Patrick Dempsey (57 l.) okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie wg magazynu People. A minęły prawie 2 dekady, odkąd Patrick Dempsey pojawił się w telewizji jako neurochirurg Derek „McDreamy” Shepherd w serialu „Chirurdzy”. Od tamtej pory zagrał niezliczoną ilość ról w romantycznych komediach.

Najseksowniejszy mężczyzna świata 2020

Jego status łamacza serc wywołał taki szał wśród fanów i fanek, że przez lata uznawany był za jednego z najseksowniejszych aktorów w Hollywood, teraz doczekał się „nagrody głównej”.

Cieszę się, że dzieje się to w tym momencie mojego życia […] Miło jest zyskać uznanie i z pewnością moje ego trochę dostało baterii, ale też daje mi platformę, na której mogę przekuć to w coś pozytywnego, wyznał.

Patrick Dempsey najseksowniejszy na świecie

Oprócz odgrywania ról „wymarzonych facetów”, najbliższe jego sercu jest Dempsey Center, które założył na cześć swojej zmarłej mamy, aby wspierać pacjentów chorych na raka i ich bliskich. Właśnie tam chce wykorzystać rozgłos z tytułu „Najseksowniejszego Faceta na Świecie” magazynu People.

Najseksowniejszy mężczyzna świata 2018

Jednak to nie wszystko! Patrick Dempsey nareszcie pokaże się z innej, bardziej dramatycznej strony. W grudniu pokaże swoje umiejętności aktorskie w wyreżyserowanym przez Michaela Manna filmie biograficznym Ferrari. Dempsey wcieli się ww włoskiego kierowcę Piero Taruffiego.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: