Martha Stewart (81 l.) pojawiła się na historycznej okładce magazynu „Sports Ilustrated”, na której pozuje w stroju kąpielowym. Patrząc na jej zdjęcie, nie można uwierzyć, że ta ikona amerykańskiej telewizji urodziła się w 1941 roku!

Nie do wiary, tak gwiazda polskiego pochodzenia skończyła 80 lat

Martha Stewart została sfotografowana na Dominikanie przez słynnego fotografa Ruvena Afanadora. Pozostałymi gwiazdami tegorocznego wydania magazynu są: Megan Fox, Kim Petras i Brooks Nade,  ale w wieku 81 lat Martha Stewart stała się najstarszą modelką z okładek w historii SI Swimsuit.

Martha Stewart na okładce „Sports Ilustrated”

Podoba mi się to zdjęcie […] Trzęsę się, bo to dziwne jechać na wyspę, a potem przebrać się w dziewięć różnych strojów kąpielowych w ciągu jednego dnia na oczach tych wszystkich ludzi… ale okazało się, że to nic takiego, powiedziała Stewart z chichotem w śniadaniowym show „TODAY.

Polska w Hollywood, czyli Martha Stewart po 80-tce

Martha Stewart oprócz okładki ma całą sesję zdjęciową w strojach kąpielowych. Gwiazda świata kulinariów pozuje na plaży, jeździ konno, a także prezentuje swoją zgrabną sylwetkę w pięknych, tropikalnych wnętrzach.

Fot. Forum

 Fot. Forum