swojej osobie w jej rozciągłości świadectwo. Każda wypowiedź jest reakcją na istnienie innej. Moja może dość ostra poniższa była reakcją na Twoje bardzo ostre słowa. Przynajmniej teraz wiem, skąd się biorą.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: GWIAZDY W WASZYCH OCZACH…INTERAKTYWNIE :) WYNIKI

gość27-10-07, 19:10   cytuj

skara27-10-07, 18:34 zobacz moje komentarze i profil
To niżej to ja
Pozdrowienia moje drogie, aborcja i tak w końcu będzie legalna. Już możecie szykować transparenty i kroczyć przed sejm. papa


glupia dziewucha,szkoda,ze ciebie na strzepy matka po kawalku nie porozrywala

skara27-10-07, 18:34   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

To niżej to ja
Pozdrowienia moje drogie, aborcja i tak w końcu będzie legalna. Już możecie szykować transparenty i kroczyć przed sejm. papa

gość27-10-07, 18:30   cytuj

1. Już mnie moje drogie spotkała. Przed pewnym zdarzeniem też byłam preciwniczką aborcji
2. Sama się poddaj sterylizacji, jak brakuje ci argumentów ad rem to sięgasz po argumenty ad personam. Sama sobie własnie wystawiłaś świadectwo.
Adieu moje drogie. Liczyłam na konstruktywną dyskusję a jak zwykle spotkałam głupotę i ciemniactwo.

domiskuuk27-10-07, 18:00   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Scarlett co racja to racja.popieram

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Jordan na Eurowizji 2005.

Scarlett27-10-07, 17:34   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Skara, życzę Ci, aby nigdy nie spotkała Cię sytuacja, w której będziesz się zastanawiać nad aborcją. Ze względu na Ciebie i Twoją psychikę oraz Twoje dziecko.
Poza tym z takimi poglądami może lepiej od razu warto się poddać sterylizacji. Wtedy nie zagrozi Ci bycie "inkubatorem"...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: GWIAZDY W WASZYCH OCZACH…INTERAKTYWNIE :) WYNIKI

domiskuuk27-10-07, 16:55   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

skara27-10-07, 16:29 zobacz moje komentarze i profil
Btw rozwala mnie ta terminologia... nie "płód" tylko "życie drugiego człowieka", nie "ciąża" tylko "stan błogosławiony".rece mi opadaja-dziewczyno ty nie masz szacunku do zycia!!!dla ciebie zabic dziecko,to jak wypic kawe z rana...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Jordan na Eurowizji 2005.

domiskuuk27-10-07, 16:51   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

"dziwie sie wszystkim tym dziewczynom ktore nizej wyglaszaja poparcie dla aborcji.nie zabilabyc faceta na ulucy,kobiety w sklepie ale swoje dziecko tak????gdzie jakas moralnosc,odpowiedzialnosc,szacunek do zycia,religia-co z ta Polska????"
A ja się nie dziwię. Sama jestem zwolenniczką borcji. I co? Nazwiesz mnie potworem?


tak dla jestes potworem!!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Jordan na Eurowizji 2005.

domiskuuk27-10-07, 16:50   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

-"nie mamy sredniowiecza"
Mamy. Jeśli w państwie panuje kult macicy, kobieta jest traktowana jak inkubator, to niestety, ale mamy średniowiecze, nadal.jestes najokrutniejsza osoba,jaka chyba w zyciu spotkalam...rola kobiety na ziemi jest rodzenie dzieci-po to mamy taki uklad rodny a nie inny.a wiec jestes inkubatorem z natury.nie masz sumienia dziewczyno,ja tego nie potrafie zrozumiec,nie potrafie i bardzo sie denerwuje,a nie chce sie klocic wiec juz koncze

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Jordan na Eurowizji 2005.

skara27-10-07, 16:29   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Btw rozwala mnie ta terminologia... nie "płód" tylko "życie drugiego człowieka", nie "ciąża" tylko "stan błogosławiony".

skara27-10-07, 16:26   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

obawiam się że mogłabyś nie zdąrzyć mi w tą moją twarz napluć :)

skara27-10-07, 16:24   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

"aborcja jest zalecana wrecz w polsce przy ciezkiej odmianie zespolu downa,chorobie edwarda,roztrzepie kregoslupka.nie widze tez powodu do usuwania dzieci z gwaltu.mozna je oddac do adopcj albo pokochac-a nie zabijac!!!!"
weź kobieto zrób chociaż jedne praktyki w szpitalu, to zobaczysz jak aborcja jest zalecana przy tych dolegliwościach i jak ofiary gwałtu pchają się do pokochiwania takiego dziecka czy nawet do donaszania ciąży. Btw. kwestia badań prenatalnych to już inna bajka

"a jesli to zrobi powinny byc kary wiezioenne takie same,jak za zabicie chodzacego juz po swiecie czlowieka."
kary to powinny być dla lekarzy odmawiających zabiegu w ustawowo dopuszczonych przypadkach, dla lekarzy odmawiających badań prenatalnych i odmawiających przepisywania pigułek antykoncepcyjnych ( a są tacy, są!)

"chcecie decydowac o sobie-to decydujcie-zabezpieczajcie sie-teraz jest szeroko dostepna antykoncepcja"
szeroko dostępna antykoncepcja?! ceny z księżyca, nieuświadomiona młodzierz, to mamy, a nie utopię, którą opisujesz.

-"nie mamy sredniowiecza"
Mamy. Jeśli w państwie panuje kult macicy, kobieta jest traktowana jak inkubator, to niestety, ale mamy średniowiecze, nadal.

"wiec zamiast potem zabijac teraz zlacz nogi!!!!"
jeśli dwóch mi je trzyma, dwóch trzyma ręce a kolejny się zaspokaja, to jak mam złączyć?

"dziwie sie wszystkim tym dziewczynom ktore nizej wyglaszaja poparcie dla aborcji.nie zabilabyc faceta na ulucy,kobiety w sklepie ale swoje dziecko tak????gdzie jakas moralnosc,odpowiedzialnosc,szacunek do zycia,religia-co z ta Polska????"
A ja się nie dziwię. Sama jestem zwolenniczką borcji. I co? Nazwiesz mnie potworem?

strony
1 2 3
 

następna strona »

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida