Paris Jackson (25 l.) nie patyczkuje się z internetowymi trollami. Piosenkarka i córka Michaela Jacksona ostro odpowiedziała hejterom, którzy nazywali ją „starą i wymizerowaną”, po tym jak opublikowała swoje ostatnie wideo. Żeby było ciekawiej Paris Jackson była częścią wydarzenia kosmetycznego Christiana Louboutina „Rouge Stiletto” podczas paryskiego tygodnia mody.

Paris Jackson pozuje w strojach kąpielowych KimKardashian

Na tę okazję jedyna córka króla popu założyła bordową satynową suknię zapinaną na guziki i dopasowane spodnie. Do stylizacji dobrała czarne szpilki, brązową torebkę i makijaż w stylu glamour.

To nie jest żaden filtr, żaden makijaż i regularne oświetlenie – to do ludzi, którzy pod moim ostatnim filmem napisali naprawdę złośliwie komentarze na temat tego, jak staro i mizernie wyglądam […] Mam dosłownie 25 lat. Jestem po prostu młoda i chuda. Dziękuję bardzo”.

Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez 𝚙𝚔 (@parisjackson)

Paris Jackson bez makijażu

Chociaż kilku fanów pochwaliło „piękny uśmiech” i „idealny” wygląd piosenkarki, inni zdecydowali się negatywnie skomentować ostatnie wideo Paris Jackson., „OMG, ona wygląda na starą. Nie jestem jej hejterką. Lubię ją, ale nie pamiętam momentu, kiedy tak szybko się postarzała”, napisała jedna z nich.

Paris Jackson pierwszy raz tak szczerze o ojcu Michaelu Jacksonie

„Co jest? Co się z nią stało?”, „Ile ona ma lat? Wygląda na 50 lat.”, „Dlaczego młoda laska się tak postarza?”

Paris Jackson Fot.Photo by Xavier Collin/Image Press Agency/ABACAPRESS.COM