Jeszcze w maju magazyn Forbes umieścił go na 4 miejscu na liście najbogatszych osób w hip-hopowej branży szacując jego majątek na 155 milionów dolarów. O tym jak przewrotny bywa los w show biznesie właśnie przekonał się 50 cent (40 l.). Raper wczoraj złożył do sądku w Connecticut wniosek o ogłoszenie bankructwa.

Zrujnowało go nagranie porno. 50 cent opublikował w sieci seks taśmę Lavonii Levicton, partnerki innego rapera. Kobieta właśnie wygrała proces w sądzie z raperem, który ma jej wypłacić odszkodowanie w wysokości 5 milionów dolarów – 2,5 miliona za bezprawne wykorzystanie jej wizerunku i tyle samo za spowodowanie problemów emocjonalnych.

Co ciekawe, prawnicy rapera skorzystali z przepisów, które zamiast likwidować firmę 50 centa (produkującą słuchawki) pozwala na jej dalszą działalność. Raper ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Eminem, Snoop Dogg czy Justin Timberlake. Ogłoszenie przez niego bankructwa nie oznacza, że mężczyzna jest bez grosza przy duszy – teoretycznie na jego koncie nadal widnieje 155 milionów…

&nbsp

50 cent złożył wniosek o bankructwo!

50 cent złożył wniosek o bankructwo!

50 cent złożył wniosek o bankructwo!