Salma Hayek (56 l.) zachwyca nie tylko swoją energią i figurą, ale i piękną cerą z zaledwie delikatnymi oznakami zmarszczek. Niedawno zdobywczyni Oscara została gościem podcastu Kelly Ripy „Let’s Talk Off Camera”, gdzie ujawniła tajemnice dotyczące jej rutyny związanej z pielęgnacją.

I pomimo jej ponadczasowego wyglądu, który często wprawia fanów w osłupienie, Salma Hayek powiedziała, że nadal nie stosowała wypełniaczy, „Żadnego botoksu”, wyznała.

Salma Hayek prezentuje swoje ciało w skąpym bikini

Salma Hayek wyznała, że opracowała „dziwną” medytację, w której czuje, jak energia „tańczy” w całym jej ciele i przypisuje tej właśnie praktyce poprawę jej urody.

Robię zabiegi z różnymi częstotliwości radiowymi [prawdopodobnie radiofrekwencjami] i działają one na mnie lepiej ni cokolwiek innego […] I tylko medytacja… czasami, kiedy to robię, ludzie mówią mi, kiedy wychodzę z pokoju, „O mój Boże, wyglądasz na 20 lat”, powiedziała.

Salma Hayek i jej sposób na ponadczasowy wygląd

Gwiazda powiedziała, że polega również na maszynach o częstotliwościach radiowej i mikroczęstotliwościach, które poprawiają i napinają skórę w nieinwazyjny sposób.

Salma Hayek pokazuje siwe włosy i zmarszczki

Kiedy nie [medytuję] przez jakiś czas, zgadnij co? Nie tylko [robi] twarz zaczyna opadać i wszystko zaczyna opadać, [ale także] moja przepuklina dysku, problem w mojej szyi, problem w moim biodrze, moje kostki, zaczynam się sypać, dodała.

„Nie wierzę w botoks, ponieważ twoja twarz się nie rusza i jest to coś, co musisz robić przez resztę życia, za każdym razem coraz więcej”, powiedziała kilka lat temu Salma Hayek.

Salma Hayek fot.  ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Fot. Christopher Polk / Zuma Press / Forum