Córka Kourtney Kardashian (43 l.) i Scotta Disicka (39 l.) – 10-letnia Penelope Disick podzieliła się właśnie swoją rutyną makijażową na TikToku. I chociaż niektórzy obserwatorzy uznali ją za uroczą, wielu innych zaatakowało Kourtney Kardashian, za pozwolenie 10-latce zajmowania się makijażem w tak młodym wieku.

Kourtney Kardashian w glanach tarza się po piasku z Travisem Barkerem

W usuniętym już z sieci klipie Penelope najpierw zakłada różową opaskę na głowę, by nie pobrudzić włosów.  Następnie nałożyła na twarz serum do skóry, aby przygotować ją przed nałożeniem korektora pod oczy, pod kości policzkowe i na czoło…

10-latka i jej makijażowe triki?

Jednak to nie wszystko, kolejnym elementem profesjonalnego tutorialu było nałożenie cienia do powiek, tuszu do rzęs i błyszczyka na usta.

Kourtney tłumaczy się, wcale nie opuściła Travisa w szpitalu

Podczas gdy wielu fanów, że Penelope nadaje się do pracy z kosmetykami, podobnie jak jej ciocie, Kim i Kylie, inni mieli problem z tym, że tak mała dziewczynka może w ogóle nosić makijaż, uznając to za nieodpowiednie.

„Ma 10 lat. Po prostu nie. Pozostało jej tylko kilka lat czystej niewinności, zanim zacznie uczyć się o stawaniu się dorosłą”, napisał jeden z krytyków na Reddit , inny dodał „Nie mogę uwierzyć, że ona ma 10 lat, robi takie rzeczy, a ludzie to popierają. ”.