Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do długo zapowiadanego filmu biograficznego o Michaelu Jacksonie, w którym jego siostrzeniec, Jaafar Jackson (27 l.) wcieli się w rolę króla popu.

Synowie Michaela Jacksona zrobili mu niespodziankę z okazji 65. urodzin

Reżyser „Michaela” Antoine Fuqua pochwalił się produkcją na Instagramie, film wyprodukuje Lionsgate. „Michael” będzie miał światową premierę 18 kwietnia 2025 roku, poinformowało Lionsgate w komunikacie prasowym.

Film będzie przedstawiać jego triumfy i tragedie w epickiej, kinowej skali – od ludzkiej strony i osobistych zmagań po niezaprzeczalny geniusz twórczy, ukazany w jego najbardziej kultowych kreacjach.

Jafaar Jackson zagra swojego słynnego wujka

Według studia Lionsgate zdjęcia rozpoczną się w przyszłym tygodniu. A już teraz amerykańskie media rozpisują się na temat 27-letniego Jaafara Jacksona. Kim jest?

TAK Prince Jackson wspomina swojego ukochanego ojca

Jaafar Jackson jest drugim z kolei najmłodszym synem Jermaine’a Jacksona, brata Michaela i byłego członka kultowego Jackson 5. Według producenta filmu „Michael” – Jafaar utożsamia króla popu w wielu aspektach, zaś jego babcia (mama Michaela Jacksona), Katherine Jackson wyznała, „Jaafar ucieleśnia mojego syna. Wspaniale jest widzieć, jak kontynuuje jego dziedzictwo…”

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: