Plotka dodana przez użytkownika kayla

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Angelina Jolie, Brad Pitt i dzieci.

niedziela 30-12-07, czytany: 14468 razy       2007   plotki   brad pitt   angelina jolie   pax jolie   shiloh   maddox   zahara   ciąża   skandal   wygląd   anoreksja   moda   cia  

Podsumowanie plotek z całego roku.

20072007 / © Pixplanete / PR Photos
Rok 2007 był rokiem bardzo burzliwym dla Angeliny Jolie i jej partnera, Brada Pitta. Niejednokrotnie ważne wydarzenia w jej życiu dotyczyły także jej potomstwa: zaadaptowanych: Maddoxa, Zahary, Paxa i biologicznej Shiloh.
Krótkie podsumowanie:
Styczeń 2007:
*Aktorka odwiedziła Wietnam w związku z działalnością fundacji Maddox Jolie-Pitt Project. Fundacja Maddoxa miała pomóc w rozwoju rolnictwa w Laosie, Kambodży i Wietnamie. W szczególności chodziło o eksport bambusa z tych krajów. Z kolei Brad Pitt wspólnie z ekologiczną organizacją Global Green USA pracował nad zagospodarowaniem terenów spustoszonych po przejściu huraganu Katrina.
*Marcheline Bertrand, matka Angeliny Jolie zmarła 27 stycznia w centrum medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles. Miała zaledwie 56 lat.

Powodem był rak, z którym walczyła od przeszło siedmiu lat.
Śmierć matki była ogromnym ciosem dla Angeliny. Ponoć obiecała także, że poślubi Brada. Ponoć, bo jak na razie o ślubie słuch zaginął…


Luty 2007:
Angelina Jolie rozpoczęła karierę polityczną. Aktorka została zaakceptowana na członka prestiżowej amerykańskiej Rady ds. Stosunków Międzynarodowych.

Marzec 2007
• Poważny wywiad Angeliny dla Newseeka. O traumie, samotnych podróżach i swojej przemianie.
• Mimo tego, że adopcja przez samotnych rodziców w wietnamskim prawie jest zakazana, Angelina Jolie zaadoptowała Paxa Thiena Jolie.( później Pitt).
• W marcu były także kolejne doniesienia o domniemanym ślubie pary. Niestety, nierealne.
• Mówiło się o tym, że zrezygnuje z aktorstwa na rzecz rodziny. Nie zrezygnowała.

Kwiecień 2007

• Ponoć Angelina Jolie nakazała swoim prawnikom załatwić kolejną adopcję. Tym razem miała to być czarnoskóra dziewczynka.

Wszystko po to, aby adoptowana córka jej i Brada, Zahara nie czuła się wyobcowana jako jedyna Murzynka w rodzinie. – Być może w 2008 dojdzie do tej adopcji. Kto wie?

• Kwiecień zaobfitował także w wyprowadzkę. Brad Pitt razem ze swoją biologiczną córką wyprowadził się od Angeliny. Powodem miało być okazywanie małej Shiloh ‘najmniej czułości, chociaż to ich jedyne biologiczne dziecko.’
Przytaczam także pamiętną wypowiedź Angeliny dla Elle:
Myślę że czuję dużo więcej do Mada i Zahary bo mają za sobą naprawdę wiele, dużo przeszli. Shiloh zdaje się być uprzywilejowana już od momentu, kiedy się urodziła. Czuję się jakoś mniej skłonna do uczucia do niej...Poznałam swoje pozostałe dzieci, kiedy miały pół roku. Miały osobowości. Noworodek jest z kolei... kropelką, glutkiem. Ale [Shiloh] zaczyna już mieć osobowość... Zdaję sobie sprawę, że nie mogę jej ignorować tylko dlatego, że inni są bardziej wrażliwi -

• W kwietniu nadal była skłócona ze swoim ojcem, Jonem Voightem. Powodem kłótni była wypowiedz aktora: [Moja] latorośl cierpi na "poważne problemu emocjonalne". Angelina skomentowała to tak: - Chociaż łączą nas więzy krwi, nie muszę słuchać tego, co mówi. Nie musi mnie to obchodzić. I nie muszę go mieć w swoim życiu.

Maj 2007

• Zaczął się pechowo. Angelina zagroziła, że przerwie pracę nad najnowszym filmem, jeżeli paparazzi nie dadzą jej spokoju. Stało się to po serii przykrych incydentów, jakie spowodowali dziennikarze.

Najpierw wtargnęli do luksusowej willi w Pradze, gdzie mieszka w tej chwili słynna para z czwórką dzieci. Jeden z fotoreporterów wtargnął na teren posiadłości i zrobił zdjęcie jednemu z maluchów. Reagując na to Angie i Brad zamknęli się w posiadłości na cztery spusty. Nie opuszczali jej, jeżeli nie mięli takiej potrzeby.
• Maj zaobfitował także wypuszczeniem na rynek reklamy Shiseido z udziałem Angie.
• Brad Pitt sprezentował sobie nową dziarę - przedstawia sylwetkę Ötzi, "człowieka lodu":
• Podczas festiwalu w Cannes Angelina dostała niepochlebne opinie za swój wygląd. Powodem były bardzo widoczne żyły na rękach….
Daily Mail donosił, że na ciele pięknej aktorki można znaleźć tatuaż związany z Kambodżą, skąd pochodzi jej syn Maddox.

Kolejny - z Etiopią, miejscem urodzenia małej Zahary. Jest i zapisek o Namibii, gdzie urodziła się biologiczna córka Anglie i Brada - Shiloh, a na końcu Wietnam, ojczyzna Paxa Thiena. Były to współrzędne geograficzne, żeby nie było wątpliwości.

Czerwiec 2007

• Angelina razem z Bradem pojawili się na premierze ,,Ocean 13’’. Jej wygląd po raz kolejny wywołał burzę wśród mediów. Rozpętały się spekulacje dotyczące ciągle powracającego tematu: ,,Czy Angelina Jolie jest anorektyczką?’’. Do dziś trudno odpowiedzieć na to pytanie do końca…
• W czerwcu udzieliła wywiadu i wystąpiła w sesji dla ,,Marie Claire’’ [ numer lipcowy].
• Czerwiec był przełomowy także w stosunkach pomiędzy Angeliną a jej ojcem. Jeszcze w kwietniu nie było mowy o rozejmie, a tutaj nagle Angie wyciągnęła rękę do zgody.
- Mam nadzieję, że moje kontakty z tatą poprawią się w niedalekiej przyszłości - zdradziła. - Oboje chcemy dla siebie jak najlepiej. Wierzę, że uda nam się jakoś porozumieć.

Lipiec 2007

• Lipiec zaczął się od spięcia między Angeliną a Jane Pitt, matką Brada.
Angelina Jolie wydała przyjęcie z okazji Dnia Ojca, na które zaprosiła rodziców Brada Pitta.

Niestety, atmosfera popsuła się, kiedy mama aktora ogłosiła, że chce wyjść wcześniej, bo jest umówiona z... No, jak myślicie? Tak, z Jennifer Aniston.

Angie długo nie mogła tego przeboleć i - jak donosi Life & Style - złapała za telefon i zadzwoniła do prawie-teściowej.

- Angie jest matką wnuczki Jane [matki Pitta] i twierdzi, że należy jej się więcej szacunku. Powiedziała więc: "Jeśli w dalszym ciągu będziesz mnie tak traktować, nie zobaczysz Shiloh".
• * W lipcu pojawiły się także plotki o rzekomej przeprowadzce Brangeliny i ich dzieci do Berlina.

Sierpień 2007

• Pojawiły się pierwsze sceny i screencapsy z filmu ,,Beowulf’’’. Nagie i pełne komputerowej magii.
• Angelina została twarzą ST.John. Sesja reklamowa była elegancka i stylowa.
• Między mamą Pitta a Angeliną zapanował rozejm. Dla dobra dzieci.
• Pojawiła się plotka, że Angelina jest w ciąży. Oczywiście, bzdurna i nieprawdziwa.
• Angie odwiedziła także Irak. Chciała się przekonać osobiście, jak wygląda sytuacja w regionie. Odwiedziła obozy uchodźców. Najpierw w Syrii, potem w Iraku.
• Sierpień zaobfitował także w durną plotkę o tym, że Angie jest uzależniona od tabletek odchudzających. Jej znajomy wyznał, że Angie zaczęła je brać, aby mieć więcej energii - tabletki te bowiem stymulują przemianę materii. Czy była to prawda? Trudno orzec.

Wrzesień 2007

• Zaczął się od Festiwalu Filmowego w Wenecji, przez Toronto International Film Festiwal do zakończenia kontraktu z ST.John. Powodem było ,, nie identyfikowanie się nikogo z Angeliną’’. Powód jak powód, mierny, ale jest. Może ST.John zrozumiał, że anoreksji nie należy propagować?
• Wrzesień był bardzo chybotliwym miesiącem. Raz Angie dostawała niepochlebne opinie za swój wygląd ( Wenecja), aby po kilku(nastu) dniach zbierać pochwały. Na premierze filmu The Assassination of Jesse James By The Coward Robert Ford Angelina wyglądała wspaniałe. Była jakby pełniejsza i bardziej zadowolona z życia. Szkoda, że tylko ten jeden raz.
• Koniec września zakończył się apelem Angie do ludzi, aby nie potępiać chudych kobiet, które tracą na wadze.
- Takie oceny mogą być niesprawiedliwe - twierdzi. - W porządku, jeśli mówi się, że bycie zbyt chudym jest złą rzeczą. Jednak zanim nazwie się kogoś zbyt chudym, powinno się wziąć pod uwagę, co dana osoba przeszła. Ludzie nie wierzą, albo nie chcą wierzyć, że karmienie piersią może mieć wpływ na wagę, a żałoba może przyczynić się do tego, jak zmienia się twoje ciało - ubolewa Angelina.

Październik 2007

• Wbrew wcześniejszym zapowiedziom dotyczącym końca kariery filmowej, Angelina podjęła się nowego wyzwania. Angelina Jolie zagrała w filmie Clinta Eastwooda kobietę, której syn zostaje uznany za zaginionego. Po odszukaniu chłopca okazuje się, że to nie jej syn. Akcja toczy się w Los Angeles lat 20. Film nosi tytuł The Changeling, a jego scenariusz napisany został w oparciu o fakty.
• Jak zawsze pojawiły się kolejne doniesienia o ciąży Angeliny. Podejrzewam, że media przechodzą urojoną ciążę, którą chcą obarczyć Angie  bo co miesiąc, od nowa zapoznają nas z tym faktem… ile
można jeszcze?
Listopad 2007
• Kolejnym przedsięwzięciem filmowym był film ,,Wanted’’. Wanted to, oparta na komiksie Marka Millara i JG Jonesa, opowieść o pewnym maklerze (McAvoy), który nienawidzi swojej pracy, dziewczyny i życia. Pewnego dnia dowiaduje się, iż jest synem międzynarodowego złoczyńcy. Gdy jego ojciec zostaje zamordowany, przejmuje władzę nad przestępczym imperium. Jolie wcieli się w rolę nauczycielki głównego bohatera, która pomaga mu opanować tajniki profesji zawodowego mordercy.
• Pojawiły się plotki, że Brangelina chciała kupić ranczo Neverland, które należało do Michaela Jacksona.
• Nieprzyjemnym wydarzeniem w listopadzie było to, że biologiczna matka Zahary domagała się jej powrotu do kraju! Niestety, matka ma prawo walczyć o córeczkę. Na szczęście matka zrzekła się praw.

GRUDZIEŃ 2007

• ,,Adoptuj mnie Angelina’’ – szczegóły pod tym linikiem: http://www.kozaczek.pl/pl...634

• Kolejna wypowiedź Angeliny o Shiloh. Tym razem padł epitet ,,wyrzutek’’. Razem z poprzednim ,,glucikiem’’ świetnie się uzupełniły.
• Shiloh Jolie- Pitt została najbardziej wpływowym bobaskiem na świecie! Gratuluję 
• 19 grudnia Brad zadeklarował, że chce mieć więcej dzieci. Od siedmiu do dziewięciu. Ciekawe co na to Angelina?

To tyle… Podsumowałam cały rok… A przy okazji życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku…

kayla

Czytaj dalej: Paris imprezuje z K-Fedem - FOTO

 
  Ostatnio dodane fotki 2007:zobacz całą galerię »
 Pink,mój kocert 2...
Pink,mój kocert 2...
 Pink,mój kocert 2...
Pink,mój kocert 2...
 Pink,mój kocert 2...
Pink,mój kocert 2...
 Pink,mój kocert 2...
Pink,mój kocert 2...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (32): sortuj ↓  

sscary22-01-08, 21:08   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

ale się kayla napracowałaś :)

marta19941209-01-08, 16:15   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

świetny news ja ich lubię

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Mucha i Herman

gość02-01-08, 20:11   cytuj

gość, 01-01-08, 21:52 napisał(a):

nie mowi sie zaadaptowanych, a zaadoptowanych.

zaadaptowac to sie mozna do jakichs
warunkow.

ale coz chcecie, jakosc kozaczka


Jesli chodzi o scisłość, nie mówi się "zaadoptować", tylko "adoptować", ten czasownik nie ma aspektu dokonanego. Ale cóż chcecie, każdy chce czymś zabłysnąć, ale nie każdy ma czym...

serena02-01-08, 14:58   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Super news! Gratuluje!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Taniec z Gwiazdami 11

gość01-01-08, 21:52   cytuj

nie mowi sie zaadaptowanych, a zaadoptowanych.
zaadaptowac to sie mozna do jakichs warunkow.
ale coz chcecie, jakosc kozaczka

carolitha01-01-08, 19:59   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Chciała zabronić kontaktu babci, a przecież jej córka nic ją nie obchodzi...

szatan01-01-08, 18:58   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Nie lubie Angeliny.

gość01-01-08, 18:17   cytuj

Myślę, że oni są bardzo szczęśliwymi ludźmi :)
Bardzo fajny news! Tobie też szczęśliwego Nowego Roku! :)

BabyLove01-01-08, 17:55   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

fajny miało być

BabyLove01-01-08, 17:54   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

fajnie artykuł

gość01-01-08, 17:34   cytuj

kto by tyle gówna o angelinie czytał??

gość01-01-08, 15:52   cytuj

gość, 01-01-08, 14:26 napisał(a):

Czuć jad osoby, która to pisała w stosunku do Angeliny...


ja tutaj zadnego jadu nie wyczuwam. za to odrobine dystansu - jak najbardziej. i tobie tez by sie nieco przydalo...

gość01-01-08, 15:39   cytuj

malo zdjec!!!!bieda!!!

gość01-01-08, 14:26   cytuj

Czuć jad osoby, która to pisała w stosunku do Angeliny...

gość01-01-08, 14:05   cytuj

nie lubię ich ale fajny news

Kayla01-01-08, 13:21   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

pixi - krócej się nie dało.
tyle wydarzen - i tak wyciełam te mniej ważne:)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Emma Watson na Paryskim Tygodniu Mody.

kasia4411201-01-08, 13:14   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

spox ;) ale nie doczytalam :D

gość01-01-08, 13:10   cytuj

Świetne!
Artykuł roku 2007 na kozaczku!

pixi01-01-08, 12:51   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

lubie takie newsy tylko że... krótsze!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Baby Shower Jamie Lynn Spears

GothGirl01-01-08, 12:03   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Świetny artykuł, fajnie napisany i widać, że musiałaś włożyć w niego wiele pracy. Autorce należy się conajmniej zgrzewka piwa:)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Wstydzi się nagości...

kasiekkk31-12-07, 16:08   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

nooo grat bo fajny news napisalas :)
fajna z nich rodzinka nie ma co :P

gość31-12-07, 13:15   cytuj

fajne podsumowanie ;) rzeczywiście, ten rok był bardzo burzliwy dla Angie (którą uwielbiam ; *)

Sharis31-12-07, 11:41   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Respect dla Kayli za to podsumowanie. Sporo czasu musiałas spędzic żeby to wszystko zebrac w jeden artykuł :)

Co do Brada i Angeliny - to sie nazywa mieć pracowity/obfitujący we wrażenia rok... Najsmutniejsza oczywiście smierć matki Angeliny [*]. Szlak tez mnie trafia jak czytam że ci durni paparazzi nie dają im prowadzić (w miarę) normalnego życia -patrz np. Maj 2007

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Duch Michael'a Jackson'a

Roccioso31-12-07, 11:30   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Świetny artykuł ;]

gość31-12-07, 10:58   cytuj

świetny artykuł, gratulacje!

strony
1 2
 

następna strona »

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida