Janet Jackson (57 l.) zaprezentowała swój look w męskim stylu na pokazie Thoma Browne’a podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Piosenkarka, dołączyła do 53-letniej aktorki Queen Latifah i Anny Wintour (74 l.), zasiadając w pierwszym rzędzie.

Janet Jackson schudła po ciąży 32 kg. Zdradziła jak

Siostra zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona założyła dopasowany garnitur, który połączyła z białym płaszczem zarzuconym na ramiona i czarno-białymi butami na platformie. Całość uzupełniła tweedową torbą w wersji XXL.

Janet Jackson na New York Fashion Week

Janet Jackson od lat bryluje na nowojorskim tygodniu mody, wspierając lokalnych projektantów. Gwiazdę można było później zobaczyć z projektantem mody Christianem Siriano, którego ubrania nosi od lat. Modowy duet imprezował w modnym klubie The Mulberry.

Dziecku Janet Jackson groziło niebezpieczeństwo. Wezwała policję

Rozmawiając z amerykańskim magazynem Allure w 2022 roku, Janet Jackson opowiedziała o swoim ewoluującym stylu, „Nigdy nie byłam dziewczęcą dziewczyną. Zawsze byłam chłopczycą. Dlatego też, nawet gdy byłam nastolatką, zawsze chodziło o spodnie i garnitury”. Chyba zostało jej to do dziś! I słusznie, bo wygląda świetnie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: