Plotka dodana przez użytkownika pyzaponczoszanka

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Czat z Piotrem Rubikiem

sobota 09-06-07, czytany: 6345 razy       piotr rubik   top trendy  

Znalezione na stronie Top Trendy

Piotr RubikPiotr Rubik / © KAPiF / K320592F
Na stronie Top Trendy http://toptrendy.wp.pl/ka...kat ,1009823,wid,8857868,wiadomosc.html
Piotr Rubik na czacie z fanami wyjaśnia wątpliwości.

"Czat z Piotrem Rubikiem


Moderator: Gościem WP jest Piotr Rubik. Zapraszamy do rozmowy.

Kornelia: Kto będzie dyrygował na najbliższym koncercie w Katowickim Spodku?
P_Rubik: Nie mam pojęcia o który koncert chodzi, jeśli 22 czerwca, to jest to koncert organizowany przez Duo i ja nie mam z nim nic wspólnego.

KotaA16: Panie Piotrze, to dla mnie baardzo ważne! Czy gdyby fani np. urządzili Panu urodziny w swoim mieście, przyjechałby Pan?? Pozdrawiam Pana serdecznie z Wałbrzycha. Bardzo proszę, żeby to pytanie się pojawiło! Proszę!:)
P_Rubik: Już było tak kilka razy, że fani urządzali mi urodziny, zawsze byłem , ale teraz jest czasu trochę mniej. Dziękuję za taka inicjatywę, ale nie mogę nic obiecać.

furagin: Witam, panie Piotrze, mam pytanie jak wygląda sytuacja, gra pan sam, czy ma pan już jakąś orkiestrę, z kim zagra pan w Sopocie na toptrendach??
P_Rubik: Jeśli chodzi o orkiestrę, to współpracuję z trzema, z żadną nie zerwałem współpracy, ale jeśli chodzi o TOP trendy jest tam orkiestra festiwalowa i z nią będę występował.

marcin_j5: Czy nie myślał Pan o współpracy z dziećmi, u których stwierdziłoby się talent muzyczny? Nie ukrywam, że grupa przedszkolna mojej córki ćwiczyła piosenkę "Niech mówią, że to nie jest miłość" i wychodziło im nie gorzej, niż O. Szomańskiej i P. Brannemu.
P_Rubik: Nie raz współpracowałem z dziećmi i mam nadzieję, że tak będzie w przyszłości, teraz 5 czerwca jest koncert charytatywny i tam też będę z dziećmi śpiewał.

~lucy: Czy możemy już poznać nazwiska nowych solistów?
P_Rubik: Nazwiska nowych solistów ogłoszę oficjalnie w najbliższy weekend, część osób zna już dwa, to Zosia Nowakowska i Michał Gasz.

~MartaG: Panie Piotrze, czemu lekceważy pan ostrzeżenia Michała Wiśniewskiego?
P_Rubik: Gdyby te ostrzeżenia miały mi w czymś pomóc, to pewnie Michał zadzwoniłby do mnie i powiedział. Nagłośnienie tej sprawy jest jego prywatną wojną z Katarzyną Kanclerz, ja tu nie odgrywam głównej roli.

kwiatuszek;):): Zdaję sobie sprawę z tego, że w Pana karierze nastąpił naprawdę przełomowy czas i wiele teraz się wokół Pana dzieje, ale czy wśród tego całego zamieszania uda się panu zagrać koncert w Gorzowie z okazji 750-lecia miasta? Gratuluję wyzwolenia się.:)
P_Rubik: Oczywiście, że tam zagram, jest to ustalone od dawna, nawet moja ekipa dziś wybiera tam obiekt na koncert.

as_perlowy: Witam serdecznie :). Panie Piotrze, co mamy sądzić o tym wszystkim, co obecnie się wokół Pana dzieje? Wierzyć temu, co piszą gazety? Bo sama już nie wiem, po której stronie jest racja... Pozdrawiam!
P_Rubik: Najlepiej zdać się na własne odczucia, prawda zostanie udowodniona, chociażby w sądzie, wszelkie publikacje w gazetach należy traktować jako elementy walki przeciwko mnie. Jestem przekonany, że prawda ujrzy światło dzienne. Nie należy wierzyć ślepo we wszystko co jest napisane.

michalyna: Odnosi Pan sukcesy... Wyczytałam ostatnio w jednej z gazet, ze chce Pan wyjechać. Szanuje tą decyzję, ale czy nie lepiej próbować przezwyciężyć przeciwności jakie napotykają Pana w Polsce i dalej tworzyć tak świetną muzykę dla nas?
P_Rubik: Z tym wyjazdem to jest trochę nadinterpretacja, nie chcę wyjechać na stałe z Polski, chcę tylko kilka projektów zrobić za granicą. Ale zamierzam mieszkać przynajmniej pół roku tutaj.

~raphalski: Komponuje Pan muzykę filmową. Czy wzoruje się Pan na kimś podczas takich projektów i jakie nazwiska wśród kompozytorów muzyki filmowej są wg. Pana największe?
P_Rubik: Jeśłi chodzi o muzykę filmową, cenię Johna Wiliamsa, Ennio Moricone, jednak pisząc muzykę nie mogę się na niczym wzorować, ponieważ nie byłoby to moje.

kruk17pabianice: Czy można w jakiś sposób dostać się do chóru, który z Panem występuje? Chodziłam do szkoły muzycznej, miałam uczęszczać na próby Gaudium, ale anginy i ciągłe przeziębienia w semestrze zimowym, skutecznie mnie wykluczyły.
P_Rubik: Wydaje mi się, że jeśli chodzi o Gaudium, to jeszcze nie raz będzie okazja dostania się do tego chóru, wszystko przed tobą.

george35: Panie Piotrze, niech pan się nie przejmuje, tylko niech pan komponuje utwory, bo mają coś, co człowiekowi daje dużo do myślenia. Kiedy będzie następna płyta pana na polskim rynku.
P_Rubik: Cały czas komponuję nowe rzeczy, to lekarstwo na problemy i to co dzieje się naokoło. W tej chwili pracuję nad kilkoma projektami, następna płyta ukaże się pod koniec roku, będzie to naprawdę duża rzecz.

artystka-ela: Aby odciągnąć pana od tej całej afery zadam zupełnie inne pytanie. Czy soliści sami wybierają jakie piosenki będą śpiewać czy decyduje o tym pan i pan Książek? A może zależy to od ich zdolności, jak wysoko mogą zaśpiewać?
P_Rubik: Soliści sami nie wybierają piosenek, przede wszystkim ja o tym decyduję, soliści są dobierani do piosenek, biorąc pod uwagę barwę głosu.

~KIKA: PANIE PIOTEZE POJAWI SIE PAN W LONDYNIE, PANSKA TWORCZOSC TO BALSAM DLA DUSZY !! POZDR.

~milasek: Do jednego z ostatnich pytań powiązanie... Myślał pan o jakiejś karierze międzynarodowej.... może nawet międzykontynentalnej?
P_Rubik: Mam nadzieję, że niedługo pojawię się w Londynie z koncertem. Myślę oczywiście o wyjściu ze swoją muzykę za granicę.

duneczka: Pana muzyka jest świetna. Kiedy odwiedzi pan Kopenhagę?
P_Rubik: Mam nadzieję, że niedługo. Zawsze wszystkie szczegóły są na mojej stronie rubik.pl

wiollettk@: Niedawno był koncert oratorium w Bielsku na Błoniach, było świetnie, ale szkoda ze pana nie było, czemu pan nie przyjechał??
P_Rubik: Nie wolno mi było tam wystąpić, agencja DUO wymieniła mnie na innego dyrygenta i uniemożliwiła mi występ w Bielsku, czego bardzo żałuję.

~kToSiK: Kiedy zaczął pan karierę kompozytorską???
P_Rubik: Pierwsze utwory komponowałem wieku 6, 7 lat, a pierwszą zawodową propozycję otrzymałem w wieku 17 lat, wtedy po praz pierwszy zrobiłem piosenki do Polskiego Radia.

~(((Ona17))): Bardzo podoba mi się Pana muzyka, ja osobiście nie jestem osobą dobrze śpiewającą a nawet gdy byłam w chórku kościelnym z tremy nie przeszłam przesłuchania, czy Pan też przed swoimi koncertami miewa tremę?
P_Rubik: Oczywiście, to nieodłączna część naszego zawodu, ale z czasem się ona zmniejsza, człowiek uczy się przekuwać tę tremę na mobilizację i to bardzo pomaga.

~mim: Czy planuje pan w najbliższym czasie napisanie muzyki do przedstawień teatralnych, jeśli tak to jakich. Czy jest Pan w stanie znaleźć jeszcze czas na tego typu projekty? Pozdrawiam.
P_Rubik: W tej chwili nie mam takich planów, ale wszystko przede mną, jestem otwarty na propozycje, jeśli zostanie to zaproponowane odpowiednio wcześniej to czas też się znajdzie.

~Endriuu: Panie Piotrze - czy komponując zapisuje Pan swoje projekty najpierw gdzieś na komputerze a później przekłada to na instrumenty żywe? Czy w ogóle używa Pan komputera w celu komponowania i nagrywania swoich pomysłów?
P_Rubik: Komputer jest w tej chwili nieodzowną częścią warsztatu pracy, bardzo przyspiesza to proces zapisywania nut, najpierw je zapisuję, dopiero potem daje muzykom.

~nyciaa: Panie Piotrze jak przygotowania do Zakochanych ??
P_Rubik: W tej chwili utwór jest już gotowy, chór nauczony, soliści się uczą, na tydzień przed premierą będę już w Krakowie na próbach ze wszystkimi. Na razie idzie bardzo dobrze.
P_Rubik: Żyje miłością i znajduje czas na racę, miłość jest dla mnie najważniejsza. Na razie nie narzekam, udaje mi się to dobrze pogodzić.

~katryna: Panie Piotrze, w ostatnim czasie mówi się tylko o Panu, jest pan ogromnie sławny. Jak więc w tym całym zamieszaniu znajduję pan czas na miłość? Nie czuje pan niekiedy chęci oderwania się od tego wszystkiego?

Eragonka: Czy to co Pan robi w swoim życiu sprawia, że czuje się Pan spełniony czy może Pan do tego spełnienia dąży?

~blumQ: Czy nie czuje się Pan polskim Beethovenem?:)
P_Rubik: Czuję się Piotrem Rubikiem, cenię klasyków muzyki, ale nie porównywałbym się do nikogo.

wiktoriajewula: Dlaczego pan akurat został kompozytorem?
P_Rubik: Tak się urodziłem, kompozytorem się rodzi, nie ma siły, żeby się nauczyć kompozycji, można się nauczyć techniki i warsztatu, ale melodie przychodzą same. Trzeba się z tym urodzić.

suodki: Panie Piotrze, jeździ Pan po całej Polsce, ale dlaczego nie zawitał Pan jeszcze w Białymstoku? Przecież można grać w kościołach, wiec w czym tkwi problem ?
P_Rubik: Nie mam pojęcia czemu jeszcze tam nie graliśmy, to niezupełnie zależy ode mnie, ale zaraz po tym czacie zadzwonię do mojej pani menedżer i powiem, że koniecznie musimy tam zrobić koncert.

~bartfalk: Panie Piotrze, czy życie odkąd jest Pan osoba sławną, często pojawiającą się w mediach stało się dla Pana bardziej uciążliwe. Mam na myśli dziennikarzy, paparazzi itp.
P_Rubik: Nie odczuwam uciążliwości związanej z paparazzi, jedynie czasem denerwuje mnie to, że moja osoba bywa przedmiotem publikacji, to bywa przykre.

~jatheus: Czy w najbliższym czasie pojawi się nowa linia melodyczna w "Wiadomościach" skomponowane przez Pana?
P_Rubik: Skomponowanych przeze mnie, ale nie znam planów TV związanych z muzyką do wiadomości.

~anita_1: Jest Pan jednym z najbardziej znanych i poważanych artystów w Polsce. Czy zastanawiał się Pan nad występem z jakąś znaną gwiazdą?
P_Rubik: Nie wiem co to znaczy znana gwiazda, jeśli chodzi o znane gwiazdy polskie, to wiele razy miałem te przyjemność, jeśli chodzi o gwiazdy zagraniczne, to są takie plany, niedługo o tym powiem.

~Kate: Zarzuca się panu często, że utwory promujące płytę są na tak zwaną "tą samą nutę" Jak pan to skomentuje i czy następna piosenka stylem będzie przypominała poprzednie czy może zaskoczy Pan nas czymś innym? Nowym, świeżym innym?
P_Rubik: Zazwyczaj ludzie, którzy nie znają się muzyce, uważają, że jeśli jest w dwóch utworach muzyka i chór, to są to takie same utwory, nie należy na to patrzeć, przez wiele wieków kompozytorzy pisali na orkiestrę symfoniczną i nikt nie miał im tego za złe. Ja lubię ten styl, ale robię tez inne rzecze (muzyka do filmu Ryś). Oratoria musiały być jednorodne, ale to są różne utwory, mają różną linię melodycznąi harmonię.

~MARGOSI: Co pan sądzi o wypowiedziach pana utworów krytyków muzycznych, którzy twierdzą, że jest to po prostu cyt. ''kicz muzyczny''?
P_Rubik: Nie znam żadnego krytyka muzycznego, który napisał dobry utwór muzyczny, krytycy są pewnego rodzaju impotentami muzycznymi, ja mogę im tylko współczuć i życzyć zdrowia.

~jejbak: Doskonale pamiętam prowadzony przez Pana ok. 11 lat temu program telewizyjny "Multimedialny Odlot". Jak to się stało, że Pan się w nim znalazł? Nie był on przecież związany z muzyką, ale z grami komputerowymi. :)
P_Rubik: Od dawna fascynowały mnie gry i wideo, mam wszystkie ważniejsze które zostały wydane od 94 r, dlatego kiedy pojawiła się taka propozycja, zrobiłem to dla własnej frajdy. Lubię się tym zajmować i o tym mówić, to była zabawa hobbystyczna.

~pietrek23: Kiedyś prowadził Pan program o grach na Polsacie MO, jakie są Twoje ulubione gry, czy ma Pan w domu konsole, jeżeli tak to jaką?
P_Rubik: Mam wszystkie konsole, które zostały wyprodukowane, jestem zbieraczem, najbardziej lubię gry przygodowe i japońskie RPG. Lubię każdą grę, która jest dobra, niezależnie od gatunku.

as_perlowy: Kiedy pojawi się Pan w Opolu?? Niech Pan pomacha do kamerki :D
P_Rubik: W Opolu będę niedługo, mam nadzieję, że na przełomie czerwca i lipca uda mi się zorganizować koncert w tym mieście.

~buziaczek: Co będzie na pana nowej płycie? Szykują się jakieś sensacje, nowości lub współpracę z ciekawymi ludźmi tak, jak na poprzedniej?
P_Rubik: Będzie troszkę śpiewania, troszkę grania na wiolonczeli, będzie trochę ciekawych elementów wykraczających poza muzykę, ale jeszcze nie mogę o tym mówić.

~donPablo: Czy wiolonczela jest dla pana kochanka, zona dobra kumpelka??:)
P_Rubik: Wiolonczela jest pięknym instrumentem, który wyraża wiele emocji. Ale tylko instrumentem.

~luqasso: Co sadzi Pan o ostatnim liście Pana "zespołu", który ostatnio został opublikowany w internecie?
P_Rubik: Wydaje mi się, że soliści będąc pod wielką presją agencji DUO podpisali się pod czymś, czego sami nie wymyślili. Nie winię ich za to, że opublikowali taki list, byli pod taka presją, że musieli to zrobić. Ale nie chcę tego komentować.

~Asia: Mieszkam w Norwegi. Jedynym moim źródłem słuchania Pana kompozycji to internet i płyty zakupione w Polsce. Kiedy pojawi się jakaś nowość, wideoklip w internecie?
P_Rubik: Mam nadzieję, ze w ciągu kilku tygodni pojawi się nowy teledysk, który odnosi się do tej całej sytuacji przez którą przechodzę, niosący wiarę w to, że prawda się obroni.

~justyna_kalisz: Dzień dobry , chciałabym zapytać, co Pan uważa na wypowiedz panów w Programie „dzień dobry TVN” na temat obrażenia publiczności w Kaliszu, a także choru i orkiestry. Byłam na tym koncercie i strasznie się oburzyłam tym, co usłyszałam. Zapraszamy Pana ponownie do Kalisza . Pozdrawiam.
P_Rubik: Myślę dokładnie to samo co pani, każdy kto był na tym koncercie wie, że to nieprawda. Do Kalisza na pewno przyjadę.

~Dariaaaaa: Panie Piotrze, chciałam spytać czy odp pan na maile, które są wysyłane do pana na pana stronie internetowej :):) ?? proszę o odpowiedz :)
P_Rubik: Wszystkie maile czytam, niestety przyznaję, że rzadko kiedy odpowiadam, nie bardzo kiedy mam na nie odpowiedzieć.

~Hant: Który instrument jest dla Pana najważniejszy w całym "spektaklu"(pytanie podchwytliwe).
P_Rubik: Oczywiście publiczność. :)

~rodon: Dla mnie jesteś fenomenalnym kompozytorem... jaka jest Twoja recepta na sukces?
P_Rubik: Robić to co się kocha, robić to tak, jak się czuje, nie podawać się i liczyć na wielkie szczęście .

~ania.urbaniak: Czy może Pan zdradzić o czym marzy Piotr Rubik zarówno zawodowo jak prywatnie, może o synu, żeby go grac na instrumentach uczyć :) ??
P_Rubik: Marzę przede wszystkim o tym, żeby być szczęśliwy, jeśli będzie synek będę szczęśliwy, zresztą z powodu córeczki też.

~soleares: Panie Piotrze, czy Pana aranżacje w ramach projektu "Anioły Europy" z 2004r., który ujęły nie tylko tłumy na wrocławskim Rynku, to już tylko historia czy istnieje choć cień szansy na wydanie tych "perełek" muzycznych na płycie?
P_Rubik: Bardzo bym chciał, żeby ukazały się na płycie, ale nie wiem czy to jest możliwe.

~Gosia12,Wałbrzych: Czyli nie ma Pan żalu do zespołu? Czy Pan Zbigniew Książek nadal jest Pana przyjacielem, jak to zawsze mówi Pan, na koncertach/w telewizji?
P_Rubik: Oczywiście, że mam żal, nie życzę nikomu, żeby się znalazł w takiej sytuacji jak ja, sam na scenie, bez niczyjej pomocy. Wybaczam im to, co mnie spotkało, Zbyszek Książek powinien sam się na ten temat wypowiedzieć, jeśli nie jest moim przyjacielem, to znaczy, że nigdy nie był. Ja zawsze mówiłem i będę mówił o nim dobrze.

~kejeje: Jak Pan wspomina pracę i naukę u Ennio Morricone, jednego z większych tuzów muzycznych świata?
P_Rubik: Bardzo miło, to było połączone z wakacjami we Włoszech. Muzyki nie można się nauczyć, spotkania z mistrzami tylko pomagają zmobilizować się do dalszej pracy, bardzo miło wspominam ten czas.

~maxxxxxx: Słyszałem o płycie z Iwanem Komarenko....Tak przynajmniej mówił Kuba Wojewódzki w swoim programie... Kiedy będzie płyta ? Proszę o odp. :)
P_Rubik: Nie planowałem takiej płyty.

~Gosia12,Wałbrzych: Czy ceni Pan sobie tak zwaną "młodszą publiczność"? Wiele moich znajomych wyśmiewa mnie za to, że tak Pana uwielbiam. Czy lubi Pan widzieć młodzież na swych koncertach? To bardzo ważne dla mnie pytanie.
P_Rubik: Oczywiście, że tak, bardzo się cieszę, że moja publiczność ma tak wielką rozpiętość wiekową każdy słuchacz jest ważny. Jeśli lubisz czegoś słuchać, to nie przejmuj się tym co mówią o tym inni, trzeba się kierować własnym zdaniem i sumieniem, inaczej będziemy nijacy.

~be_ce: Czy zrobi pan jakiś utwór w stylu Gospel ??
P_Rubik: Nie mam pojęcia, może...

~artystka-ela: Czy "Zakochani w Krakowie" będzie transmitowane w telewizji?
P_Rubik: Z tego co wiem, to tak.

~artystka-ela: Kiedy będzie odcinek "Niani" z pana udziałem"
P_Rubik: W najbliższą sobotę.

~bella: Czy jest Pan romantykiem? Ważniejszy dla Pana rozum, czy uczucia? :)
P_Rubik: Zawsze uczucia.

~Basiulka: Co sądzi Pan o ściąganiu plików z muzyką z internetu?
P_Rubik: Trudno mi się wypowiadać na ten temat, z jednej strony to rozumiem, z drugiej oczywiście bije to w artystów. wydaje mi się że może być tak, że jak sobie ktoś ściągnie utwór i mu się spodoba, to może płytę kupi. Płyta jest czymś ważniejszym niż jedynie mp3 z internetu, ale nie mnie to oceniać, żyjemy w wolnym kraju.

~Asia_1: "Co to jest miłość?" Jaka jest Pana odpowiedź na to pytanie??
P_Rubik: To muzyka, piękna muzyka, bardzo piękna muzyka. Strasznie ciężko mi określić definicję, ja myślę, że to jest wszystko to, co jest pomiędzy nutami, czego nie słyszymy, tylko czujemy. Nie umiem tego powiedzieć, ale umiem to zagrać.

~chopin: Jaką rolę odgrywa w Pańskim życiu Bóg i na ile On obecny jest w Pańskiej twórczości?
P_Rubik: Nie wyobrażam sobie swojej twórczości bez Boga, ponieważ aby coś tworzyć potrzebny jest kontakt z czymś wyższym, melodie przychodzą same, nie wiem jak to się dziej, dlatego wierzę. Bóg daje mi siłę i pozwala mi pisać muzykę. Potrzebuję wiary do tego, żeby żyć.

~kasia_ozorkow: Kiedy w tv pojawi się nowy pana teledysk?
P_Rubik: Mam nadzieję, że w ciągu kilku tygodni.

~Niki72: Czy ma Pan jakieś wady? (Ja nie mogę się doszukać, jestem jedną z Pana wielbicielek.)
P_Rubik: Proszę mi wierzyć, że ja też nie mogę się doszukać. :) Mam wiele wad, ale nie powiem.

~gusiak: Czy pamięta Pan pierwszą próbę w kieleckim KCK z Golgotą i co Pan wtedy czuł, czy domyślał się Pan, jak bardzo to oratorium- a potem ciąg dalszy- odmienią Pana życie- grałam wtedy w orkiestrze i pomyślałam- jaka fajna muza- i wzruszająca- i wreszcie coś innego.
P_Rubik: Oczywiście, że pamiętam tę próbę - poczułem, że zaczyna się wielka przygoda, kiedy zabrzmiały pierwsze takty wiedziałem, że to jest to, co zawsze chciałem robić. Pozdrawiam całą orkiestrę kielecką, mam nadzieję, że niedługo się spotkamy.

~davek: Jest Pan bardzo fajnym kompozytorem, bardzo lubię pana kawałki :) Chciałbym dostać płytkę z autografem. Serdecznie pozdrawiam.
P_Rubik: No cóż, najlepiej pojawić się na jakimś koncercie i dać mi płytę do podpisu.

Seniorita_Klaudia: Jestem zdumiona, taką muzyką, którą Pan tworzy. Jest po prostu... nie wiem co napisać(...). "Inna od wszystkich" wyjątkowa. Czy dostarczy nam Pan jeszcze wielu wrażeń np. z koncertów czy w najnowszych płytach?
P_Rubik: Mam nadzieję że tak, jeszcze wiele przed nami, nie kończę działalności.

~karato: Występował Pan kiedyś z Poznańskim Chorem Chłopięcym? Jeśli tak to gdzie?
P_Rubik: Nie występowałem.

~neutrion: Ile zajmuje pana stworzenie kawałka, takiego jak np.pslam, który cieszy się tak wielkim powodzeniem wśród słuchaczy? Gdzie szuka pan weny twórczej??
P_Rubik: Natchnienie przychodzi samo, wymyślenie melodii to kwestia pół godziny, ona przychodzi do mnie sama. Wiele czasu zajmuje rozpisanie tego na chór, na orkiestrę.

~kamopozytor: Czy nie uważa Pan, że bez wspaniałych głosów (Janusz Radek) nic już więcej Panu nie wypali.
P_Rubik: Jest wiele wspaniałych głosów, jakoś wypalało do tej pory, więc myślę, że dalej będzie wypalać.

~Monek_forumowiczka: Czy lubi Pan teatr? Czy nie uważa Pan, że wszystkie dziedziny sztuki w jakiś sposób się łączą, a teatr wręcz nie może istnieć bez muzyki?
P_Rubik: Lubię teatr, to racja, że wiele dziedzin sztuki łączy się ze sobą, ja myślę, że nic nie może istnieć bez muzyki.

~kropka: Czy zagra Pan kiedyś na jakimś 'otwartym' koncercie, w Warszawie??
P_Rubik: Mam nadzieję.

M_jak_Michałek: Jak Pan spędza czas wolny?
P_Rubik: Odpoczywam, leniuchuję… Wolny czas? A co to jest wolny czas? ;)

~fan: Czy chciałby pan pojawić się na Przystanku Olecko??
P_Rubik: Byłem zaproszony, niestety w tym roku nie mogę.

~samotna_w_sieci_24fabe: Gdzie szuka Pan nowych solistów, czy w ramach jakiegoś castingu czy po prostu ze znajomych Panu osób??
P_Rubik: Ja już znalazłem nowych solistów, będąc w branży spotyka się wiele ludzi, wiem jak kto śpiewa, kiedy szukam solistów, to wiem do kogo zadzwonić. Ale bardzo pomocne są takie programy jak „Szansa na sukces”.

~lol_1: Dlaczego zdecydował się pan na zmianę wizerunku?
P_Rubik: Nie wiem, to była zabawa dawno temu. Przede wszystkim, żeby zobaczyć, jak się będę czuł inaczej.

Moderator: Dziękujemy za udział w czacie.
P_Rubik: To ja bardzo dziękuję wszystkich , pozdrawiam i do zobaczenia na koncertach.
Moderowała Małgorzata Skrobecka "

pyzaponczoszanka

Czytaj dalej: Rosnąca popularność Edyty Górniak! - A wszystko dzięki programowi Jak ONI Śpiewają!

 
  Ostatnio dodane fotki Piotr Rubik:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak&Piot...
Edyta Górniak&Piot...
Piotr Rubik
Piotr Rubik
piotr rubik ja ara...
piotr rubik ja ara...
piotr rubik ja ara...
piotr rubik ja ara...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (13): sortuj ↓  

gość25-06-07, 17:34   cytuj

no to ciekawe kiedy rubik zawita do białegostoku... bo nie moge sie doczekac:D

venoom10-06-07, 23:09   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

heh on jest dziwny ;) ale ma przynajmniej lepszą fryzurke niż kiedyś pozdro :*

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Kto pojawił się w takich samych sukienkach?

monia_1809-06-07, 13:58   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

przeczytałam 1/4 i już mam dość. Sorry, ale ja nie przeklejam żadnych czatow nigdzie boraczej nikomu nie bedzie sie chcec tego czytać.....

Borzo})i({09-06-07, 12:14   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Ołaaaa!!! Ale się naczytałam!
Polubiłam znowu Rubika;)

dzasta8809-06-07, 11:48   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

szkoda go ton on to wszystko rozkręcił i to jego muzyka w tym wszystkim jest najlepsza. Nich pokaże książkowi, że bez niego tez można.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Sławne duety na żywo!! cz. 2

gość09-06-07, 11:08   cytuj

zmien linka, bo sie nie otwiera, najlepiej skroc adres np na glinki.pl

gość09-06-07, 10:57   cytuj

nawet tego nie czytam szkoda czasu

gość09-06-07, 10:54   cytuj

nuuuuuuuuuddddddddyyyyyyyyyyyyyyyy

gość09-06-07, 10:50   cytuj

ee troche za dlugie ale przeczytalam i musze napisac ze to bylo 750-lecie krakowa a nie Gorzowa

Dani California09-06-07, 09:44   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

czytac nie bede-chyba jak mi sie bedzie mocno nudzic :/ lub zobacze jakies komentarze...ktor by zachecaly do tego :P

Kotek w Butkach09-06-07, 09:09   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

sorry, ale za długie i rubik coś mało interesujący :P

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Amy Winehouse NIE ŻYJE

Kotek w Butkach09-06-07, 09:09   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

weeee nie chce mi się czytać

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Amy Winehouse NIE ŻYJE

gość09-06-07, 02:35   cytuj

suuuuper nudna plotka

strony
1

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida