Joan Collins wygląda wciąż olśniewająco, zresztą jak zawsze! W miniony czwartek paparazzi przyłapali gwiazdę „Dynastii” ze swoim mężem 56-letnim Percym Gibsonem w Londynie. Brytyjska aktorka wyglądała elegancko, gdy wychodziła z ekskluzywnego klubu Oswald’s.

85-letnia Alexis z Dynastii uśmiecha się to paparazzi. Zachwyca formą?

Joan Collins z mężem 

Joan Collins miała na sobie czarne futro, który wyglądało na karakuły, połączone z farbowanym na czarno listem przy kołnierzu i mankietach. Zaś jej 32 lata młodszy małżonek, aktor Percy Gibson miał na sobie granatowy garnitur i kamelowy płaszcz z dopasowanym kolorystycznie szalikiem.

Para, która jest ze sobą od 2002 roku, spędza większość roku w St.Tropez, gdzie mają swoją posiadłość. Dzielą czas między Los Angeles i Londyn.

Gwiazda tylko w minionym tygodniu pojawiła się na kilku ważnych imprezach, w tym Pride of Britain, a także rozdaniu nagród Kobiety Roku Harper’s Bazaar. Na obu eventach zadała szyku, jak za dawnych dobrych czasów. 88-letnia aktorka wciąż stawia na stylu hollywoodzkiego glamouru, ale w jej przypadku to działa! Długie kreacje z połyskiem i ekstrawaganckimi aplikacjami. W jej wydaniu to strzał w 10-tkę.

88 lat to piękny wiek i Joan Collins na pewno pomagała sobie operacjami plastycznymi i różnego rodzaju zabiegami medycyny estetycznej. Jednak mimo to należy podziwiać nie tyle to jak wygląda, ale sposób, w jaki się prezentuje. Jej nastawienie i aura, jaką roztacza. Dla nas bomba!