Gordona Ramsaya nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak jeśli ktoś do tej pory żył pod kamieniem, przypominamy: gwiazdor jednym z najsłynniejszych szefów kuchni na świecie i restauratorem. Ma na swoim koncie programy telewizyjne takie jak „Hell’s Kitchen”, „Hotel Hell”, „MasterChef” czy „MasterChef Junior”.

Prywatnie od 27 lat jest mężem Tany Hutchenson. Para doczekała się piątki dzieci: 24-letniej Megan, 21-letniej Matyldy, 22-letnich bliźniaków Jacka i Holly oraz 5-letniego Oscara. Cała rodzina na co dzień mieszka w luksusowym apartamencie w Londynie wycenionym na ponad 7 mln funtów. Prócz tego Gordon i Tana posiadają kilkadziesiąt prestiżowych restuaracji na całym świecie, a w 2019 roku magazyn „Forbes” wycenił ich majątek na 113 mln dolarów.

Teraz okazuje się, że para powitała na świecie kolejne dziecko!

Harper Beckham CAŁUJE syna Gordona Ramsaya. Urocze?

Gordon Ramsay znów został ojcem. Słynny szef kuchni ma już szóstkę dzieci

Dziś media obiegła informacja, że 57-letni Ramsay po raz szósty został ojcem. Gwiazdor pochwalił się na Instagramie zdjęciem ze szpitala, na którym zapozował razem z żoną i dzieckiem. W opisie posta zdradził, że para doczekała się kolejnego synka:

Cóż za niesamowity prezent urodzinowy! Powitajcie Jessego Jamesa Ramsaya. 3 chłopców, 3 dziewczynki… Zrobione!

Gratulujemy!

IG: gordongram

IG: gordongram

IG: gordongram

Gordon Ramsay pod ostrzałem krytyki, „Jak można być tak podłym i okrutnym!” [WIDEO]