Lindsay Lohan (34 l.) była u szczytu popularności ponad dekadę temu. Rozpoczęła karierę, gdy jeszcze była dzieckiem i niestety zaliczyła bolesny upadek. Dziś wyszła na prostą, a jej najnowsze zdjęcia to udowadniają.

SZARPANINA Lindsay Lohan i jej narzeczonego została uwieczniona na zdjęciu!

Lindsay Lohan – co u niej słychać?

Lindsay Lohan zagrała m.in. w filmie „Zakręcony piątek”, „Wrednie dziewczyny”, „Nie wierzcie bliźniaczkom”. Świat jednak szybko zapomniał o jej dokonaniach aktorskich, bo stała się bohaterką licznych afer w show-biznesie. Nadużywała alkoholu, narkotyków, a nawet wdawała się w bójki i miała problemy z prawem. Była skazana za jazdę po pijanemu, posiadanie kokainy i kradzież. Już w wieku 21 lat wylądowała na odwyku. Nie raz sieć obiegały zdjęcia, na których było widać, że nie jest w dobrym stanie. W późniejszym czasie zaczęła ingerować w swoją urodę i wiele osób jej zarzucało, że przesadza z zabiegami medycyny estetycznej.

Z twarzą Lindsay Lohan dzieję się coś złego! Zupełnie ZATRACIŁA mimikę twarzy

Lindsay dziś już nie dostaje wielu propozycji filmowych, ale udało jej się wyjść na prostą. Przeszła na zdrową dietę, uprawia sport, odstawiła używki. Zaczęła działać w branży hotelarskiej oraz otworzyła kluby nocne w Grecji. W 2020 roku wróciła do muzyki i wydała nowy singiel Back to me.

Lindsay Lohan broni oskarżonego o molestowanie Weinsteina?

Obecnie przebywa na wakacjach na Malediwach. Lindsay dodała zdjęcia z pięknego miejsca w samym stroju kąpielowym. Ma świetną figurę i wygląda przede wszystkim zdrowo.

Lindsay Lohan w 2019 roku

Lindsay Lohan w 2019 roku fot. Eaglepress / Forum

Lindsay Lohan w 2008 roku

Lindsay Lohan w 2008 roku fot. Zuma Press / Forum

Lindsay Lohan w 2008 roku

Lindsay Lohan w 2008 roku fot. X17 / Forum