Harper Seven Beckham (4 l.) niedawno skończyła 4 latka. Córka Victorii Beckham (41 l.) jest bez wątpienia w ścisłej czołówce najbardziej słodkich dzieci gwiazd. No, może ustępuje miejsca North West😉

Do tej pory plotkarskie media traktowały Harper jak małą księżniczkę. Ale księżniczka urosła i oto stała się obiektem zainteresowania nie dlatego, że nosi ładne ubranka czy też dlatego, że mama ładnie uczesała jej włosy. O Harper zrobiło się głośno przy okazji publikacji zdjęcia, na którym 4-latka idzie z tatą, a w buzi trzyma smoczka.

Wiele osób uznało, że dziewczynka jest za duża na uspokajanie smoczkiem i oskarżyło rodziców dziecka o to, że są nieodpowiedzialni. To wzburzyło dumnego ojca. Na Instagramie Beckhama pojawił się dość nerwowy komentarz gwiazdora:

Dlaczego ludziom się wydaje, że mają prawo krytykować rodzica za to, jak postępuje z dzieckiem, choć nie znają faktów? Każdy kto ma dzieci, wie, że kiedy nie czują się one zbyt dobrze albo mają gorączkę, robi się wszystko, by poczuły się komfortowo i w większości przypadków jest to smoczek. Dlatego ci, którzy krytykują, powinni najpierw pomyśleć dwa razy, co mówią o dzieciach innych osób, ponieważ tak naprawdę nie macie prawa krytykować mnie jako rodzica – napisał David.