Podczas gdy zwyczaje i nawyki związane z urodą i pielęgnacją są czasami dla mężczyzn tematem tabu, 33-letni Joe Jonas właśnie został twarzą producenta wypełniaczy i przekonuje, że faceci powinni dbać o swoją skórę.

Priyanka Chopra i Nick Jonas spędzają czas z córeczką

Muzyk został twarzą pewnego rodzaju kosmetyku do wstrzykiwania, który wygładza drobne zmarszczki przy użyciu wyjątkowo oczyszczonej formuły, która usuwa niepotrzebne białka.

Nie sądzę, że jest to coś, czego musimy się bać […] Możemy być otwarci i uczciwi w tym temacie, być pewni siebie i nie wstydzić się mówić prawdy – wyznał Joe Jonas w rozmowie z magazynem People.

Sonda

poll-violet

Jesteście jak Joe Jonas? Wstrzykujecie sobie wypełniacze?

Joe Jonas ostrzykuje twarz i likwiduje zmarszczki

Joe Jonas w wywiadzie wyznał, że znalazł nowy poziom pewności siebie po stosowaniu tych zastrzyków, wygładzając niektóre zmarszczki i niedoskonałości, które pojawiają się wraz z wiekiem.

Joe Jonas i Sophie Turner na spacerze

Osobiście bardzo zależy mi na tym, co wkładam do mojego ciała, a przy takim zabiegu estetycznym chciałem być świadomy tego, co wstrzyknąłem […] Podobało mi się, pomyślałem:OK, to jest świetne  […] Doceniam, że to nie jest przesadzone. Preparat jest bardzo lekki – dodaje Joe Jonas.

Sophie Turner w dżinsowym kombinezonie.

Sophie Turner, Joe Jonas/fot. Forum

Fot. WM / Backgrid UK / Forum

Joe Jonas i Sophie Turner Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Joe Jonas i Sophie Turner Fot. Forum