Pamiętacie słynny duet „Trinny & Susannah”? Słynne Brytyjki na początku lat 2000 zmieniały kobiety w całej Europie. Ich metamorfozom poddały się również Polki. Dziś Trinny Woodall (59 l.) wciąż zachęca kobiety do bycia sexy, niezależnie od wieku. Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 1,2 miliona osób, wideo. A w nim prezentuje się niemal rozebrana… do rosołu.

Trinny Woodall ma nadal problemy z alkoholem?

Trzeba przyznać, że Trinny Woodall wygląda rewelacyjnie. W rajstopach i koronkowym biustonoszu zachęcała kobiety do wydobycia swojej „seksownej strony”.

We fragmencie swojego pokazu mody na YouTube Closet Confessions, 59-letnia ekspertka od stylu, opowiedziała, jak „rzuciła sobie” wyzwanie, by myśleć seksownie, pokazując różne sposoby, w jakie kobiety mogą czuć się dobrze dzięki odpowiednim stylizacjom.

59-letnia Trinny Woodall pokazuje jak być sexy

Kluczem do zapewnienia, że twój wygląd pozostanie ponadczasowy, jest stawianie na piękne kroje, które podkreślą sylwetkę, oraz wybór pięknej mieszanki delikatnych neutralnych i przydymionych odcieni w swojej palecie do makijażu, wyznała w wideo Trinny Woodall.

Trinny Woodall z pewnością daje dobry przykład swoim rówieśniczkom, ale nie tylko! Trinny pokazując swoje napięte mięśnie brzucha i smukłą sylwetkę w bieliźnie na pewno wzbudziła zazdrość nie jednej kobiety.

Trinny & Susannah przebierają Polki

Na swoim profilu na Instagramie czy YouTube Trinny wielokrotnie wspominała o swoim napiętym grafiku ćwiczeń. Celebrytka ćwiczy m.in. jogę, pilates i cardio. Trzeba dodać, że robi to CODZIENNIE. Efekty widać, jak na dłoni.

Trinny Woodall Fot. Suzan Moore / PA Images / Forum

Trinny Woodall Fot. Suzan Moore / PA Images / Forum