Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński od wielu lat tworzą zgraną parę. Pobrali się w 2007 roku, a ślub kościelny wzięli rok później w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Doczekali się dwójki dzieci: Zosi (13 l.) oraz Antosia (11 l.).

Rafał Cieszyński pokazał nastoletnią córkę. Fani: „Jaka ona śliczna”

Alżbeta Lenska miała tętniaka

Nad rodziną zawisły chmury, kiedy 16 maja 2018 roku w głowie Alżbety Lenskiej pękł niezdiagnozowany tętniak za kulisami Teatru Komedia w Warszawie. Aktorka natychmiast trafiła na stół operacyjny.

Od tego momentu żona Rafała Cieszyńskiego co roku przypomina o swoim tragicznym dniu w mediach społecznościowych i tym razem nie było inaczej. Opublikowała zdjęcie z pół ostrzyżoną głową, a pod postem podzieliła się swoją refleksją:

Dzisiaj mija 6 lat odkąd mój świat na chwilę się zatrzymał… Bez pytania, negocjacji, bez ostrzeżenia rozłożył mnie mój [emotikonka mózgu] na łopatki… Miałam niesamowicie dużo szczęście i wiem, że dostałam w prezencie drugie życie i czas tutaj na [emotikonka ziemii] – pisze Alżbeta Lenska.

Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie z BRZUSZKIEM! Fani gratulują

Przyznaje, że po powrocie do zdrowia znów weszła w stary „tryb”, ale teraz, co jakiś czas jej głowa daje znać:

„I tak jak na początku byłam wręcz wulkanem energii – tak człowiek po operacji mózgu i blizną na głowie działał jak na haju z wiecznym uśmiechem, to gdzieś po drodze zaczęłam zapominać o tym co mnie spotkało i wchodzić na stare „tryby”… Praca, obowiązki, „ogarnianie” całego świata znowu mnie tak wciągnęło, że mój kochany 🧠 daje momentami znać – hej zwolnij, nie pamiętasz już o mnie?” – tłumaczy.

Alżbeta Lenska pokazała WIELKĄ bliznę po operacji