Plotka dodana przez użytkownika bzyk19

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Piosenka dla Europy 2008

wtorek 19-02-08, czytany: 1875 razy       eurowizja  

Kolejne prezentacje!

EurowizjaEurowizja / Kozaczek.pl
Izabela Kopeć - You've got my love
zabela Kopeć - mezzosopran, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu (Wydział wokalny). Wokalistka łącząca w oryginalny sposób dwa światy: muzyki operowej i muzyki pop we wszystkich jej odmianach łącznie z techno, ambientem, etno, czy soulem.
Rozwój jej kariery potwierdza opinie krytyków muzycznych o możliwości syntezy tak różnych gatunków. Jej osobowość sceniczna, przygotowanie zawodowe, talent, fantazja i chęć bawienia się muzyką poprzez łączenie gatunków zostały docenione przez m.in. producenta Petera Haywoodem, który wyprodukował utwór "My Love", łączący operowy wokal z najnowocześniejszym brzmieniem clubbingowym. Gościnnie na klawiszach zagrał Keith Emerson. Piosenka ukazała się na dwóch albumach: "Hotel St. Tropez" i "Cafe Krishna". Oba albumy dystrybuowane były w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Urban Noiz - It's not a game
Zespół określa swój styl jako połączenie soul, r'n'b i popu. Kierownikiem muzycznym, pianistą oraz kompozytorem zespołu jest Marcin Urban - absolwent Wydziału Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu, muzyk sesyjny, na co dzień współpracujący z gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej. Z Urban Niz. wystąpił m.in. w koncercie „Debiuty” podczas festiwalu w Opolu w 2006 roku oraz w finale Festiwalu Vena w 2006. Drugim ważnym ogniwem projektu Starnawski & Urban Noiz jest Maciej Starnawski - wokalista, student czwartego roku Wydziału Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2003 zdobył główną nagrodę w programie muzycznym telewizji TVN „Drzwi do kariery”, co zaowocowało nagraniem dla wytwórni Universal pierwszej solowej płyty, bardzo dobrze przyjętej przez publiczność. Wspólny projekt to połączenie pasji obu muzyków oraz chęć zaproponowania polskiej publiczności świeżej i oryginalnej twórczości. Artyści pracują obecnie nad ukończeniem albumu, którego premiera planowana jest na czerwiec 2008.

UWAGA! Klip Nataszy Urbańskiej w ogóle nie został nagrany i na pewno się nie ukaże przed preselekcjami.
 
Izabela Kopeć
Urban Noiz


bzyk19

Czytaj dalej: Piękna Eva Longoria pokazuje swoje ciało w bikini! - Czarne bikini idealnie pasuje do latynoskiej Piękności!

 
  Ostatnio dodane fotki Eurowizja:zobacz całą galerię »
Krzysztof Bielecki...
Krzysztof Bielecki...
lena meyer landrut
lena meyer landrut
lena meyer- landru...
lena meyer- landru...
edyta herbuś
edyta herbuś
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (1): sortuj ↓  

gość19-02-08, 17:35   cytuj

Podoba mi się ta piosenka Kopećowej, eurowizja lubi takie kawałki.

strony
1

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida