Pamela Anderson zarzeka się, że nie obejrzy serialu „Pam & Tommy”, który już za chwilę będzie miał swoją premierę. W rolę gwiazdy „Słonecznego Patrolu” wcieli się brytyjska aktorka Lily James, zaś Tommiego Lee zagra Sebastian Stan.

Pamela Anderson po raz PIĄTY wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest uznany producent filmowy

Pamela Anderson była największą gwiazdą lat 90.

Pamela Anderso, której dawno nie było w mediach, pojawiła się w Malibu, gdzie zjadła lunch ze znajomymi. Miała na sobie kemową sukienkę z dzianiny, którą sparowała z kardiganem w tym samym kolorze. Do tego założyła proste japonki i dużą torbę typy tote. Wszystko w stonowanych, naturalnych kolorach.

Serial „Pam & Tommy” opowiada o jej związku z muzykiem Tommym Lee, którego poślubiła zaledwie po 96 godzinach znajomości. A także o skandalu, który wywołali swoją „seks taśmą” – była pierwszym wiralowym wideo w historii Internetu. 

Serial będzie wielkim hitem

Podczas gdy Anderson nie mówi zbyt wiele o serialu, Lee niedawno ujawnił, że nie może się go doczekać:

Niech wszyscy wiedzą, że zrobiliśmy to pierwsi. Przed Kardashianami, przed kimkolwiek innym. Niech matkoje*** wiedzą, że pierwsi zepsuliśmy Internet – powiedział Lee.

Pamela Anderson wzięła szósty ŚLUB. Kim jest jej kolejny mąż?

Guerin Swin, przyjaciel Tommiego Lee powiedział o ich niesławnej seks taśmie:

W zasadzie to oni są po prostu dziećmi, wygłupiają się z kamerą wideo, nową zabawką. Tommy nigdy nie pokazał mi ani nikomu tego wideo. Nigdy nie mówił źle o Pam. Nikt inny nie miał tego zobaczyć.

Będziecie oglądać?

Pamela Anderson ROZSTAŁA się z mężem! 12 dni po ślubie

Pamela Anderson Fot. BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Pamela Anderson Fot. BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Pamela Anderson Fot. BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Pamela Anderson Fot. BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum