Wyglądająca coraz młodziej Cher (77 l.) pojawiła się w niemieckim show telewizyjnym „Wetten, dass…?” Gwiazda zrobiła nie tylko furorę na scenie, ale również podczas wywiadu. W sieci pojawiły się komentarze, że wygląda, „niewiarygodnie”.

Cher wróciła do swojego 40 lat młodszego faceta, „On dobrze to rozgrywa”

Na swój występ w telewizji założyła czarną cekinową kurtkę i półprzezroczysty czarny koronkowy top. Nie można też zapomnieć o wysadzanych dżetami spodniach. Jednak uwaga skupiona była na twarzy Cher, która była gładka i wygladała niezwykle młodzieńczo.

Cher pochwaliła się w programie, że wróciła do pisania swojego pamiętnika. Przerwała pracę na książką, gdyż przeraziło ją pisanie o pewnych aspektach swojego życia. Chociażby romansach.

Cher wystąpiła w niemieckiej telewizji

Do jej miłosnych podbojów należą m.in.: Sonny Bono, Warren Beatty, Tom Cruise, Gene Simmons (z zespołu Kiss), Val Kilmer czy Richie Sambora (z zespołu Bon Jovi).

Cher i jej młodszy facet coraz bardziej na poważnie

Cher przyznała, że została zmuszona do opamiętania się i spojrzenia wstecz na bardziej niewygodne rzeczy, które przydarzyły się jej w życiu, „Nie opisałam kilku rzeczy, które muszą być w autobiografii, bo nie są wygodne, ale muszą być zawarte. Muszę więc wrócić do pisania”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: