Weronika Rosati jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Przeszło 357 tysięcy osób śledzi jej życie w Kalifornii. Aktorka publikuje wiele zdjęć swoich stylizacji, na których wygląda bardzo szczupło.

Tede po latach znów wbija szpilę Weronice Rosati

Weronika Rosati o swojej szczupłej sylwetce

Teraz Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciami z siłowni w Kalifornii. Trzeba przyznać, że 39-letnia gwiazda nadal zachwyca ciałem, jak nastolatka. Podzieliła się z fanami, jak dba o szczupłą sylwetkę:

Często mnie pytacie o to, jak dbam o siebie. Tak naprawdę to nie jest kwestia dbania o figurę, ale wzmocnienie psychiki, zachowania dyscypliny i po drodze wyrobienie silnego i zdrowego ciała. Jako że cały dzień kręci się wokół mojej córki i jej zajęć oraz moich spraw zawodowych wybieram ostatnio poranne głównie zajęcia z jogi i pilatesu – pisze Rosati.

Weronika Rosati jest wdzięczna za Instagram. Z goryczą wspomina czasy gazet plotkarskich

Tłumaczy, że przez godzinę ćwiczeń poświęca czas i skupienie na sobie, a w trakcie tego w głowie układa jej się plan i rzeczy do zrobienia na cały dzień.

Od dziecka uwielbiałam aktywność fizyczna i to jest coś co pomogło mi w momentach stresu i smutku, ale przede wszystkim sprawia mi przyjemność ( zwłaszcza moment gdy kończę zajęcia haha) – przyznaje.

Weronika Rosati ukrywa przed córką, że Elizabeth Taylor nie żyje

Weronika Rosati w Kalifornii

Weronika Rosati/fot. Instagram/weronikarosati

Weronika Rosati, SK: Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019 – gala zamknięcia, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA