Wieloletnia dziewczyna Micka Jaggera, Melanie Hamrick (36 l.), została zauważona z brylantowym pierścionkiem na palcu. Osoby bliskie parze potwierdziły brytyjskim mediom, że para zaręczyła się.

Mick Jagger i Keith Richards sypiali ze sobą?

Bliscy pary twierdzą, że Melanie Hamrick przyznała się podczas niedawnej podróży do Nowego Jorku, że jest narzeczoną Micka Jaggera, „Nie ma planów na ślub, ale zaręczyny wiele dla Melanie znaczą”, wyznał informator w rozmowie z Daily Mail.

Melanie, która 9 lat temu poznała wokalistę The Rolling Stones na koncercie zespołu w Tokio, jest matką jego 6-letniego synka Deveraux „Devi” Octaviana Basila Jaggera.

Mick Jagger i Melanie Hamrick są zaręczeni

Mick Jagger jest ojcem 8 dzieci z 5 różnymi kobietami. Jego najstarsze dziecko, córka o imieniu Karis, ma 52 lata i urodziła w trakcie krótkiego związku z aktorką i piosenkarką Marshą Hunt.

Córka Micka Jaggera aresztowana za napaść na policjantów

Następnie Mick Jagger ma córkę o imieniu Jade, która ma teraz 51 lat. Jade jest córką Bianki Jagger, z którą był żonaty od 1971 do 1978 roku. Muzyk jest również ojcem 4 dzieci z byłą żoną Jerry Hall, z którą był żonaty w latach 1990-1997: córki Elizabeth (39 l.) i Georgia May (31 l.) oraz synowie James (37 l.) i Gabriel (25 l.). Zaś w 1999 roku na świat przyszedł Lucas (24 l.) ze związku modelką Luciana Morad Gimenez.