40 lat, sześcioro dzieci i TAKA figura! Izabella Łukomska – Pyżalska w bikini

pyzalska-g-R1 pyzalska-g-R1

Powroty do formy po ciąży bywają bardzo trudne, o czym możemy się przekonać podglądając profile celebrytek, które zostały mamami.

Łukomska-Pyżalska bez makijażu na siłowni (FB)

Niektórym z nich udaje się dość szybko wrócić do formy, inne męczą się długumi miesiącami z nadliczbowymi kilogramami. Są też i takie, którym narodziny dzieci zmieniają sylwetki na dobre. Tori Spelling, mama sporej gromadki, po urodzeniu piątego dziecka z zapałem photoshopuje swoje zdjęcia, ponieważ nie jest zadowolona ze swego wyglądu.

Tymczasem Izabella Łukomska-Pyżalska, która w krótkich odstępach czasu urodziła sześcioro dzieci, pozuje na swoim Instagramie w bikini i chwali się genialną formą.

Łukomska-Pyżalska zdradziła, na co przeznaczy zasiłek 500+

W białym kostiumie – szczupła i zgrabna przyciąga spojrzenia.

Geny?

40 lat, sześcioro  i TAKA figura! Izabella Łukomaska - Pyżalska w bikini

40 lat, sześcioro  i TAKA figura! Izabella Łukomaska - Pyżalska w bikini

40 lat, sześcioro  i TAKA figura! Izabella Łukomaska - Pyżalska w bikini

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

20 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Przeciez brzuch jest po plastyce, od razu to widac. Nie mozna byc szczesliwym po plastyce brzucha, przeciez to juz nie to samo

Pepek zamazalo bo jest po plastyce brzucha i tyle… Po co prmujecie figury po operacji???????

kasa plus dobra dieta i ruch i prywatny trener plus plastyka brzucha of course

Tyle filtrów że aż pepęk zamazało xD

Mało je, pewnie zero węgli, chyba jest trochę naciągnięta i odessana ale nie dam sobie ręki obciąć. Sportu to ja tu nie widzę, zbyt słabo wygląda, delikatnie ale da się jak widać.

jeszcze jest mloda ale fakt ze urodzila 6 dzieci i ma taka figure to szacun (wiadomo ze sie wspomaga medycyna estetyczna)

Mia plastyke brzucha i to wiecej niz raz.

Wygląda przepięknie. Widac ma silną wolę i dużo pracy włożyła w utrzymanie takiej figury. Po mięsniach nóg widac ze siedzi duzo na silowni. Ja nie mam takiego samozaparcia. Super. P.s. zazdrośc i hejt nie odejmie wam kilogramów. Trzeba wstac sprzed kompa i tel.

Aby mieć takie ciało trzeba ruszyć tłustą dupę i ćwiczyć , biegać , pływać , jeździć na rowerze …. nic się samo nie zrobi !

Niech lepiej sie zajmie męzem psycholem. Jak mogla isc do lozka z kims o takiej twarzy

Ta pani nauczyla sie w koncu jak zaklada sie kondomy?

nie promujcie tej patolii i i jej mężulka pseudomafiozy

Nie no oczywiście to geny … Obylo się bez operacji tak.tak….

Te podpisy pod zdjęciami to istna żenada.A tak poza tym: promocja patologii.

Spojrzcie na zagiecia w basenie przy talii oraz krzywy kawalek na udzie… czy one sie naucza retuszowac fotki ?

No i to jest ewidentny przyklad, ze charakter widac na twarzy. Co z tego, ze ubierze sie ladnie, modnie, jak widac po twarzy, ze ro patologia. Tepy wyraz twarzy, puste spojrzenie, krzywy usmiech. A figure moze mjec kazda z nas, trEba cwicYc i trzymac diete. Nic wiecej.

pępek jakiś dziwny, skręca w jedną stronę, operacje jak nic

Figura godna pozazdroszczenia !!!

Przecież ona miała plastykę brzucha! Od razu to widać!

Patola.Niedojrzała króliczyca – mumof six , instacoś tam- dżizes po się zleję.