Widzowie musieli kiedyś czekać na sequel lub kontynuację serialu, aby ponownie zobaczyć swoje ulubione postacie, ale dzięki mediom społecznościowym wielu celebrytów daje swoim fanom dokładnie to, co chcą zobaczyć – tu i teraz.

Oglądaliście „Dextera”? To wszystko co wiemy o kontynuacji serialu

Fran Drescher w stroju niani

Wielu aktorów pod każdym pretekstem wraca do swoich ulubionych bohaterów, których grali w filmach czy serialach, to samo tyczy się dziś 64-letniej Fran Drescher. To właśnie ona w latach 90. stworzyła jedną z najsłynniejszych postaci w historii telewizji – pomoc domową Fran Fine.

Serial „Pomoc Domowa” (ang. The Nanny), który doczekał się wielu adaptacji, w tym i polskiej z Agnieszką Dygant w roli głównej, wciąż jest dla wielu bardzo sentymentalny. Nic więc dziwnego, że Fran Drescher od czasu do czasu lubi powracać do swojej roli. Tym razem zrobiła to na TikToku.

@thenannytv What I'd wear as Fran Fine ❤️ #frandrescher #franfine #franfinestyle #thenannyfashion #whatidwear #tiktokfashion ♬ The Nanny_Stream now on HBO Max - thenannytv

Fran Drescher wybrała kilka stylizacji, w których wygląda jak przed 30 laty! Gwiazda, która dziś jest po 60-tce nadal wygląda doskonale i mogłaby znów wcielić się w rolę Fran Fine.

Syn Gandolfino zagra słynnego Tony’ego Soprano

Udowodniła, że wciąż ma styl, talent i dystans do siebie, pokazując niektóre z najbardziej kultowych strojów Fran Fine. „Co bym założyła jako Fran Fine” – napisała Drescher, udając jej ukochaną postać z kultową muzyką z serialu w tle. Jak ją oceniacie?

Fot. Forum

Fran Drescher

Fran Drescher