Luiza Rozova to 18-latka, która jest domniemaną nieślubną córką Władimira Putina. W związku z bezpodstawną agresją i okrucieństwem wojennym jej ojca oberwało się też i jej. Czy słusznie, raczej nie! W końcu rodziców się nie wybiera. Jednak trzeba też i zrozumieć sfrustrowanych internautów, którzy szukają ujścia swoim emocjom.

Prezydent Ukrainy tańczy w szpilkach – świat to kocha

Nieślubna córka Władimira Putina

Luiza Rozova to studentka z Sankt Petersburga i córka byłej sprzątaczki, a aktualnie multimilionerki i współwłaścicielki jednego z rosyjskich banków – Svetlany Krivonogikh.

Jej konto obserwuje ponad 85,000 osób. Jednak, co ciekawe Rozova przestała publikować cokolwiek na swoim feedzie już kilka miesięcy temu. Podobno już wtedy Putin zasugerował takie działanie:

Obserwatorzy pytają ją: „Czy siedzisz w bunkrze?” Jak szczur?”.

Gdzie jest Putin i jego bliscy?

Domniema się, że Putin ukrył członków swojej rodziny w luksusowym, nowoczesnym bunkrze w „podziemnym mieście” na Syberii, zaprojektowanym dla ochrony na wypadek wojny nuklearnej.

Tak kiedyś wyglądał prezydent Ukrainy

W ostatnich dniach trolle skomentowały ostatni post Rozovej z października 2021 roku, oskarżając nastolatkę o to, że jest „córką mordercy, zbrodniarza wojennego, psychopaty i narkomana”. Wiele postów zawiera ukraińską niebiesko-żółtą flagę, a jeden z nich niósł przesłanie: „Naród rosyjski musi powstać przeciwko temu dyktatorowi. Nie chcesz mieć z nim nic wspólnego”.

Co ciekawe na większości zdjęć na jej profilu widać jedynie DOBRA LUKSUSOWE, designerskie ubrania, drogie metki… Rozova niemal na każdym zdjęciu ukrywa swoją twarz.