Plotka dodana przez użytkownika niki16

(redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść newsów dodawanych przez użytkowników portalu)

Śmiertelne Tornado - mrożące krew w żylach sceny 4 Sezon!

wtorek 26-02-08, czytany: 7182 razy       gotowe na wszystko  

Najdroższy odcinek w historii! + cały pierwszy Odcinek :)

Gotowe Na Wszystko Gotowe Na Wszystko / © PR Photos
Przez Wisteria Lane przeszłó Tornado. Najdroższym odcinkiem w historii serialu był odcinek 9 sezonu czwartego ("Something's Coming" - związany z tornadem). Epizod ten obejrzało 22 miliony widzów.Przedstawienie postaci:


Susan Delfino (wcześniej Susan Mayer)

Nie umie gotować,ale samotnie i świetnie opiekuje się córką, Julie Mayer, albo - na odwrót - Julie opiekuje się matką. Rozwiodła się z Karlem- ojcem Julie, po tym jak ten zdradził ją z sekretarką. Próbuje poderwać nowego mieszkańca Wisteria Lane, hydraulika Mike'a Delfino, który jednak, jak okazuje się w kolejnych odcinkach, przybył do Fairview zupełnie w innym celu. Konkurentką Susan o względy przystojnego sąsiada jest drapieżna Edie Britt. Po tym, jak Susan dowiaduje się, że Mike jest ojcem Zacha Younga, rozstaje się z nim. Po oswojeniu z nową sytuacją,znów stają sie parą, lecz gdy Susan wysyła Zacha do Utah, Mike z nią zrywa. Jej przygoda z mężczyznami się jednak nie kończy. Po jednej z nieudanych randek poznaje miłego lekarza - młodszego od niej dr. Rona, który się w niej zakochuje. Ta niestety nie może zapomnieć o Mike'u. Po wypadku Mike'a, w czasie gdy ten leży w śpiączce, poznaje Iana. Staje się on jej "pocieszycielem". Susan po przyjęciu pierścionka zaręczynowego od Iana, nie chcąc go ranić męczy się w związku z nim. Marzy jednak o powrocie do Mike'a, który nie kryje swoich uczuć do niej. Ostatecznie, po wielu dramatycznych wydarzeniach, pod koniec trzeciego sezonu Susan staje się żoną Mike'a i, co naturalne - panią Delfino. W sezonie 4 zachodzi z nim w ciąże, a Julie będzie miała rodzeństwo.


Lynette Scavo

Wspaniała matka czwórki niesfornych dzieci, która zrezygnowała dla nich z kariery. Przeżywa rozczarowania, próbując ustalić z mężem Tomem podział obowiązków. W odcinkach drugiego sezonu znudzona i zniechęcona domową rutyną postanawia zamienić się z nim na role i rozpoczyna pracę, podczas gdy Tom zajmie się dziećmi. Jednak po jakimś czasie do biura, w którym szefuje Lynette zostaje przyjęty jej mąż. W trzecim sezonie wspólnie z mężem otwierają pizzerię "Scavo's Pizzeria". Pani Scavo zostaje jej managerem. Jest ona bardzo wierna swemu małżonkowi. Wyrzuca z pracy nawet pracownika, który chce ją poderwać (Rick). Gdy Nora (kochanka Toma sprzed ich ślubu) umiera, zaopiekowała się jego córką. W trzecim sezonie dowiaduje się ona, że ma raka - chłoniaki złośliwe. Przyjeżdża więc do niej matka - Stella Wingfield, by ją wesprzeć w ciężkich chwilach. Lynette ma trudności z upilnowaniem własnego potomstwa. Problemy te nie wynikają jednak z jej winy. W sezonie czwartym pokonuje raka i godzi nawet swego ojczyma - Glena Wingfielda, z matką. W odcinku 4x09 (o tornadzie) Lynette razem z rodziną schowała sie w piwnicy Karen McKluskey w której była przyjcółka Karen z kotem.Tom miała Atak astmy przez kota gdy jej przyjaciółka zasnęła a Karen nastawiała antenę od telewizora Lynette wypuściła kota an dwór ze względu na męża gdy karen to zobaczyła wyszła w poszukiwaniach kota gdy tornado nadeszło schowały sie w wannie przykrywając materacem, po tornadzie zobaczyła zburzony dom Karen.


Gabrielle Lang (wcześniej Gabrielle Marquez/Gabrielle Solis)

Była modelka, która dla pieniędzy wyszła za mąż za (ciągle zazdrosnego o nią) Carlosa Solis. W czasie gdy Carlos jest pochłonięty pracą,Gabi znajduje sobie nowe,interesujące zajęcie. Uwodzi i nawiązuje romans z młodym i przystojnym ogrodnikiem, Johnem Rowlandem (w tę rolę wcielił się Jesse Metcalfe), który wkrótce zostaje zwolniony, a jego romans z panią Solis kończy się. Carlos trafia do więzienia z powodu organizowania w miejscu pracy "obozu niewolniczego". Gabi tymczasem przeżywa kryzys - sąd odciął konta jej męża, więc sama musi pracować. Próbuje różnych zajęć, ale stwierdza że takie życie nie jest dla niej. Jednakże, po jakimś czasie znowu odzyskuje dostęp do pieniędzy i tym samym odzyskuje chęć dożycia. Małym podstępem Carlosowi udaje się zmusić Gabrielle do macierzyństwa. Ta początkowo nie chce dziecka i traktuje je jak karę, lecz gdy uświadomiła sobie jaki dar otrzymała, całkowicie zmienia swój stosunek do nienarodzonego jeszcze dziecka. W wyniku niefortunnego upadku ze schodów Gaby traci jednak dziecko. Tymczasem Carlos, po wyjściu z aresztu, całkowicie się zmienia, co nie podoba się jego małżonce obawiającej się, że ma rywalkę w osobie siostry zakonnej Mary. Siostra zostaje pokonana i wysłana przez Gabrielle daleko poza Fairview ,na Alaskę. Carlos po jakimś czasie zdradza żonę z ich nową pokojówką, Xiao-Mei. Po burzliwym rozwodzie z Carlosem, wraca do panieńskiego nazwiska. Po nieudanych związkach z Billem i Zacharym, zaczyna sie spotykać z kandydatem na burmistrza Victorem Langiem. Bierze z nim ślub. W związku z Victorem nie jest jednak zbyt szczęśliwa. Nawiązuje romans ze swoim ex-mężem, Carlosem. Spotykają się potajemnie, ryzykując utratę swoich oficjalnych partnerów.


Bree Hodge (wcześniej Bree Van De Kamp)

Protestantka, prawdziwa perfekcjonistka we wszystkim co robi. Jest Marthą Stewart na Wisteria Lane: sama szyje ubrania na miarę, zmienia obicie mebli i posiada najdoskonalszy (oraz osobiście pielęgnowany) ogród w okolicy. Jej wygląd można porównać do żon ze Stepford - jest nienaganny i doskonały. Nie zachowuje się jednak ona jak bohaterki tego filmu... Jest bardzo konserwatywną osobą w swych poglądach. Nie może więc zrozumieć dlaczego jej mąż Rex chce ją opuścić, a dzieci (Andrew i Danielle) w ogóle jej nie szanują. Kocha swą rodzinę ponad wszystko, to dla niej m.in. tuszuje wypadek samochodowy syna, w wyniku którego matka Carlosa Solis zapada w śpiączkę lub ciąże niepełnoletniej Danielle (w sezonie 3). Po śmierci ukochanego męża Rexa przeżywa nieudany związek z chorobliwie zazdrosnym i - jak się potem okazuje - chorym psychicznie aptekarzem Georgem. Zabił Rexa podmieniając mu leki na serce. Następnie zakochuje się w Orsonie - chorobliwym perfekcjoniście, takim jak ona. Tuż przed ich ślubem po raz pierwszy doznaje orgazmu. Bree Hodge ma słabość do lekarzy. Jej zamordowany mąż Rex był doktorem, narzeczony George farmaceutą, chłopak Peter terapeutą, a obecny mąż Orson dentystą. W trzecim sezonie godzi sie ona ze swym synem Andrew, gdy tymczasem Danielle znowu daje jej w kość - sypia z nauczycielem od historii i zachodzi w ciążę z Austinem McCannem. Jej małżeństwo z Orsonem układa sie idealnie, a on sam nie kłóci sie z dziećmi Bree.


Edie Britt

Agentka nieruchomości w Fairwiew. Wredna i modna sąsiadka, zawsze na czasie. Jest inteligentna i doskonale orientuje się (z racji posiadanej posady), w stosunkach panujących na Wisteria Lane. Lubi sex ale nie jest nimfomanką. Za to Mary Alice jest jej niechętna, lub wręcz wroga (mówiąc o niej w pilocie serialu). Była dla sąsiadek niemiła, jednak jej nastawienie do nich zmieniło się po tym, jak jej przyjaciółka (Martha Huber) została zamordowana, a jej uporczywa siostra (Felicia Tilman) przyjechała do miasta. Edie zainteresowało to, że gospodynie są gotowe na wszystko by rozwiązać tajemnicę Mary Alice, Marthy i innych dziwnych rzeczy dziejących się na Wisteria Lane. Jest matką 9 - letniego Traversa McLaina (pokazanego dopiero w 3 sezonie). Trzeci sezon to dla Edie czas silnych emocji. Po rozwodzie Gabrielle z Carlosem, Edie próbuje z tym ostatnim stworzyć związek. Opiera go jednak na kłamstwie, że będzie chciała z nim mieć dzieci. Gdy ten je odkrywa, odchodzi od niej. W finale owego sezonu, zrozpaczona Edie wiesza się na swoim szalu, przed samym powieszeniem słyszy jednak Carlosa. Zostaje odratowana dzięki niemu.


Katherine Mayfair

"Nowa" mieszkanka Wisteria Lane. Wprowadziła się ponownie po 12 latach nieobecności na osiedlu, do swojego starego domu. Ma córkę Dylan (lat 22) i drugiego męża - Adama Mayfaira (lat 29). Rodzina ta oczywiście skrywa swoje tajemnice. Desperatki znowu wcielą się w rolę detektywów - będą chciały rozwikłać ich zagadkę, starając sie przy tym by ich własne tajemnice nie wyszły na światło dzienne. Przygody z nową postacią, będą o tyle wesołe, że zapowiada się prawdziwa rywalizacja dwóch perfekcjonistek - Katherine Mayfair i Bree Hodge.


Mary Alice Young

(wcześniej Angela Forrest)
To od niej wszystko się zaczęło. Popełniła samobójstwo. Była najlepszą przyjaciółką Susan, Lynnete, Bree i Gabi. Nie akceptowała stylu życia Edie. To ona opowiada nam całą historię "Gotowych...". Jest wszechwiedzącym narratorem, przywołującym niekiedy przeszłość innych postaci. Kiedyś jako pielęgniarce Angeli sprzedano dziecko, młodego chłopca Zacha, po tym, jak jego matka (Deirdra Taylor) go nie chciała. Jednak, gdy ta postanowiła wrócić - wszystko się zmieniło. Obecnie prochy skremowanej Mary Alice leżą w grobie. Zach chce się zemścić na wszystkich za jej śmierć. Ta, świętej pamięci, desperatka, na końcu każdego odcinka wypowiada się na temat życia na Wisteria Lane. Komentarz ten jest ujęty zawsze w formie prawdziwej i uniwersalnej myśli o życiu, nie tylko jej żyjących przyjaciółek i postaci drugoplanowych ale także Nas - widzów.


Betty Applewhite

Wprowadza się na Wisteria Lane na przełomie pierwszego i drugiego sezonu. Z zawodu - pianistka. Mieszka ze swoim synem, Matthew, a jak się później okazuje w jej domu (w piwnicy) przebywa też jej drugi syn, Caleb (jest niepełnosprawny umysłowo). Betty przetrzymuje go w piwnicy, żeby policja nie dowiedziała się, gdzie jest. Przybiegł do domy ubrudzony krwią, po tym jak to niby on zabił Melanie Foster - dziewczynę brata, z którą ten chciał zerwać. Prawdziwym sprawcą morderstwa jest jego brat, Matthew. Betty Applewhite wyprowadza się z Wisteria Lane wraz z Calebem na końcu drugiego sezonu (w odcinku Remember). Matthew został zastrzelony przez policje, po tym gdy celował pistoletem w czoło Bree Van De Kamp, w jej domu. Chciał bowiem uciec wraz z jej córką - Danielle. Betty ma znowu wrócić do sezonu 4, bez Caleba, ale jej tajemnica będzie podboczna - w stylu Arthura Shepharda czy Karenn McCluskey.

 
Przybycie Tornada do miasta.Akcja Ratunkowa:Życie chorej na raka Lynette po tragedi.Cała prawda o śmierci EDIE BRITTCały Pierwszy Odcinek GNW sezonu Pierwszego.niki16

 
  Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
  Czytaj inne moje newsy:  
więcej moich newsów »
  Czytaj pozostałe plotki dodane przez użytkowników:  
więcej newsów użytkowników »
zobacz również:

skomentuj: (dodasz komentarz jako )


Wasze komentarze (15): sortuj ↓  

gość27-02-08, 22:05   cytuj

ale premiera tego odcinka była juz chyba jakies 3 miesiace temu

gość27-02-08, 08:50   cytuj

sztuką dziennkiarską jest to, żeby wyłapać najważniejsze rzeczy, a nie wszystko przepisywać;/

gość26-02-08, 23:08   cytuj

tragedI ??? człowieku, miałeś/aś kiedykolwiek słownik ???????

GothGirl26-02-08, 22:25   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

"przeszłó" że jak ?!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Wstydzi się nagości...

gość26-02-08, 20:17   cytuj

gość, 26-02-08, 17:36 napisał(a):

A może by tak złośliwcy komentowali film anie czepiali się porządnych informacji... nawet jedli skopiowane to bardzo dokładne i dobrze zrobione :)


nie rozsmieszaj ludzi!! jak kopiowanie moze byc dokladne i dobrze zrobione. bierze sie zaznacz kopiuj wklej i sprawa gotowa a nie dokladnie zrobione

gość26-02-08, 20:08   cytuj

gość, 26-02-08, 17:51 napisał(a):

ale mi nowość, widziałam juz wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki. znajdz lepiej newsa kiedy bedzie nastepny odcinek z 4 serii, bodajze 11!


w kwietniu.

gość26-02-08, 20:07   cytuj

gość, 26-02-08, 17:51 napisał(a):

ale mi nowość, widziałam juz wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki. znajdz lepiej newsa kiedy bedzie nastepny odcinek z 4 serii, bodajze 11!


dokładnie ja tez czekam na kolejny odcinek! ciekawe kiedy go wyemitują?

Cherbett26-02-08, 19:09   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Na FoxlifePolska wyemitowano już 3 odcinki 4 serii więc pierwszy na pewno nie jest dla fanów niespodzianką ;D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Gwiazdy na kolacji w Waszyngtonie (FOTO)

gość26-02-08, 18:02   cytuj

brecha z tego tornada. straszine widac ze to efekty specjalne :/;/ spodziewalam sie czegos lepszego

gość26-02-08, 17:51   cytuj

ale mi nowość, widziałam juz wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki. znajdz lepiej newsa kiedy bedzie nastepny odcinek z 4 serii, bodajze 11!

gość26-02-08, 17:36   cytuj

A może by tak złośliwcy komentowali film anie czepiali się porządnych informacji... nawet jedli skopiowane to bardzo dokładne i dobrze zrobione :)

gość26-02-08, 17:26   cytuj

wypadałoby napisać, skąd to skopiowałaś, bo sama tego na pewno nie zredagowałaś...

mally26-02-08, 17:23   cytuj | zobacz moje komentarze i profil

Niki, gdy piszesz(kopiujesz) newsy, usuń chociaż "edytuj".. [ Mary Alice Young

(wcześniej Angela Forrest) [edytuj] ]----------------------------------------------------------------------------------------------------------
czytaj mojego ostatniego newsa: Amy i Blake w separacji

gość26-02-08, 17:13   cytuj

a czemu wszystko jest skopiowane?? tu sie pisze newsy a nie kopiuje z róznych stron

gość26-02-08, 17:11   cytuj

Świetne!!! Troche stare, ten odcinek emitowany był jyz dawno w USA

strony
1

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida