Elizabeth Hurley to jedna z najbardziej znanych brytyjskich aktorek i była partnerka Hugh Granta (para była ze sobą aż 13 lat, co na aktorskie związki to niezły wynik). Możecie ją kojarzyć z takich filmów i seriali jak: „Austin Powers: Agent specjalnej troski”, „Plotkara”, „Zakręcony” czy „Wonder Woman”.

Elizabeth Hurley w bikini 

Ida Nowakowska skrytykowana za szybki powrót do pracy. Odpowiedziała na hejt. Co o tym myśli?

Gwiazda od lat posiada markę „Elizabeth Hurley Beach”, dla której projektuje stroje plażowe, kostiumy i dodatki. I trzeba przyznać, że jest najlepszą ambasadorką własnego brandu.

Elizabeth Hurley kończy w tym tygodniu 56 lat i komentarze mówią same za siebie. Gwiazda, która zawsze była atrakcyjna, teraz wygląda najlepiej w karierze. Aktorka wykorzystała brytyjskie upały, by zaprezentować się w miniony weekend w skąpym bikini. Na swoim Instagramie zamieściła krótki filmik, w którym przesyła buziaki swoim followersom. Wpis polubiło prawie pół miliona osób.

Piękna w każdym wieku

Wchodząc na jej instagramowy profil można zauważyć, że Elizabeth Hurley jest niezwykle dumna ze swojego ciała. jej feed napakowany jest fotografiami aktorki w skąpych kostiumach kąpielowych. Jak na 56-latkę wygląda doskonale. A może już nie powinniśmy używać tego określenia – „Jak na 56-latkę?”.

Celebrytki każdego dnia udowodniają nam, że wiek w tych czasach nie ma żadnego znaczenia. I niezależnie od figury, wzrostu czy koloru skóry można wyglądać apetycznie i atrakcyjnie.

Internauci przerażeni tym, co zobaczyli u Emily Ratajkowski. Jak ona trzyma DZIECKO?!