Cher (76 l.) wywołała plotki o swoim nowym romansie w minioną środę, kiedy zauważono ją trzymającą się za ręce byłym chłopakiem Amber Rose (39 l.), Alexandrem „AE” Edwardsem (36 l.).

Wow! 76-letnia Cher zachwyciła figurą na pokazie Balmain

Ikona muzyki i laureatka E.G.O.T. (czyt. Emmy, Grammy, Oscar, Tony Awards), została sfotografowana z producentem i dyrektorem muzycznym, gdy wchodzili do popularnej wśród celebrytów knajpy Craig’s w West Hollywood.

W pewnym momencie widziano, jak AE delikatnie całuje rękę Cher, gdy byli już w samochodzie. Według świadków AE bardzo uważał na Cher, pilnował, by się nie potknęła o krawężnik i by nikt na nią nie wpadł.

Sonda

poll-violet

Co myślisz o 76-latce romansującej z 36-latkiem?

Cher znów zaskakuje

Wyglądało na to, że AE i Cher skoordynowali swoje stylizacje. Niezwykły duet spotkał się z raperem Tygą na kolacji w modnej restauracji, zaledwie kilka dni po tym, jak 32-letni raper został sfotografowany w rezydencji Cher w Malibu.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy. Jedne kibicowały „pionierce” Cher i trzymały kciuki za niekonwencjonalny związek, inni wyrażali swoją negatywną opinię.

Cher bez ani jednej zmarszczki. To trzeba zobaczyć

AE wcześniej spotykał się z Amber Rose, z którą dzieli 3-letniego syna o imieniu Slash. Była para zaczęła spotykać się w 2018 roku, ale po 3 latach rozstali się, gdy AE został przyłapany na zdradzaniu popularnej modelki z kilkoma kobietami.